Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Slyvute, jei nekraujuoji ir HCG geras, o tuo labiau gimdoje puslyte matyti, tai manau, kad tikrai tikrai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Oi mergaites, jei nestumas ir gimdinis, tai nezinau, ar toliau viskas bus gerai. As jau trecia diena taip sloguoju, kad nezinau, kur dingti. Nakti negaliu miegoti, tai jau tris kartus lasinau Otrivin. Dabar perskaiciau, kad ju negalima vartoti, bet be ju niekas nepadeda, jau nuo kvepavimo per burna gerkle pradeda skaudeti. Zodziu bijau begalo as bet kokio gydytojos atsakymo: negimdinio, nesivystancio ar kokiu nors komplikaciju (del tos mano durnos galvos, kad vartoju vaistus). Niekada nemaniau, kad taip sunku buti nesciai huh.gif.

Anelija, o ta jausma ir as pastoviai jauciu, toks kaip baimes per egzaminus, nerimo (as ji prilyginciau jausmui , kai su masina staigiai nuo kokio kalniuko nusileidi) - maniau, kad tai nuo to streso, kai nezinau, kaip ten man viskas baigsis.
Atsakyti
kažkaip, Slyvute, galvoju, kad tie lašeliai tikrai neturėtų pakenkti. Pasistenk truputį atsipalaiduoti, nes kai stresuoji įsitempia visas kūnas, o tai nėra gerai
Atsakyti
juokingai as cia su savo patarimais, bet zinau kad yra tokia zole, pas mus ja jeronimu vadina, sako labai padeda nuo slogos, esu isbandziusi tai man visai nieko. bet as cia tik siaip, jei ka nepyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Masako @ 2004 10 13, 11:48)
atleiskit, merginos, kad as cia ne itema, bet pas koki gydytoja ejai union? as eidavau pas Kukcikaiti, bet nzn, ar eit dabar (testu antra juostele nelabai ryski) ar tau is karto pasiule echoskopija?dekui

Aš ėjau pas R. Žiobaką, buvau užsirašius pas Rakšnienę, bet norėjau, kuo greičiau viską sužinoti. Pasakiau, kad buvo daryti du testai ir tą patį parodė - nėštumą. Tai iš karto padarė man echoskopiją.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 13, 12:03)
Oi mergaites, jei nestumas ir gimdinis, tai nezinau, ar toliau viskas bus gerai. As jau trecia diena taip sloguoju, kad nezinau, kur dingti. Nakti negaliu miegoti, tai jau tris kartus lasinau Otrivin. Dabar perskaiciau, kad ju negalima vartoti, bet be ju niekas nepadeda, jau nuo kvepavimo per burna gerkle pradeda skaudeti. Zodziu bijau begalo as bet kokio gydytojos atsakymo: negimdinio, nesivystancio ar kokiu nors komplikaciju (del tos mano durnos galvos, kad vartoju vaistus). Niekada nemaniau, kad taip sunku buti nesciai huh.gif.

Anelija, o ta jausma ir as pastoviai jauciu, toks kaip baimes per egzaminus, nerimo (as ji prilyginciau jausmui , kai su masina staigiai nuo kokio kalniuko nusileidi) - maniau, kad tai nuo to streso, kai nezinau, kaip ten man viskas baigsis.

Jei neprakvepuoji tai nusipirk vaistinej juros vandens, labai gerai pravalo nosi ir nekenksminga 2.gif O siaip nervus i konservus, viskas pas tave bus gerai, nera jokiu pozymiu, kad kas butu blogai wink.gif
Atsakyti
Slyvute, jauciu, kad si karta tau viskas bus thumbup.gif , o mane nuojauta retai apgauna!
Laikykis heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 13, 12:03)
Oi mergaites, jei nestumas ir gimdinis, tai nezinau, ar toliau viskas bus gerai. As jau trecia diena taip sloguoju, kad nezinau, kur dingti. Nakti negaliu miegoti, tai jau tris kartus lasinau Otrivin. Dabar perskaiciau, kad ju negalima vartoti, bet be ju niekas nepadeda, jau nuo kvepavimo per burna gerkle pradeda skaudeti. Zodziu bijau begalo as bet kokio gydytojos atsakymo: negimdinio, nesivystancio ar kokiu nors komplikaciju (del tos mano durnos galvos, kad vartoju vaistus). Niekada nemaniau, kad taip sunku buti nesciai huh.gif.

Anelija, o ta jausma ir as pastoviai jauciu, toks kaip baimes per egzaminus, nerimo (as ji prilyginciau jausmui , kai su masina staigiai nuo kokio kalniuko nusileidi) - maniau, kad tai nuo to streso, kai nezinau, kaip ten man viskas baigsis.

Del Otrivino tai tu nepergyvenk. Jis tikrai nepadidins nei apsigimimu rizikos nei ka. Pavojus yra tame, kad jis sutraukia gleivines kraujagysles, del to mazina nosies gleivines paburkima, ir taip mums pasidaro lengviau kvepuot. Daznai vaista vartojant, jis patenka i krauja ir gali veikti sistemiskai. Tuomet nelabai gerai. Bet patikek manim, nuo keliu kartu tikrai nieko neatsitiks.
O juros vanduo i nosi tikrai yra neblogai. Firminis pavadinimas butu "Sterimar". Gal yra ir kitokiu, reiktu klaust vaistinej. Dar gydytojai nescioms skiria "pinasol", nes jis yra augalinis. Bet nezinau, ar po geguzes 1d. jo dar yra vaistinese. Siaip jis bjaurus, su pusu ekstraktu. Geriau jau "Sterimar".
Atsakyti
Tai kaip suprantu, rytoj laukiam is Slyvutes geru ziniu biggrin.gif
Slyvute, sutinku su kitu mergaiciu nuomone - nieko nuo tu slogos vaistuku neatsitiks smile.gif
Laikykis heart.gif
Atsakyti
Slyvute, kažkodėl ir aš galvoju, kad pas tave viskas thumbup.gif

Sloga, aišku nėra labai malonu, bet jei nėra aukštos tempetarūros, reik atkentėt...
Sterimar thumbup.gif vaistukai, bent jau man.
Galiu pasigirti kaip sirgau ligoninėj - begulint į antros savaitės galą prasidėjo siaubinga sloga - čiaudėjau, nosis varvėjo, gerklę skaudėjo siaubingai. Imiausi sau yprastų priemonių.
Iškvietė man terapeutę - ji ir sako reiktų nosį paskalauti, o aš sakau : skalauju su sterimar,
ji sako: gerklę skalaukit... ir nebaigia sakinio nes pamato mano medetkas ir islandinę kerpeną...
žodžiu palinkėjo taip ir toliau daryti ir išėjo. po kelių dineų viskas baigėsi...
Atsakyti
Kokios naujienos iš Slyvutės? wub.gif
Atsakyti
S L Y V U T E !!!! Aaaaaaauuuuuuuuu !!!

Labai laikiam is Taves naujienu !
Atsakyti