Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

Turiu klausimuka del vaisingu dienu.. Tarkim KB pasirodo vaisingomis dienomis, tiesa? Bet ov ivyksta tik keliom d veliau.. Tai nd reikia daryti, kai pasirodo KB, ar efektyviau ov diena? Gal KB reiskia, kad prasideda vaisingas periodas? Nes snd 12 cd ir pasirode KB. Bet ov ivyks tik kokia 15 cd. Ir dar vyras turi 'taupytis' rytojaus spermogramos tyrimui :( tai nd pavyks tik 14 cd 'atlikti'. Kaip ir uztaikysim ant ov, bet KB tai jau siandien.. susisuko galvele..

Atsakyti
As tai labai nesuprantu kada man tos KB.. Tikrosios KB man buna tik Ov diena, kai jau neimanoma neatpazinti biggrin.gif
deraramos, bet OT neigiamas dar? Nors ji popietej geriausia darytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 20 kovo 2018 - 10:31

Man pastoviai buna taip: truputis kb+teigiamas ov, kita diena pasirodo kb daug ir kiausides skausmas. Tai kaip suprantu man ov ivyksta kai skausmas ir daug kb. 

Atsakyti
Man irgi sekancia diena po teigiamo OT pasirodo gausios KB 4u.gif
Atsakyti

Išpaikyta Ryte vakare po viena

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 20 kovo 2018 - 11:23

Na va jums sutampa, o man visai ne, ov testas teigiamas ir ov skausmas buna veliau, o kb pora ar kelias d pries.. Velnias, jauciu teks atideti tyrima, nesvaistyti :D

Atsakyti
deraramos, kiek dienu tau laikosi KB? Per Ov nejauti kad jau gausiausios buna?
Atsakyti

Man jos buna tik viena, max dar antra.. Isvis pasimato tarkim popiet ir vakare jau nebuna. Hm...

Atsakyti

Deraramos, sakyciau keiskit tyrimo diena, paskui grausites. Mum irgi buvo ar su pirmu ar antru tyrimu kazkas tokio, tai tiesiog paskambino, pasake, kad nesusilaiek ir tiek - po savaites pridave.

Atsakyti

Jau atsaukiau vyrui tyrima, pasidarys menesio gale, nes nuodeme svaistyt gera daikta, kai pas mane taip, atrodo, plaukia kaip :D

Dar nedariau ov si menesi net! Bet hm logiska o jei pas mane ji anksciau, nei rodo testai, kazi imanoma? :hm: nes tarkim kazkada buvo vaiduoklis 6 dpo, kas labai anksti.. Ir visada KB buna bent pora dienu pries apskaiciuota/pamatuota ov. Ir skausmas ryskus tikrai bus veliau. Siandien kaip tik lb smagus pojuciai :D

Atsakyti

Stengiuos nejudėt va naktis jau be skausmo bet ryte pabudus lyg maudžia vėl ..dufa geriu..kraujas toks ne savo spalvos ir tai po sysiaus guodžiuos kad nebėga savaime daug kolkas 😣
Man pradėjo tepti rudai trim dienoms vėluojant mm ir tepė +/- 3 sav. Buvo ir krešuliukų ir kartais labai gausiai tepdavo, bet po to praėjo ir dabar kol kas ramu. Ir gydytoja sakė, kad tepė dėl gleivinės, kuri kraujavo ir nebuvo susijusi su kūdykiu :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 20 kovo 2018 - 17:17

Labai viliuosi kad ir man dėl to nors pagal echo ir mm sav atsiliekam 😥 laikom špygikes už žirniukus 

Atsakyti