Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

wub.gif

nervina mane daktaru pesimizmas. reikia palaikyti savo pacientus ir jiem sakyti, kad viskas bus gerai. kas dar gali mums suteikti vilties tokioj situacijoj jei ne gydytojai. o jie mad.gif

Slyvute, nereikia dabar tau tu nervu, reaguok i viska saltai ir kaip Daiva sake mars is sito skyrelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 08, 12:17)
Hanza, bet tau ta trynio maiseli jau mate, o man tai nors ir 5.5 savaites, o jokio maiselio nesimato ir del HCG sake nieko nereiskia, kad jis geras. Zodziu, jauciuosi klaikiai, nemoku net nusakyti kaip ir taip dar visa savaite sad.gif.

Pas mane buvo 5 sav. ir 3 d. Bet is tikruju jis labai mazas ir labai sunkiai matosi. Gydytoja galejo ir nepamatyt. O mano puslytes dydis buvo 6.5 mm. Tai mazesne, nei tavo siuo metu. Tai gal irgi i gera, atrodo, normalaus dydzio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hanza: 08 spalio 2004 - 12:59
Ai, nezinau, visos mazdaug 5 savaiciu eina nestumo patvirtinimui ir visoms ji puikiausiai patvirtina (viska ka reikia pamato). Sunku patiketi, kad man vat eme kazkaip ir nepamate. Tiek to, nuo likimo nepabegsi, nors stresas, kuri dabar jauciu pirma karta gyvenime toks. Ech, gal kaip nors isgyvensim.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 08, 13:08)
Ai, nezinau, visos mazdaug 5 savaiciu eina nestumo patvirtinimui ir visoms ji puikiausiai patvirtina (viska ka reikia pamato). Sunku patiketi, kad man vat eme kazkaip ir nepamate. Tiek to, nuo likimo nepabegsi, nors stresas, kuri dabar jauciu pirma karta gyvenime toks. Ech, gal kaip nors isgyvensim.

Laikykis Slyvute,as labai labai tikiu kad tau viskas yra gerai,tik labai labai tikek.Tokia jau musu karma laugh.gif Negali sau zmogus ramiai gyventi..
Atsakyti
Buna, kad nestumo isvis nepamato. Ta echoskopija, tai seseliu mokslas.
O pusleles vidus ryskiai matosi?
Atsakyti
Del vidaus nezinau, matosi tiesiog puslele ir tiek. O dar va suzinojau, kad mano progesteronas zemas ir vienetu kazkokiu tik 16 kai turi buti apie 40. Ai, nebezinau as ko noreti ir ko tiketis. Bijau is vis ka nors galvoti, jauciu, kad galiu is proto issikraustyti. Kas cia per vienetai, kad tik 16, kai anksciau II c.f. budavo apie 80.
Atsakyti
nesamones cia kazkokios su tavimi, Slyvute, dedasi. atrodo kaip kokia likimo provokacija butu. siulau nepasiduoti ir atsipalaiduoti, nors suprantu, kad tai beveik neimanoma. daryk ka nors, tik negalvok apie tai. artimiausiu metu viskas issispres, greiciausiai, i gera.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 08, 13:32)
Del vidaus nezinau, matosi tiesiog puslele ir tiek. O dar va suzinojau, kad mano progesteronas zemas ir vienetu kazkokiu tik 16 kai turi buti apie 40. Ai, nebezinau as ko noreti ir ko tiketis. Bijau is vis ka nors galvoti, jauciu, kad galiu is proto issikraustyti. Kas cia per vienetai, kad tik 16, kai anksciau II c.f. budavo apie 80.

