Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rapoja @ 2018 11 17, 22:28)
Ko gero skirtingai mamos atsakys  smile.gif .Nėra žiauriai šiltas,bet normalus,pakankamai šiltas,pūkinis paltukas.Kaip jau rašiau iki pilno gerumo trūksta švelnios medžiagos pamušalo-būtų šiltesnis,mielesnis + galėtų būt sandaresnis kaklas.



Rapoja aciu, o nezinote, pukai nelenda is jo? nes turime panasu-Vertbauted, tai mergaite mokykloje visa apsipukavus vaiskto unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2018 11 17, 23:55)
Rapoja aciu, o nezinote, pukai nelenda is jo? nes turime panasu-Vertbauted, tai mergaite mokykloje visa apsipukavus vaiskto unsure.gif  unsure.gif

nesipūkuoja visai 4u.gif
Atsakyti

Turime laisvus Michael Michael Kors Maven Fur and Embossed-Leather Slip-On Sneaker, 9US dydis, gyvatine oda ir triusio kailis, kaina 34,88$

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

0f714fc35cb13fd58dc6be2f7d637df9.jpg
Parduodu. Gal kuri norit? 12€
Dovanai netinka, pasiglamžiusi dėžutė.

Kas čia per daiktas?  :4u: 

Atsakyti

0f714fc35cb13fd58dc6be2f7d637df9.jpg
Parduodu. Gal kuri norit? 12€
Dovanai netinka, pasiglamžiusi dėžutė.

Sveiki  :D kaip tik neseniai tokius žiūrėjau. Būklė?  :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2018 11 17, 22:55)
Rapoja aciu, o nezinote, pukai nelenda is jo? nes turime panasu-Vertbauted, tai mergaite mokykloje visa apsipukavus vaiskto unsure.gif  unsure.gif

Turėjo jau ne vieną tokį paltuką. Kaip ir ne.Būna vienas kitas pūkelis kartais pasirodo, bet tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(tatti @ 2018 11 18, 00:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gervuoge" data-cid="72268202" data-time="1542487752"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka
Parduodu. Gal kuri norit? 12€
Dovanai netinka, pasiglamžiusi dėžutė.</p></div></blockquote><p>Sveiki  biggrin.gif kaip tik neseniai tokius žiūrėjau. Būklė?  blink.gif </p>


Aš irgi tokiu turiu parduot, du pirkau, vienas atliko. Šiaip veikia neblogai, man visai patinka.
Atsakyti
QUOTE(tatti @ 2018 11 18, 00:19)
<>Sveiki  biggrin.gif kaip tik neseniai tokius žiūrėjau. Būklė?  blink.gif​ </p>

jau kap ir nebeturiu 4u.gif
Atsakyti

Aš irgi tokiu turiu parduot, du pirkau, vienas atliko. Šiaip veikia neblogai, man visai patinka.

Sveiki, o kokios spalvos turit? Kiek pinigėlių norit?  :rolleyes:  :hmm:​ 

Atsakyti
Nauji J.crew L dydis mėlyni ir balti. Po 14€
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 11 17, 12:56)
Gal kas matėt gražių ryškiai geltonų sportbačių ir basučių (žemakulnių). Pusė nakties ieškojau unsure.gif

yoox'e nerr? https://www.yoox.com.../...7d&season=X

Man tie fainus https://www.yoox.com...p...&sizeName=6
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2018 11 18, 05:41)

Bet jei jau batai ir rankinė geltoni, tai man jie gurėtų būt identiško geltonumo. Nes pvz apelsininė geltona visai nedera su citrinine geltona rolleyes.gif
Atsakyti