Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Aciu, mergaites, uz sveikinimus.
As vis dar atsitoket negaliu... rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, mano testas teigiamas, HCG 1842, kaip as bijau, o jei vel negimdinis, juk si menesi buvo tokia maza gimdos gleivine huh.gif. Pas gydytoja tik ketvirtadieni, nebegaliu, kaip reiks tas kelias dienas istverti?
Atsakyti
Slyvute, thumbup.gif

Tikėk, kad šįsyk viskas bus gerai. heart.gif

O tos pora dienelių netruks prabėgti...
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 05, 09:25)
Mergaites, mano testas teigiamas, HCG 1842, kaip as bijau, o jei vel negimdinis, juk si menesi buvo tokia maza gimdos gleivine huh.gif. Pas gydytoja tik ketvirtadieni, nebegaliu, kaip reiks tas kelias dienas istverti?

Nu, Slyvute, Tu ir pradėjai. Tikiu, kad šį kartą bus vietoje. Laikykis heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 05, 10:25)
Mergaites, mano testas teigiamas, HCG 1842, kaip as bijau, o jei vel negimdinis, juk si menesi buvo tokia maza gimdos gleivine huh.gif. Pas gydytoja tik ketvirtadieni, nebegaliu, kaip reiks tas kelias dienas istverti?

clap.gif

tikiu, kad viskas bus gerai wub.gif

jei labai bijai, tai gal elkis kaip ir pirmą kartą?
Atsakyti
Ai mergaites, ner ko dziaugtis anksciau laiko. Sis pastojimas butu is stebuklu serijos, juk pries ovuliacija mano gleivine vos 5 mm sieke, o su tokia gleivine kaip supratau (net ir gydytoja sake) pastojimas neimanomas. Vat ir bijau, kad gal leliukas nesugebejes isitvirtinti kur jam priklauso nukeliavo kur nors kitur ir ten uzstrigo sad.gif. Tik vat kaip man iki ketvirtadienio istverti, nors tiesa pasakius kuo veliau nueisiu, tuo tiksliau zinosiu, kaip viskas yra. Ta prasme maziau bereikalingu vilciu, jei maziuko gimdoje nebus huh.gif.
Atsakyti
Slyvute, o ar nežinai kurioje kiaušidėje brendo folikulai, ar ten kur buvo ne vietoj?
Atsakyti
Slyvute pas mane gleivine panasi buvo atrodo 6 mm, sake tragiskai per maza, na ir ka, negeriau jokiu vaistu nieko, ir prasau- pastojau, aisku beveik 3 men pragulejau, taip saugojausi, kad tik isitvirtintu, progesterona geriau, buvo gresiantis daznai, o dabar tfu tfu tfu atrodo reikalai gereja. Taip, kad del gleivines nepergyvenk taip
Atsakyti
Folikulas buvo subrendes priesingoj pusej smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 10 05, 10:05)
Ai mergaites, ner ko dziaugtis anksciau laiko. Sis pastojimas butu is stebuklu serijos, juk pries ovuliacija mano gleivine vos 5 mm sieke, o su tokia gleivine kaip supratau (net ir gydytoja sake) pastojimas neimanomas. Vat ir bijau, kad gal leliukas nesugebejes isitvirtinti kur jam priklauso nukeliavo kur nors kitur ir ten uzstrigo sad.gif. Tik vat kaip man iki ketvirtadienio istverti, nors tiesa pasakius kuo veliau nueisiu, tuo tiksliau zinosiu, kaip viskas yra. Ta prasme maziau bereikalingu vilciu, jei maziuko gimdoje nebus huh.gif.

Slyvute, jau vien kad pastojai yra super thumbup.gif . Ir tikiu, kad si karta mazylis supras, kur jam turetu buti geriausia wink.gif Laikau kumscius, kad viskas butu gerai.
Laikykis, ketvirtadienis ne uz kalnu.
Atsakyti
Noriu buti mama, dziaugiuosi, kad pas Jus viskas gerai, aciu uz paguoda heart.gif.
Atsakyti
oi Slyvute g.gif , atrodo, jūs atidarėt fabriką thumbup.gif
Atsakyti