Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE (Slyvute @ 2004 09 03, 07:01)
Mergaites aciu uz palaikyma heart.gif
Jauciuosi gerai, daug greiciau sveikstu lyginant su pirmaja laparaskopija.
Abrazija man dare tam, kad isvalytu gimda, nes joje buvo labai daug tokios rudos koses ir aisku tam, kad patvirtintu, jog nestumas negimdinis, o ne tarkim gimdoje, bet nesivystantis (echoskopu nestumo taip ir nerado). Kadangi po valymo nerado vaisiaus ir kazkoks ten tyrimas parode kad kazkur ten yra kraujo, sekancia diena dare laparaskopija. Vaisiu rado kiausintakio gale prie pat fimbriju, kiausintakio pjauti nereikejo, pavyko vaisiu isstumti i pilvo ertme ir taip pasalinti. Gydytojai teigia, kad per kairi kiausintaki (kur buvo nestumas) geriau nebandyt pastoti, nes didele tikimybe, kad ir vel bus negimdinis. Bet is kitos puses nieks negali pasakyti, kodel vaisius ten isitvirtino: gal kiausintakio viduje yra saaugu ar endometriozes zidiniu (tam issiaiskinti paskyre dar karta pasidaryti gimdos nuotrauka). Jei tarkim gimdos nuotrauka parodys, kad kairys puikiai pratekamas, galima tiketis, kad vaisius na tiesiog netycia ten isitvirtino ir kad ateityje pavyks sekmingai pastoti ir per kaire puse. Tokios tai mano naujienos.
Vilte, as iki siol prisimenu tavo zodzius, kad nujauti, jog sia vasara pastosiu ir kad nuojauta taves niekada neapgauna. Nu gi neapgavo, butu gerai, kad dabar ispranasautum sekmingo nestumo pradzia wink.gif.

clap.gif clap.gif clap.gif

Džiaugiuosi, kad prisimeni, bet žinok, aš pati buvau pamiršusi, ką tau prišnekėjau, bet aš nujaučiau, kad tau nėra ten problemų su hormonais su nesuderinamumais ir pan. Dabar tik laiko klausimas. Aš manau, kad pe šiiuos metus tu tikrai tapsi nestuke.gif ir jau nenoriu net galvoti, kad ne vietoj, to aš nenumačiau. wink.gif
Atsakyti
Nežinau kažkur rašė : matyt mum lemta gyvenime tiek iškentėti kiek mes pajėgiame .
Man pasakė psichologė, o aš kažkur tai rašiau. Tikrai labai geri žodžiai. Aš jaučiuosi labai stipri, nes tikrai daug pavežiau per savo jaunystę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 06 rugsėjo 2004 - 19:46
QUOTE (vilte @ 2004 09 06, 19:45)
Nežinau kažkur rašė : matyt mum lemta gyvenime tiek iškentėti kiek mes pajėgiame .
Man pasakė psichologė, o aš kažkur tai rašiau. Tikrai labai geri žodžiai. Aš jaučiuosi labai stipri, nes tikrai daug pavežiau per savo jaunystę.

Aš vis stebiuosi jūsų visų stiprybe. Man jau senai būtų stogas nuvažiavęs. Man 2 metai bandant susilaukti kūdikio atrodė kaip amžinybė. Aš žaviuosi, kaip jūs po 6, 8, 12 metų dar turite tiek optimizmo. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 06, 17:45)
Nežinau kažkur rašė : matyt mum lemta gyvenime tiek iškentėti kiek mes pajėgiame .
Man pasakė psichologė, o aš kažkur tai rašiau. Tikrai labai geri žodžiai. Aš jaučiuosi labai stipri, nes tikrai daug pavežiau per savo jaunystę.

Rina, čia tau atsakymas. Ir niekas tavęs nekals prie kryžiaus, nes tu moteris - STIPRI MOTERIS. Tu gali tikrai daugiau, negu pati manai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 06 rugsėjo 2004 - 20:24
Labas visom...
rashau cia, kadangi nedristu naojos temos atisaryti, o mano situacija gal kiekir panasi...
Pries savaite apsidziaugem su vyru, kai nestumo testas parode teigiama rezultata. Neilgai laukus uzsiregistravau pas gydytoja, ir siandien kupina dziaugsmo laukima pakeite kupinas nerimo ir nusivylimo laukimas...

Gydytojas per ultragarsa nerado gimdoje jokios vaisiaus vandenu zymes (turetu buti dabar 6 nestumo savaite), taciau kazkur salia didziuli "vandens klana", jo nuomone tai galetu buti plysusi cista... Kiausintakiuose irgi nelabai ka iziurejo, ir paguodes, kad gal dar per anksti, kad ka matytu bei mestelejes, kad nenori dideliu vilciu suteikti, liepe pasirodyti po 2 savaiciu g.gif g.gif
Net nezinau ka galvoti... Testas teigiamas, o kur nestumas... ir koman dabar laukti.... Tiesa, dar lyg tarp kitko uzsimine, jei prasidetu skausmai, ish kart i ligonine vaziuoti.

