Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Nu joooooo, jau nervas ima g.gif
Atsakyti
ima tai ima, bet tai ką daryti?
Atsakyti
O kodel laukiate sitoj temoj? Man ji baugoka kazkokia
Atsakyti
QUOTE (Musmiryte @ 2004 10 14, 16:20)
O kodel laukiate sitoj temoj? Man ji baugoka kazkokia

Ai tai kad dar labiau nesugadintume nuotaikos Slyvutei, jei kas neduol Dieve ne taip....
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 14, 16:16)
ima tai ima, bet tai ką daryti?

Parašiau Slyvutei žinutę - atrašė, kad parašys po valandos, kai grįš namo. Daugiau nieko...
Atsakyti
gal vėl nieko aiškaus.
Atsakyti
Dabar varau namo ir budesiu prie kompo kol Slyvute parasys
Atsakyti
Rupus miltai, o as ineta tik namie turiu, tai tik ryt suzinosiu...deja, deja
Atsakyti
O aš su reikalais išvažiuoju - dar bent porą valandų teks kankintis wink.gif Et kad tik Slyvutei būtų viskas gerai - šiuo metu nieko daugiau taip nenorėčiau heart.gif
Atsakyti
Na ka gi, bent jau sita tema tai tikrai reikia palikti (tikiuosi ilgam). Nestumas gimdoje, auga kaip priklauso, jau ir mazyte sirdute plaka smile.gif, bet viskas gerai turbut buna tik pasakose sad.gif - gimdos tonusas labai stipriai padidejes, vietom matosi gleivines atsidalinimas, siandien vos vos tepliojo - zodziu gresiantis persileidimas. Tikiuosi viska pavyks nugaleti... ir galu gale isvysti taip issvajota 2.gif
Ai, dar gydytojai nelabai patiko, kad siuo metu esu persalusi ir dar kad nuo gripo skiepijausi, nors terapeute sake, kad nieko cia baisasu, tai vat dar vienas galvos skausmas.
Atsakyti
Slyvute, saunoule tu, matai kaip viskas gerai. Man irgi visa laik buvo atsidalinimas, irgi gresiantis, man skyre palaikancius nestuma(hormonus Utrogest) ir as gulejau, visa laika gulejau smile.gif Po tokiu pagulejimu atsidalinimas dingdavo, tada vel aktyviai pagyvendavau-vel atsidalinimas, zodziu pasaugok save labai dabar, patarciau gulet. wink.gif
Atsakyti
Zinau, kad reikia guleti, bet kai guliu nosis labai uzgula, tada neprakvepuoju, tai tokia kankyne gaunasi - Sterimar ir Pinosol nepadeda, na bet aisku stenksiuos kuo daugiau guleti.
Atsakyti