Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

Edituk o kur foto? Nesupratau  :P

Man pilvo apacia irgi labai tempe, siandien jau daug maziau, kartais ir nugara paskauda, kaip pries mmm . Tas tempimas tai normalu manau.... :hmm:

Kelinta tau cd? Kartu gal eisim pas Lapkritinukus?  :nestuke 

Tai kad as pati Nlb tikiu kai pamačiau jūsų foto ir pas mane pasirodė || galvoju negali būt bet snd ryte taip pat :yahoo:

mano 29 ciklo diena  vakare ikelsiu foto ga matysis. 

Atsakyti

mano 29 ciklo diena  vakare ikelsiu foto ga matysis. 
Laukiam foto   :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 23 kovo 2018 - 19:08

O kaip įkelti foto iš telefono?  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

Edituk, kelk i koki part.lt ir nukopijuok nuoroda cia :)

Mano vakarinis ov testas jau nublanko, labai skauda kairej pusej, temp 36.1.. Lauksiu pakilimo ryt, nes ov tikrai siandien..

Atsakyti

Priedas  75FA2F28-FC8F-409A-BB75-D03ABDCD4CAB.jpeg   126,17KB   4 Parsiųsta kartų

 

 

 

Bandau įkelti taip - gal matysi kas  :rolleyes:

šitie buvo daryt šiandien ryte, bet jau blankiai matėsi prieš dvi dienas su vakariniu pipi  :D

 

Kaip sakant, labai džiaugtis bijau ir pati netikiu dar  :wub:

bet NT nebeturiu tai reiks palaukti kokias

kelias dienas

Atsakyti

Čia jau laukti ir nereikia  :yahoo: sveikinimai  :wub: tikrai teigiamas testukas  :nestuke nu jau toks jaudulis kai antra juostele isryskeja... neapsakomas jausmas  :wub: 

deraramos laukiam temp pakilimo ir kad nekristi ji  :4u: 

Atsakyti

O kaip ne bt, o normali temperatūra matuojant dieną? Nėra užkilusi? Na skamba ne kaip dėl tų kraujavimų, bet gal taip veikia vaistai...

Mano echo jau buvo, bet kai perskaičiau tavo liūdnas žinias, tai kažkaip nejauku buvo rašyti apie save  :4u:  

Gerai mano echo praėjo, kai visi simptomai buvo dingę, tai net nežinojau ko tikėtis, bet viskas gerai, paaugome nuo praeitos echo tiek kiek reikėjo ir dar plius vieną dieną, tai vis dar atsiliekame pagal mm ir O, bet jau diena mažiau  :4u:  Vyrą labai nudžiugino, kai pamatė judantį, sakė, kad tikėjosi, jog tik rankytę kokią pajudins ar kojytę, o ten visas šokis buvo, tai sakė, kad judėsiukai visi iš jo paveldėti  :D  :wub:  Tai šiek tiek lengviau kvėpuoti, aišku norėtųsi, kad nebūtume taip atsilikę nuo O, bet yra kaip yra, reikia džiaugtis  :wub:

Juk taigi nuostabu 😀😍 didžiausi sveikinimai tau ir jūsų šeimai  :nestuke  :yahoo:  labai džiugu o kad atsiliekat nieko tokio tikrai daug kam atsilieka  :wub:​ 

Atsakyti

Motiejau, o del ko dar geri dufa? Taip liepe? Kazkaip nelogiskai skamba laikyt progesterona dirbtinai uzkelta dabar.

Na liepė gert iki pirmadienio 🤔paskui mažinti pasitarus su savo gydytoja 

Atsakyti

Juk taigi nuostabu 😀😍 didžiausi sveikinimai tau ir jūsų šeimai  :nestuke  :yahoo:  labai džiugu o kad atsiliekat nieko tokio tikrai daug kam atsilieka  :wub:​ 

Aš irgi manau, kad nieko baisaus jog atsilieka, nes auga gerai, bet kai prieš tai buvo nesivystantis, tai tas nerimas visiškai nedingo...  :) 

Atsakyti

Na liepė gert iki pirmadienio 🤔paskui mažinti pasitarus su savo gydytoja 

O liepė gerti net žinodama apie persikeidimą ar taip gerti liepė bandydami sustabdyti tepliojimą?  :hmm:​ 

Atsakyti

O liepė gerti net žinodama apie persikeidimą ar taip gerti liepė bandydami sustabdyti tepliojimą?  :hmm:​ 

Na sako išrašau dufastona bandysim sustabdyti tepliojimą ir gyva krauja..gal kraujuosi ir nemažai o vakutis namelyje augs toliau..niekas nežino arba arba.. namelis gražus gemaliukas labai mažas yra gimda graži viskas įsitaisę tik atsilieka gemalėlis nuo namelio bet taip būna ir tt.. na nejaugi man mėnesinės su tokiais skausmais buvo  :blink:   netikėčau ir dar trečiadienį buvo baisūs skausmai sienom ėjau kol galiausiai vakare pamačiau per pusę delno 😣 ir dar vis užeina spazmai.. 

Atsakyti

Kisulita, labai dziaugiuosi, kad viskas gerai su echo :4u:

Atsakyti