Vistiek taip nepergyvenk. Reikia nusiteikti visiems atvejams. Jeigu bus negerai, tai dabar nieko nepakeisi, o jei taip nervinsies, tai tik blogiau. Jei bus gerai, tai bus labai super. Bet vien tai, kad jau pastoji, yra labai gerai. Anksciau ir tai nepavykdavo.
Siaip ar taip laikau stipriai suspaustus kumscius.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 08, 13:32)
Del vidaus nezinau, matosi tiesiog puslele ir tiek. O dar va suzinojau, kad mano progesteronas zemas ir vienetu kazkokiu tik 16 kai turi buti apie 40. Ai, nebezinau as ko noreti ir ko tiketis. Bijau is vis ka nors galvoti, jauciu, kad galiu is proto issikraustyti. Kas cia per vienetai, kad tik 16, kai anksciau II c.f. budavo apie 80.

Tu tik nesijaudink, viskas bus gerai.
Man kai buvo penkios savaites tai visai nežiūrėjo echoskopu, sakė vistiek nieko nesimatys, liepė ateiti po savaitės.
O dėl progesterono, tai pas mane jo buvo tik 6, nor ir geriau dufastoną, paskui skyrė utrogestą ir progesteronas pakilo.
Viskas turi būti gerai heart.gif
Atsakyti
Man 5 savaiciu net pusleles nepamate blink.gif Kiek ash pergyvenau.... O 7 savaiciu ir puslele ir kirminuka jau pamate viduj. Tad per anksti nosi kabint, Slyvut. Vikas bus gerai. Nebent, kad ramiau butu, pabandyk pas kita gydytoja nulekt, gal ka kita pasakys. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute: 08 spalio 2004 - 14:21
Slyvute, Žinau, kad lengva pasakyti, o sunku padaryti, bet tu stipri ir susiimsi, ir nesinervinsi. Juk taip. Pati praėjau krūvas stresinių situacijų nėštumo pradžioje, kai gydytojai pasako, kad viskas priklauso nuo likimo, nuo Dievo, nuo tavęs - žodžiu nuo visų tik ne nuo jų. Svarbiausia nepasiduoti, saugok save ir tikiu savo leliu.
Kiek pamenu, tai man irgi matė puslytę ir nieko daugiau nesigilino, apie trynio maišą jau tik ligoninėj išgirdau.
O echoskopija - ligoninėj tokių istorijų prisiklausiau - kai net didžiausio nėštumo nemato - nori ampedicitą operuoti ir pan, kai gyvą vaisių užskaito kaip mirusį - Raudonajam kryžiui vienai moteriai pasakė, kad viskas, jos vaisius žuvo yra tik tuščia puslytė, net davė kažkokių vaistų, kad viskas geriau išsivalytų... o ji vis vaikšto, pykina, krūtis skauda, neiškentusi nuėjo pas kitą gydytoją, ta pažiūri, o ten lelius kuo ramiausiai gyvena, širdutė plaka - kaip stebuklą dabar augina.
Taip, kad linkiu jog ir tavo istorija baigtųsi thumbup.gif
Atsakyti
Nu jau Slyvute tik nepradėk - 5 svaičių nėštumo kai kurie gydytojai net nežiūri echoskopu, nes dar nieko gali nematyti. Gydytojas Juršėnas man pasakojo, kad jam asmeniškai teko susidurti, kad net iki septynių savaičių nesimato gemaliuko. Aš pasikliaučiau HCG. Patikėk, aš su savo negimdiniais jau tiek literatūros perknisau...Paprastai negimdinis "duoda apie save žinoti" prie HCG 2000, laaaaaabai retais atvejais jis būna didesnis, bet tuomet jau prasideda klinikiniai simptomai....Be to prie tokių skaičių, jei būtų negimdinis, HCG dinamika tikrai būtų bloga, TIKRAI jis nesidvigubintų, todėl jei negaile pinigų pasidaryk dar vieną HCG. Jei jis bus dvigubas - nebevaryk Dievo į medį....Progesteronas mažokas. Ar jau skyrė palaikymui? Jei ne, iš karto leki Diufastono arba skambink man - aš turiu Utrogesto užsilikusio. Garantuoju tau, kad turi normalų nėštumą - dabar reikia jį išsaugoti.
Atsakyti