Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(dziuginta @ 2018 11 17, 18:02)
max and co?

Ne
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 16, 18:24)


JMD, turiu atskira toki "vandens siula". Man laaab nepatogus naudoti, daug vietos uzima. Ir tas laidas susuktas, gana kietas, Nzn, uzknisa tampyti, kad ilgesnis butu ir lengviau temptusi... kaip tik vakar su drauge kalbejom, kad ji nusipirko kompaktiskesni ir daug patogesni is Philips... sis kaip virtuvinis kombainas... dar pasiziutekit modelius atidziau ;)
Bet cia tik mano nuomone. As be sepetelio pirkau.
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2018 11 17, 18:07)
JMD, turiu atskira toki "vandens siula". Man laaab nepatogus naudoti, daug vietos uzima. Ir tas laidas susuktas, gana kietas, Nzn, uzknisa tampyti, kad ilgesnis butu ir lengviau temptusi... kaip tik vakar su drauge kalbejom, kad ji nusipirko kompaktiskesni ir daug patogesni is Philips... sis kaip virtuvinis kombainas... dar pasiziutekit modelius atidziau ;)
Bet cia tik mano nuomone. As be sepetelio pirkau.

Ane? Aš vat žuūrėjau būtent kad būtų ir tas ir anas.
Atsakyti
As kai pasiziuriu kokia aparatura susiperkat dantims valyt tai boze, kitas paminetas net nzn kam naudojamas blink.gif As ciuju su savo dantu sepeteliu, pasta, liezuvio valikliu ir burnos skalavimo skysciu kaip is akmens amziaus
JMD tas is tavo nuorodos tai jei tureciau galvociau, kad stomayologo kabinete gyvenu unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 17 lapkričio 2018 - 18:53
QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 18:51)
As kai pasiziuriu kokia aparatura susiperkat dantims valyt tai boze, kitas paminetas net nzn kam naudojamas  blink.gif As ciuju su savo dantu sepeteliu, pasta, liezuvio valikliu ir burnos skalavimo skysciu kaip is akmens amziaus

Jei turėtuam baisią parodontozę ir tau visai dar jaunam žmogui grėstų viaų dantų iškritimas dar ne rą suaipirktum. Tai tas aparatėlis čia Kalėdų proga mamai tai lašas jūroj.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 19:53)
Jei turėtuam baisią parodontozę ir tau visai dar jaunam žmogui grėstų viaų dantų iškritimas dar ne rą suaipirktum. Tai tas aparatėlis čia Kalėdų proga mamai tai lašas jūroj.

unsure.gif o tai tie agregatai man atrodo kad gali isverst is sveikam zmogui dantis is dantenu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 18:54)
unsure.gif o tai tie agregatai man atrodo kad gali isverst is sveikam zmogui dantis is dantenu  blink.gif

Ne. Jinai ten nabagė po valandą tratina tuos dantis ryte vakare. Jau man jos gaila. Sakau gal koks aparac bišk palengvins.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 19:57)
Ne. Jinai ten nabagė po valandą tratina tuos dantis ryte vakare. Jau man jos gaila. Sakau gal koks aparac bišk palengvins.

nesusidurus su tokia liga, o kodel valanda reikia sveist?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 19:53)
Jei turėtuam baisią parodontozę ir tau visai dar jaunam žmogui grėstų viaų dantų iškritimas dar ne rą suaipirktum. Tai tas aparatėlis čia Kalėdų proga mamai tai lašas jūroj.

drinks_cheers.gif higiena ,esant parodantozei , labai labai svarbu , vienintelis būdas , galintis kažkiek padėti .
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 19:57)
Ne. Jinai ten nabagė po valandą tratina tuos dantis ryte vakare. Jau man jos gaila. Sakau gal koks aparac bišk palengvins.

JMD, as greiciausiai per pus jaunesne uz Jusu mama, bet su tokia pat baisia diagnoze. Zodziu, irigatorius, dantu sepetelis paprastas jordan clean between ir dantu pasta su chloreksidinu. Man ir breketus teko susidet del dantu ejimo is vietos, ko pasekoje budavo istisas dantenu uzdegimas. Apturejau 2 periodonto operacijas, labai daug kaulo nutirpe, bet siai dienai kol kas liga pavyko pazabot...
Atsakyti
smile.gif dubliuojasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 17 lapkričio 2018 - 19:09
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 19:57)
Ne. Jinai ten nabagė po valandą tratina tuos dantis ryte vakare. Jau man jos gaila. Sakau gal koks aparac bišk palengvins.

Susidubliavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 17 lapkričio 2018 - 19:08