Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Slyvute, laikom uz tave kumscius wink.gif PAmatysi viskas bus thumbup.gif Sergam uz tave smile.gif
Atsakyti
Nu labai jau didelis tas HCG pas tave - nu netikiu, kad negimdinis nors tu ką...
Atsakyti
va va slyvute, isiklausyk ka speces sneka thumbup.gif
Atsakyti
Slyvute, laikau kumščius smile.gif Manau, kad šį kartą tai jau tikrai stebuklėlis atėjo smile.gif
Pildosi svajonės wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 07, 19:03)
Padare progesterono tyrima, pagal ji skirs nestumo palaikymui ultrogesto, bet tiksliai viska suzinosiu tik po savaites.

Mane tai tik nervas ima, kad dar savaite reikia laukti sad.gif . Kaip tau, Slyvute, turetu buti sunku. As isivaizduoju tave savo vietoje... oi kaip man ilgai ta savaite eitu. Na kaip nors kartu islauksime. Ir tikiu - sulauksime geru naujienu!
Atsakyti
Slyvute laikau kumscius, viskas bus gerai heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 07, 19:03)
Oi mergaites, neaisku pas mane dar nieko: ir taip, ir taip gali buti. HCG 4596, gimdoj yra puslyte 7 mm.

Slyvute,

viskas tikrai bus puiku. heart.gif

Kas gi ta puslyte dar galetu buti, jeigu ne 2.gif ?
Atsakyti
Oj Slyvute nebijok, pas mane irgi pradzioj puslyte buvo, atrode kaip tuscia, bet po to prisipilde wink.gif
Atsakyti
Slyvute heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 07, 19:03)
Oi mergaites, neaisku pas mane dar nieko: ir taip, ir taip gali buti. HCG 4596, gimdoj yra puslyte 7 mm, gleivine sake gera, tik padidejes gimdos tonusas, bet ar tai realus nestumas ar pseudo ir negimdinis gydytoja negali pasakyti, kol nemato kazkokio ten trynio ar ko tai. Vien.z. belieka ir toliau laukti, ar ta puslyte dides ir kol prades matytis ten dar kazkas (tikrai neisidemejau kaip ten vadinasi). Padare progesterono tyrima, pagal ji skirs nestumo palaikymui ultrogesto, bet tiksliai viska suzinosiu tik po savaites.

turi matytis trynio maiselis, is kurio ir vystosi vaisiukas. Bet dar anksti ji matyti. Jei HCG geras, gleivine irgi gera, turetu buti viskas gerai. Tikiu, kad bus gerai.
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 10 08, 11:39)
turi matytis trynio maiselis, is kurio ir vystosi vaisiukas. Bet dar anksti ji matyti. Jei HCG geras, gleivine irgi gera, turetu buti viskas gerai. Tikiu, kad bus gerai.

Hanza, bet tau ta trynio maiseli jau mate, o man tai nors ir 5.5 savaites, o jokio maiselio nesimato ir del HCG sake nieko nereiskia, kad jis geras. Zodziu, jauciuosi klaikiai, nemoku net nusakyti kaip ir taip dar visa savaite sad.gif.
Atsakyti
kita kart pagalvoju kad tas laukimas ir pribaigs sad.gif
kaip vargina tas, bet vel gi nieko nelieka tik laukti ir tiketis geriausio g.gif
na tikimes tikimes 2.gif ir laikom kumscius jau uz dvi thumbup.gif
Atsakyti