Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Jei pirma karta neshcia, tai tas maudimas gal ir nieko baisaus.. Pamenu,su pirmaja daznai vis koki shona pamausdavo, ir vis laksciau pas gydytoja... Kol supratau, kad tai normalu pleciantis gimdai.... Taciau tavo vietjoj del shventos ramybes tikrai nueiciau pas gydytoja.
Beje, man labai shona maude trukus geltonkunio cistai. huh.gif Buvau jau neshciau.... Bet tai nieko baisaus rolleyes.gif
Atsakyti
Hanza, man viena menesi labai skaudejo sona butent del susiformavusio geltonkunio, o kai buvo negimdinis - nieko neskaudejo. Nepergyvenk anksciau laiko wink.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 29, 12:18)
Hanza, man viena menesi labai skaudejo sona butent del susiformavusio geltonkunio, o kai buvo negimdinis - nieko neskaudejo. Nepergyvenk anksciau laiko wink.gif.

ar matavai bazalinę temp. nors kartą, kai buvo ne vietoj?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 29, 12:31)
ar matavai bazalinę temp. nors kartą, kai buvo ne vietoj?

Ta menesi nematavau, o kai viskas nutiko, tai jau ne iki BT buvo. Idomu aisku, kaip ji ten pas mane laikesi, bet nuo to laiko, kai sudauziau termometra, matavimam nebeprisiruosiu.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 29, 13:16)
Ta menesi nematavau, o kai viskas nutiko, tai jau ne iki BT buvo. Idomu aisku, kaip ji ten pas mane laikesi, bet nuo to laiko, kai sudauziau termometra, matavimam nebeprisiruosiu.

smile.gif

o testą padarius ar ryški antroji juostelė buvo? manoji tai vos vos matėsi
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 29, 13:18)
o testą padarius ar ryški antroji juostelė buvo? manoji tai vos vos matėsi

Ryski, ir atsirado iskart, kartu su kita juostele. Vien.z. nuo testo nespejau net nusisukti, kai pamaciau kad jau 2 juosteles. Ir antra pakartojau - tas pats buvo. Dabar va nors zinau, kaip tos dvi juosteles atrodo.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 29, 13:23)
Ryski, ir atsirado iskart, kartu su kita juostele. Vien.z. nuo testo nespejau net nusisukti, kai pamaciau kad jau 2 juosteles. Ir antra pakartojau - tas pats buvo. Dabar va nors zinau, kaip tos dvi juosteles atrodo.

mano HCG buvo gerokai didesnis, o vos vos matėsi g.gif
Atsakyti
aciu, mergaites, uz pasidalinta patirti. Vis ramiau pasidare.
Na, tik suzinojusi testo rezultatus, iskart paskambinau gydytojai ir pasiskundziau maudimu sone. Ji sake, kad tai gali buti susije su geltonkunio augimu. Taciau, pries tai ji ne viena karta ispejo, kad negimdinis nestumas mane gali istikti, reikia buti tam nusiteikus. Taigi, as ir nusiteikiau. Lygtai viskas butu gerai, bet vis tas maudimas neduoda ramybes. Prisiskaiciau visokiu knygu, bet daugiau aprasyti tie pozymiai, kurie pasireiskia jau po kurio laiko, kai yra pavojus plysti kiausintakiui.
Blogiausia, kad gydytoja liepe ateiti po savaites. Tai turejau daug grazaus laiko prisigalvoti visokiu nesamoniu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 29, 14:23)
Dabar va nors zinau, kaip tos dvi juosteles atrodo.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 09 29, 13:25)
Blogiausia, kad gydytoja liepe ateiti po savaites.

Dabar nestumo gali dar nesimatyti. O HCG nenori pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 29, 13:25)
mano HCG buvo gerokai didesnis, o vos vos matėsi g.gif

Siandien rusiskam forume perskaiciau, kad kai kurie testai orientuoti i tam tikra HCG kieki, kai jis yra labai mazas arba labai didelis testas gali nestumo neberodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 29, 13:31)
Dabar nestumo gali dar nesimatyti. O HCG nenori pasidaryti?

Tai kad labai aiskio tos dvi juosteles.
O negimdinio nestumo atveju HCG buna toks pat, ar mazesnis?
Atsakyti