Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 16:21)
Pati kuprine butu dar nieko, tik kad ji tarkim ant didelio ugio ir siaip stambaus zmogaus atsrodo juokingai, bet labai blogai atrodo tos jos sleikos. Jos mant toc v toc kaip masinos saugos dirzas. Jis bet kuriuo atveju per plonas pgl ta sunkia kuprine, nes oda gera tokia tvirta. Tai va ji pastoviai tokia nukarus. Nu zodz. Sleikos jos minusas.
Papildyta:

Labai labai noriu kuprines. Nu niekaip neissirenku. Tiktu MJ, bet noriu tos Biker Backpack dideles. Couch dar viena nuziurejau, ir ta MK kur tada cia alpau vyriska. As tokio durno xarakterio, 33 menesius svarstau, kai jau susiruosiu ka pirkt tai man reik arba impulsyviai kalt, nes priesingu atveju kol sumastau arba nebelieka arba is viso persigalvoju ir belekaip tada gailiuos  biggrin.gif

Ta MK labailabaigera
Atsakyti

Man Rebecca minkoff kuprines jullian labai fainos. Turiu juoda medium dydzio dabar noriu   pilkos large dydzio. Labai vykes pirkinys ir realiai atrodo super. Gal per Black Friday kokia nuolaidele ismes.

https://www.lyst.co....allery=88030865

Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2018 11 17, 15:22)
Bent jau mano nuomone, realybėj-visiškas skudurėlis unsure.gif

Mano labai nusiskalbė ir nieko iš jos neliko. Namie su treningais. Bet tuoj reiks lauk mest
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2018 11 17, 15:05)
Kriisti , laukiam mėlyno uniqlo sijono nuorodos  4u.gif

jei tie plisuoti out of stock
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 11 17, 16:33)
jei tie plisuoti out of stock

pasekčiau , gal įmes kada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 16:21)
Pati kuprine butu dar nieko, tik kad ji tarkim ant didelio ugio ir siaip stambaus zmogaus atsrodo juokingai, bet labai blogai atrodo tos jos sleikos. Jos mant toc v toc kaip masinos saugos dirzas. Jis bet kuriuo atveju per plonas pgl ta sunkia kuprine, nes oda gera tokia tvirta. Tai va ji pastoviai tokia nukarus. Nu zodz. Sleikos jos minusas.
Papildyta:

Labai labai noriu kuprines. Nu niekaip neissirenku. Tiktu MJ, bet noriu tos Biker Backpack dideles. Couch dar viena nuziurejau, ir ta MK kur tada cia alpau vyriska. As tokio durno xarakterio, 33 menesius svarstau, kai jau susiruosiu ka pirkt tai man reik arba impulsyviai kalt, nes priesingu atveju kol sumastau arba nebelieka arba is viso persigalvoju ir belekaip tada gailiuos  biggrin.gif

man kaip tik petnesos patinka. nepernesu odiniu kupriniu su odinem petnesom. fek. sitos petnesos patiko.
vakar buvo MJ dideliu gera kaina. visa laika, tai ko neemei?
del tos camo maikes, galetu ji but ilgesne, bet del kokybes kaip JMD tikrai nepeikciau. Man tikrai gerai nesiojasi. ypac super jinai siltuose krastuose.., nes medvilnine ir plona. bet ner skystalas. zodziu man ji faina. negaliu pasakyt kad ir nusiskalbe. JMD kaip tau viskas susiskalbia?? gal laikas priemones arba skalbiarka keist?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 17 lapkričio 2018 - 15:45
QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 16:44)
man kaip tik petnesos patinka. nepernesu odiniu kupriniu su odinem petnesom. fek. sitos petnesos patiko.
vakar buvo MJ dideliu gera kaina. visa laika, tai ko neemei?
del tos camo maikes, galetu ji but ilgesne, bet del kokybes kaip JMD tikrai nepeikciau. Man tikrai gerai nesiojasi. ypac super jinai siltuose krastuose.., nes medvilnine ir plona. bet ner skystalas. zodziu man ji faina. negaliu pasakyt kad ir nusiskalbe. JMD kaip tau viskas susiskalbia?? gal laikas priemones arba skalbiarka keist?
vartotojo įkelta nuotrauka


Labai faina wub.gif Koks pas jus dydis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 17, 16:46)
Labai faina  wub.gif  Koks pas jus dydis?  smile.gif

jauciu kad M. galvos nedeciau, bet man rodos... reiktu uzsakymus prakuist. ne namie esu.
Medium pagal uzsakyma, tai manyciau toki ir atsiunte biggrin.gif mazenes nenoreciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 17 lapkričio 2018 - 15:49
QUOTE(spygliz @ 2018 11 17, 16:47)
jauciu kad M. galvos nedeciau, bet man rodos... reiktu uzsakymus prakuist. ne namie esu.


isisunciau s, bet pradedu galvoti, gal m reikejo unsure.gif
Atsakyti
As ta kamufliazine su chaki kelnem pakritusiu klynu visa pavasari, vasara atidroziau, skalbiu isversta svelniu rezimu, kol kas viskas tvarkoj man su ja.
L dydzio plotis po pazastim 49x2cm, ilgis 58cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 17 lapkričio 2018 - 15:51
QUOTE(zibuteg @ 2018 11 17, 16:05)
Kriisti , laukiam mėlyno uniqlo sijono nuorodos  4u.gif

Neturiu unsure.gif
Atsakyti
Gal kas patartumėt su dydziu?
https://www.andrewma...edOption=559195
Atsakyti