Tai dabar neberandu vietos is nerimo....
Gal kam panasiai yra buve, ar tikrai per ultragarsa dar gali nesimatyti vaisiaus vandenu pusleles 6 nestumo savaite? Ir ta cista, matyt geltonkunio... Oj, kaip man neramu... sad.gif sad.gif
Atsakyti
Eglute, ar esi tikra dėl tų 6 savaičių? Ar 6 savaites skaičiuoji nuo galimos pastojimo dienos ar nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos?
Jei šešios savaitės nuo pastojimo dienos, tai jau turėtų matytis gemaliukas.
Jei šešios savaitės nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos, visko gali būti, reikėtų bent jau po svaitės pažiūrėti, nesuprantu kam dar laukti dvi savaites...Drąsus tas gydytojas - o jeigu iš tikrųjų negimdinis? Juk tai pakankamai pavojinga...
Ar nieko neskaida? Ar netepa?

Nors bandyti kažką spręsti internetu yra kvaila ir netgi netasakinga.

Aš tau siūlyčiau pirmiausia gal apsilankyti nelaukiant pas kitą gydytoją. Žinau, kad užsienyje niekas nesaugoja gręsiančių persileidimų pirmame trimestre, bet juk reikia išsiaiškinti, ar pas tave nėra negimdinio nėštumo...Būk gerutė nelauk - nerizikuok savo sveikata.

Kitas patarimas - pasidaryti HCG nėštumo testą, vokiškai jis turėtų taip pat vadintis. Pagal jį matysi, ar tyrimo rezultatas atitinką šešių savaičių nėštumą. Dar per vieną dieną tyrimą reikėtų pakartoti. Jei rezultatas bus maždaug du kartus didesnis, viskas gerai, jei ne - reikės ieškoti arba negimdinio arba jau įvykęs, vykstantis persileidimas. kažin kokiame tu mieste. Mes turime vieną forumietę (retai pasirodančią) Vokietijoje, turiu jos kontaktus, ji labai miela, gal tau vietoje ką nors patarų arba pagelbėtų. Parašyk, jei nori gauti jos kontaktus.

Drąsiai rašyk - pdėsim, patarsim kuo galim... heart.gif
Atsakyti
Aciu, Daiva, uz palaikyma... Gal kiek ir nuraminai.Cia skaiciuoja nuo pirmos menesiniu dienos. Tad vaisius turetu buti kokiu 3-3,5 savaiciu.. Bet kai laukiausia pirma karta, jau 5 savaite (nuo pirmos menesiniu dienos) matesi mazyte vandens puslele...
Beje, o ta plyshusi cista (ko gero geltonkunio) negali kuo pakenkti neshtumui, jei toks yra sad.gif Ko geroji man plysho praeita nakti, nes jutau nemalonu tempianti bet trumpalaiki skausma. Nekraujuoju, jauciu netgi po truputi atsirandanti pykinima...

O ta HCG tyrima daro irgi daktarai, ar galima paciam vaistinej nusipirkus pasidaryt? Neturiu supratimo,kaip cia, Vokietijoje, viskas vyksta...
Gyvenu visai netoli Prancuzijos,kiekzinau, netoliese forumieciu nera. Bet uz bet koki padedanti kontakta buciau dekinga. rolleyes.gif
Atsakyti
HCG daro iš venos kraują paimdami. Pas mus Vilniuje laboratorijose.
Atsakyti
Eglute, tuomet tikėkimės, kad dar tiesiog nesimato. Man labai geras gydytojas yra skęs, kad pasitaiko (tiesa, gana retai) tokių čiūdų, kad ilgai nesimato...
Dėl HCG tyrimo - susirask savo mieste kokią nors vaisingumo kliniką, gal net kur IVF daro - ten tikrai turėtų daryti tokius tyrimus, kokios nors laboratorijos irgi be abejo turėtų būti. Vaistinėje aišku tokio testo negausi - šiam tyrimui reikia imti kraują iš venos ir tirti jį laboratorijoje.
Tuoj į asmeninę tau nusiųsiu el. paštą moters, kuri gyvena Vokietijoje Diuisburge, parašyk jai būtinai - ji geriau žino Vokietijos daktarų "įpročius"...
Laikom špygutes už tave ir tikėkimės tavo nėštumą smile.gif

Beje, o kiek kartų darei testą? Gal testas suklydo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_B.: 21 rugsėjo 2004 - 19:59
Daivut, tu vis apie špygutes. Reikia laikyti kumstukus. Sako špygas laikysi - tai špygą ir gausi. tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 21, 21:00)
Daivut, tu vis apie špygutes. Reikia laikyti kumstukus. Sako špygas laikysi - tai špygą ir gausi. tongue.gif laugh.gif

Oi ne ne.... blink.gif Aš čia špygas mėnesinėms rodau ir visokioms kitoms bjaurastims laugh.gif

Laikau didelius didelius kumščius smile.gif
Atsakyti
OI, aciu didelis uz palaikyma... O testas tikrai neklysta. Dariau pati 2 kartus, o pas gydytoja dar karta. Visi trysbuvo teigiami. Mane tik neramina, kad gydytojas taip neatsakingai liepe ateit uz poros savaiciu (spalio 5 d)... Kol kas nejauciu jokiu skausmu, o ir apspaudinejus pilva, nieko nesijaucia.
Beje, kada "pastebimas" neshtumas kiaushintakyje? Kada pradeda skaudeti,nes man nieko nelieka, kaip tik tu skausmu laukti... sad.gif sad.gif
Atsakyti