Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 18:57)
Ne. Jinai ten nabagė po valandą tratina tuos dantis ryte vakare. Jau man jos gaila. Sakau gal koks aparac bišk palengvins.

Sis vandens srautas tikrai liuks dalykas. Manau net geriau nei siulas... bet as savojo Waterpic nemegstu naudot vien del to laido, ranka temp atgal. Ir didelis vis delto... Neisdirbtas modelis. Dantu priez lb individualu, skirtingos situac. Pats produktas geras, bet ne toki modeli geriau ;) is tlf nemoku ikelt foto, veliau parodysiu gal kiek geresni. Tik ten nebus dantu sepecio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 17 lapkričio 2018 - 19:08
Gal kas pirkote ir nereikalingas, norite perleisti ax.gif 4u.gif
https://www.marcjaco...ck/25545V1.html

Mano iš dviejų nei vieno neatsiųs cray.gif
Atsakyti
Kur geriausios kainos buna Dr Martens unisex boots?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingredd: 17 lapkričio 2018 - 19:49
QUOTE(lauryna50 @ 2018 11 17, 19:07)
Sis vandens srautas tikrai liuks dalykas. Manau net geriau nei siulas... bet as savojo  Waterpic nemegstu naudot vien del to laido, ranka temp atgal. Ir didelis vis delto... Neisdirbtas modelis. Dantu priez lb individualu, skirtingos situac. Pats produktas geras, bet ne toki modeli geriau ;) is tlf nemoku ikelt foto, veliau parodysiu gal kiek geresni. Tik ten nebus dantu sepecio smile.gif

Aciu!
Papildyta:
QUOTE(krista08 @ 2018 11 17, 19:06)
JMD, as greiciausiai per pus jaunesne uz Jusu mama, bet su tokia pat baisia diagnoze. Zodziu, irigatorius, dantu sepetelis paprastas jordan clean between ir dantu pasta su chloreksidinu. Man ir breketus teko susidet del dantu ejimo is vietos, ko pasekoje budavo istisas dantenu uzdegimas. Apturejau 2 periodonto operacijas, labai daug kaulo nutirpe, bet siai dienai kol kas liga pavyko pazabot...

Cia ziauri liga. Paveldima. Mano seneliui tas pat buvo, tik tada ne taip greit tas diagnozes nusttinedavo. Uztat ir as labai labai ziuriu tuos savo dantulius. Mamai kiuretaza darys gruodi.
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 17, 16:49)
isisunciau s, bet pradedu galvoti, gal m reikejo  unsure.gif


man tai atitinka jos dydis ir nešiojasi visai neblogai, tik kad trumpoka
medžiaga plona, bet mano akim gražiai krenta


Pas mane S, LT perku M

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2018 11 17, 19:49)
Kur geriausios kainos  buna Dr Martens unisex boots?

6pm, rack
Atsakyti
Man J.Crew camo palaidinė patiko wub.gif Aš viską J.Crew dėviu XS, ir šita XS pas mane. Mano ūgis 170cm, tai atrodo taip:

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2018 11 17, 21:09)
man tai atitinka jos dydis ir nešiojasi visai neblogai, tik kad trumpoka
medžiaga plona, bet mano akim gražiai krenta
Pas mane S, LT perku M

vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(Asstule @ 2018 11 17, 21:43)
Man J.Crew camo palaidinė patiko  wub.gif Aš viską J.Crew dėviu XS, ir šita XS pas mane. Mano ūgis 170cm, tai atrodo taip:

vartotojo įkelta nuotrauka


Fantastiskai abi atrodote wub.gif Aciu, kad dalinates foto. Busiu neprasovos su s dydziu 4u.gif Pas mane dabar camo laikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 17, 21:50)
Fantastiskai abi atrodote  wub.gif Aciu, kad dalinates foto. Busiu neprasovos su s dydziu  4u.gif  Pas mane dabar camo laikas  wub.gif

nai nai nai https://www.6pm.com/...125/color/56626
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 19:54)
unsure.gif o tai tie agregatai man atrodo kad gali isverst is sveikam zmogui dantis is dantenu  blink.gif

visada naudojau paprastus soft šepetėlius.tada nuėjau profilaktiškai pas higienistą, pravalė ir sakė, kad jei žmonės naudotų kietesnius šepetėlius, ne visiems reikėtų valyt pas juos. Tai žodžiu, nusipirkau, kietesnį šepėtėlį..ir per metus taip nubružinau kaklelius, kad dabar reik eiti estetiškai plombuoti...tai jau net ir bijau dar experimentuoti su elektrin.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 17, 20:58)
visada naudojau paprastus soft šepetėlius.tada nuėjau profilaktiškai pas higienistą, pravalė ir sakė, kad jei žmonės naudotų kietesnius šepetėlius, ne visiems reikėtų valyt pas juos. Tai žodžiu, nusipirkau, kietesnį šepėtėlį..ir per metus  taip nubružinau kaklelius, kad dabar reik eiti estetiškai plombuoti...tai jau net ir bijau dar experimentuoti su elektrin.

man gydytoja atvirksciai, liepe pirkt tik soft biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2018 11 17, 20:18)
Gal kas pirkote ir nereikalingas, norite perleisti  ax.gif  4u.gif
https://www.marcjaco...ck/25545V1.html

Mano iš dviejų nei vieno neatsiųs  cray.gif

pirkčiau dar wub.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 22:00)
man gydytoja atvirksciai, liepe pirkt tik soft biggrin.gif

tai dabar jau mano gydytoja, pamačius taip nuvarytus kaklus, liepė irgi tik soft..
Atsakyti