Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

Čia jau laukti ir nereikia  :yahoo: sveikinimai  :wub: tikrai teigiamas testukas  :nestuke nu jau toks jaudulis kai antra juostele isryskeja... neapsakomas jausmas  :wub:

deraramos laukiam temp pakilimo ir kad nekristi ji  :4u:

Aciu Fiesta!  :rolleyes: 

Cia mano pirmosios dvi juosteles, labai keistas jausmas istikro  :yahoo: dar netikiu kad  :nestuke 

Atsakyti

Fiesta, Editukas, didžiausi sveikinimai  :D  :nestuke  :4u:​ 

Atsakyti

Jau pradedu galvot, kad mano termometras sugedo.. Pries ov rode 36.2, 2 dpo 36.5 ryte. Vis tiek labai zema..

Atsakyti

Ačiū Kisulita  :4u: 

Atsakyti

Mergaitės, kurios susiplanavot, parašykite man į a.ž., per kiek laiko ir ką pataisyti pirmam puslapiuke :4u:

gal kuri norėtų, kad pridėčiau prie planuojančių?

noriu šįkart iš anksto pasiruošti :D 

pas mane dabar temperatūros matavimo dienos - keliskart per dieną :D nes neramino, kodėl tokia žema po ov.. Įtarinėju elektrinį termometrą (matuoju burnoj), kad baterija išseko, nors dar ryškiai rodo. Turiu ir bekontaktį, bet jis išvis pievas rodo. Pasimatavau su gyvsidabriniu pažasty, tai 36.9 :blink: kai ką tik elektroninis burnoj rodė 36.1-36.3.. Tai velnias, norėjau šį ciklą sąžiningai pamatuoti, kad grafikas išeitų, o jau aišku, kad pievas matavau..

Atsakyti

Sunku su tais elektroniniais, jie kaskart vis kitaip rodo. Ir net ne pagal ta +/-0.2 paklaida, o pievas dazniausiai. Nezinau kur ir koki reiktu pirkt ir uz kiek, kad zmoniskai rodytu.

Atsakyti
Man nieko neisejo su tom BT, tai meciau ta reikala.
Atsakyti

Turiu Microlife eletrinį termometrą, tikrai gerai matuoja ir tikslus  :)  

Su elekriniais yra taip, kad jie matuoja tol, kol temperatūra kyla per 8-10 sekundžių, kai ji ima kilti lėčiau nei per tokį laiką, termometras sustoja ir rodo rezultatą. Gyvsidabrinis rodo daugiau, nes jis laikomas ilgiau, bet jeigu abu būtų laikomi tiek pat, tai ir rezultatas būtų panašus  :)​ 

Atsakyti

tikrai gali būti.. Tiesiog anksčiau nekildavo problemų, elektroninis parodydavo protingai, o dabar kažkas pasidarė  :huh2:

 

pas mane dar tik 2 dpo, o jau požymių kiek :D speneliai jautrūs, pilvą pučia belenkaip, atsisegus džinsų sagą sėdžiu :D ir šaltis krėst pradėjo.. Ech, kaip ir kas mėnesį :) dabar tas laikas, kai dar negalima nei patvirtinti, nei paneigti nėštumo, pats smagiausias :D nt anksčiausiai kitos savaitės gale galėsiu bandyti..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 25 kovo 2018 - 19:06
deraramos jau salyginai poilgiai planuojat, keista kad vis dar taip pat spirgi kiekviena cikla biggrin.gif
as pirmaji menesi 100proc jauciausi nescia, naktim nemiegodavau, miriau kaip laukiau irodymu. O toliau su kiekvienu men viskas vis ramyn, laukiu didziosios tiesos dienos (mmm) ir tiek..
Atsakyti

FoxLady, nekeista, visos juk skirtingai. Vienos nurimsta greiciau, as va - kaip durnele kiekviena menesi is proto eidavau, ir tik paskutini pusmeti TRUPUTI aprimau :D Skirtingi zmones - skirtingas jautrumas.

Atsakyti

Foxlady, as sau kiekviena karta sakau, kad viskas, apsiraminsiu kita men ir t.t. bet ateina ov ir vel skaityt, dometis pradedu, pozymius jaust.. Gal pas mane ir buta tu vadinamu cheminiu nestumu, nes vaiduokli ne karta mete.

Siaip ir minciu visokiu. Ir ramiau ir neramiau vis :) sunku paaiskint. Turbut butu daugiau baimes, jei iskart butu pavyke, o dabar kazkaip gilinies, gyveni ta busena net sakyciau salyginai ramiai.. Neraudoju kaskart sulaukus mmm :) 

Atsakyti