Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

QUOTE(Fiesta10 @ 2018 03 20, 23:03)
<Bandykit ov testus daryti  biggrin.gif  jie gali rodyti anksciau nei nt. Tikrai daug perskaiciau kad daugumai taip ir buna. Ir man pasitvirtino kad jie irgi rodo nestuma. </p>



rodo rodo ax.gif isbandytas sitas reikalas su dukra pries 8 metus biggrin.gif
Atsakyti

Fiesta, nu super, sveikinu :)

Niekas cia neliks amzinai, patikekit :D Taip tik atrodo.

Atsakyti

Fiesta, kokie vitaminai? :)

Pilvo tempimas tai man daznai buna po ov, ir toks lyg dilgciojimas, znybtelejimai.. Bet visada laiku pareina mmm :)

Del testu gadinimo suprantu labai :D jauciu kai db turiu pigienu tai netruksiu pradet naudot :)

Atsakyti
Sveikinimai Fiestute 4u.gif wub.gif

Iskeliu sarasiuka, gal dar yra norinciu prisijungti?smile.gif

03.24 - Editukas* nelaukia mmm
03.26 - FoxLady si cikla laukia mmm
03.30 - sheila1988 nelaukia mmm
04.04 - Katute nelaukia mmm
04.04 - Ispaikyta nelaukia mmm
04.08 - deraramos nelaukia mmmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 21 kovo 2018 - 08:27

deraramos geriu šiuos, važiavom per Lenkiją, vaistinėj pasiūlė šiuos: https://www.ebay.co....G-/222591541615

Prieš tai geriau Pregnacare, žūvų taukus equazen ir vit.D. 

Atsakyti

Ateinu pabarstyti rožinių virusiukų  :flirt2: 

Jeigu kas prisimena mano pastojimo istoriją, mums pasiteisino teorija dėl ND prieš O. Kadangi tą ciklą neplanavome, paskutiniai nesaugūs santykiai buvo 7cd, O - 11.  :lol:​ 

Laukiam pas susiplanavusias! 

Atsakyti

Ačiū už virusiukus  :4u:  labai jau norisi jų  :wub: 

Nors mane apima visokios nuotaikos jau. Tai noriu tai nebenoriu  :D  atrodo pavasaris taip gerai darbuose sekasi. Važiuoji pramogauji. Tai atrodo kad kaip geta gyvent ir taip. O kitą dieną atrodo palydžių kiekvieną su pilvuku, vežimu, mažylių rūbeliai....ech .... :D  nebežinau kaip apsispręst  :D 

Va ir Fiesta 10 taip nudžiugau kad laukiasi lyg man  :D  dideliausi sveikinimai tau aukit ir stiprėkit  :4u:  :wub: 

Jefimija labai įdomu būtų sužinot tavo istoriją  :wub:  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aciu didelis mergaites  :wub:  :wub:  :wub:  

Susiskambinau siandien su daktare, susitarem balandzio 8 d. susitikti. Paziures ar viskas gerai. Tai ili tol tikrai busiu cia, su jumis   :ax: 

Jefimija jooooo, va cia tai staigmenele buvo  :D Kaip jautiesi? kokia grupe susiradai cia? 

Boruziuk, o jus bandykit , pavasaris, atsipalaiduokit, ir gal uzkibs  :4u: 

As siandien darbe sustresavau, net pilva pradejo tempti, dabar guliu visa vakara, tai geriau dabar. Reikia ramiai kaz kaip i viska reaguoti dabar  :unsure: 

Atsakyti

Niu bandysim ačiū  :4u:  :) 

Nu bet kaip intriguojat su ta istorija negaliu  :D pasakokit greičiau  :oh:  :lol:  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Ką Boružiuk aš į tavo gretas 😢😔 šiandien mano žirniukas iškeliavo pas angeliukus 

kolkas dar čia pabūsiu tyliai gaudysiu virusiukus ir gal po mėn gal dviejų gaudyt reiks ..dabar reikia susigyventi ... 

Labai džiugu dėl kitų aukit stiprėkit ir saugokit save   :nestuke  :4u: 

Atsakyti

Imk likimo drauge užjaučiu  :4u:  laikas užgydo ir žiūrėk neužilgo džiaugsimės savo pilvinukais  :wink:  stiprybės ir kantrybės  :4u:​ 

Atsakyti

Ačiū tau  :4u: tikiuosi greitai "sugyti" ir tas laikas neprailgs  :angel_sadangel:​ 

Atsakyti