Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 15:44)
man kaip tik petnesos patinka. nepernesu odiniu kupriniu su odinem petnesom. fek. sitos petnesos patiko.
vakar buvo MJ dideliu gera kaina. visa laika, tai ko neemei?
del tos camo maikes, galetu ji but ilgesne, bet del kokybes kaip JMD tikrai nepeikciau. Man tikrai gerai nesiojasi. ypac super jinai siltuose krastuose.., nes medvilnine ir plona. bet ner skystalas. zodziu man ji faina. negaliu pasakyt kad ir nusiskalbe. JMD kaip tau viskas susiskalbia?? gal laikas priemones arba skalbiarka keist?
vartotojo įkelta nuotrauka

Gera kaina tai kokia? Vakar ariau iki 6. Tik po 18 galva pakeliau. Kol namie valgiau perskaiciau ka priplourpet. Bet tos kur papigiia buvo manes visai nesuzavejo.
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 17, 16:49)
isisunciau s, bet pradedu galvoti, gal m reikejo  unsure.gif

Reik didesnes, pas mane L, irgi pritariu- gera maike.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 11 17, 15:53)
Reik didesnes, pas mane L, irgi pritariu- gera maike.

Bet ji uuk is save plona plona, toks skystals. Pas kriu kazkaip ner to gero standaus trikotazo.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 11 17, 16:50)
As ta kamufliazine su chaki kelnem pakritusiu klynu visa pavasari, vasara atidroziau, skalbiu isversta svelniu rezimu, kol kas viskas tvarkoj man su ja.
L dydzio plotis po pazastim 49x2cm, ilgis 58cm.

aha, tik delicate režimu ir 30 laipsnių
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 16:57)
Bet ji uuk is save plona plona, toks skystals. Pas kriu kazkaip ner to gero standaus trikotazo.

o kodel geras- tik standus? mano galva ji tokio stiliaus , uzmanymas toks ir tiek, man patinka tas jos nutysimas.

Va ta tvirto trikotazo, irgi savaip faina https://static1.squa...eg?format=2500w
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 17 lapkričio 2018 - 16:01
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 16:48)
Klausykit, o jum tie vakarykščiai mj tokie gražūs? Ar tik kad mj papigam? Nes šiand pažiūrėjau tas kuprines tai mažytės kaip skruzdės.


Ojojoi neberasykite apie vakarykstes kuprines doh.gif Sedejau prie kompo ir neilindau i SM cray.gif

Labai grazios, tiesiog puikios, pritaikytos Petite moterytem smile.gif O šleikos tai is viso super sugalvotos, man labai grazu, kazkas kitaip ir idomiau smile.gif
pasiulykit, jeigu kam netiks, 4u.gif
Atsakyti
Subjektyvu, reiškias, ta maikė biggrin.gif
Man, kaip ir JMD, trūksta joj ir storumo, ir tamprumo. Nebūčiau aš ja taip nusivylus, jei prieš tai nebūčiau tiek liaupsių prisiskaičius, tai gal per daug tikėjaus...
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2018 11 17, 17:03)
Ojojoi neberasykite apie vakarykstes kuprines  doh.gif Sedejau prie kompo ir neilindau i SM  cray.gif

Labai grazios, tiesiog puikios, pritaikytos Petite moterytem smile.gif O šleikos tai is viso super sugalvotos, man labai grazu, kazkas kitaip ir idomiau smile.gif
pasiulykit, jeigu kam netiks,  4u.gif


Man ir sleikos pliusas. Ne tokios fyfiskos atrodo, daugiau prie ko pritaikoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 11 17, 16:00)
o kodel geras- tik standus? mano galva ji tokio stiliaus , uzmanymas toks ir tiek, man patinka tas jos nutysimas.

Va ta tvirto trikotazo, irgi savaip faina https://static1.squa...eg?format=2500w

Nu manes nezavi kai tokia ji pavirtus. Ir nedroziau jos. Ir skalbt tikrai rūbus moku. Ir saugot irgi.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2018 11 17, 16:05)
Kriisti , laukiam mėlyno uniqlo sijono nuorodos  4u.gif


Prašau

https://www.uniqlo.c...9SMA004000.html

Bordo atsirado M ir L
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypas: 17 lapkričio 2018 - 16:25
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 15:48)
Klausykit, o jum tie vakarykščiai mj tokie gražūs? Ar tik kad mj papigam? Nes šiand pažiūrėjau tas kuprines tai mažytės kaip skruzdės.

Geltona rankytė - nereali.

Odinių kuprinių nesupratau ir nesuprasiu, nei didelių, nei mažų... man tai pats negražiausias aksesuaras rolleyes.gif

Bet, kiekvienam savo ax.gif
Atsakyti
Cypas ačiū 😆😆😆😆
Atsakyti