Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Eglute, skausmai prasideda labai indivudualiai. Aš asmeniškai iš viso nieko nejaučiau, net kaip trūko kiaušintakis. Todėl palikti savieigai tikrai negalima. Jei nėštumo testas ir toliau bus teigiamas, siūlyčiau maksimum po savaitės nueiti pas tą arba kitą gydytoją.
Atsakyti
Geriausia (kaip Daiva rase) pasidaryti HCG tyrima, kuri pakartoti po 48 val. ir tada su gautu atsakymu pasirodyti gydytojui.
O skausmo jokio ir as nejutau ir nestumo echoskopu man nerado.
Atsakyti
Man toks susidare vaizdas, kad Lietuvoj viskas daug paprashciau. Cia norint pasidaryti ta HCG tyrima, turi tas pats gydytojas nuspresti, siuntima duoti. Pas mus, bent jau mieste, nera jokiu privaciu kininku, o pas kita gydytoja nera taip lengva papulti..(kai suzinojau, kad laukiuosi, skambinau pas visus musu miesto praktikuojancius gydytojus, ir nei vienas, ANEI vienas neprieme, pasiteisindami, pernelyg dideliu pasientu kiekiu. ) Radau viena, uz miesto ribu, kuris man liepe laukti 2 savaites... Tad ir pakartotino echoskopo tyrimo man kaip ir nera galimybes pasidaryti. Dar bandysiu skambint mano buvusiai gydytojai (bet jos del keleto priezasciu nelabai megstu ir nelabai pasitikiu...), nes nieko nebeliko .... wink.gif
Tas laukimas labai slegiantis,ypac nezinant, ko laukti..... sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Eglute, kažkoks marazmas...net nežinau, ką pasakyti...
Atsakyti
Eglute, laikykis heart.gif
Gal gi viskas ten pas tave gerai, tiesiog nestumo gimdoje dar nesimato.

Bet kaip berysio, kai nera privaciu kliniku, kazkokia nesamone... elementariausio HCG tyrimo pasidaryti negalima g.gif.
Atsakyti
Eglute, ir man taip pat buvo. Pasidariau tris testus - visis teigiami. Nuėjau pas savo ginek. - tik apžiūrėjo, sako, jkių nėštumo požymių nematyti. liepė ateiti po savaitės. Sakau, išprotėsiu, o gal tai vėl negimdinis? ko laukti? Nuėjau pas privat., padarė echo - nieko nesimato. Liepė ateiti po dviejų dienų - vėl nieko, bet iš karto nusiuntė į ligoninę - sakė, jų echoskopai galingesni. Bet, kaip tyčia, ten vaginalinis echo sugedęs. Liepė laukti(ko?), ateiti vėl po dviejų dienų. Tą patį vakarą pradėjau kraujuoti. Kadangi negimdinio nesimatė, tai buvo nutarta, kad įvyko labai ankstyvas persileidimas. Va taip. Paskui pastojau po 9 mėn. Oi, kaip bijojau, kad vėl bus negimdinis. Galvojau - va, išpjaus man ir antrą kiaušintakį, ir ate, vaikeliai.

Stiprybės tau ir tikėkim, kad Tau baigsis geriau nei man.
Atsakyti
Aciu uz patarimus...Ash nieko nelaukus nulekiau i ligonine. Nenorejo manes ten priimti be gydytojo siuntimo, bet supasakojau situacija, paskaiau, jei vaikiukas yra manyje,ir gimdoje, tai vien nuo to streso ir nervavimosi neishgyvens... Shiaip ne taip ishsimaldavau... Patikrino echoskopu, ir rado milmetrine puslele... Tik.... labai arti kiaushintakio.. Gydytoja sake, esanti beveik 100% isitikinusi,kad jis - gimdoje, taciau ryshlesni rezultatai bus po savaites. Na, tai bent tiek nurmaino.... clap.gif
Atsakyti
QUOTE
rado milmetrine puslele... Tik.... labai arti kiaushintakio.. Gydytoja sake, esanti beveik 100% isitikinusi,kad jis - gimdoje

clap.gif clap.gif clap.gif
Gero ir ramaus laukimo smile.gif
Atsakyti
oi, kaip džiaugiuosi clap.gif Turbūt leliukas dar pilnai neatkeliavo iki savo namučių... Tik ramiai pralauk tą savaitėlę, nes nervai tik pakenkti gali... Gera čia man patarti, pati tai iš proto kraustyčiausi tą savaitę.
Atsakyti
Sveikutes, merginos, norejau paklausti, jei nestumo testas teigiamas, menesines uzsilaike, jokio tepliojimo nebuvo, bet vis maudzia desini sona, ar jau galima itarti negimdini nestuma? Jis man gali buti, nes kiausintakyje yra randeliu.
Tik, pagal knygas, skusmas judant, ciaudint, tustinantis turetu stipreti. Man lyg nestipreja, o pvz., letai pabegiojus ar pavaiksciojus, sumazeja.
Gal cia taip turi buti del geltonkunio?
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 09 29, 10:14)
Sveikutes, merginos, norejau paklausti, jei nestumo testas teigiamas, menesines uzsilaike, jokio tepliojimo nebuvo, bet vis maudzia desini sona, ar jau galima itarti negimdini nestuma? Jis man gali buti, nes kiausintakyje yra randeliu.
Tik, pagal knygas, skusmas judant, ciaudint, tustinantis turetu stipreti. Man lyg nestipreja, o pvz., letai pabegiojus ar pavaiksciojus, sumazeja.
Gal cia taip turi buti del geltonkunio?

lėk pas gydytojus, nes dėl pastojimo kiaušintakyje iš pradžių jokio skausmo gali apskritai nebūti. Geriausiai jei pažiūrėtų echoskopu, padarytų HCG dinamikoje. Bet sakau - pirmiausia kreipkis į gydytojus, o gal viskas ok. t.y. nėštumas yra gimdoje
Atsakyti
aciu, Viltis, uz atsakyma. Vaziuosiu pas gydytoja rytoj, jau susitariau. Tik, kad labai neramu.
Atsakyti