Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ciurlionis @ 2018 10 10, 10:07)
turim laisvu UGG 6,9,10 dydziu po $46.49

https://www.nordstro...12164?color=OYS
vartotojo įkelta nuotrauka

9 dydi noreciau,parasiau i gmaila
Atsakyti
ar turit sierroj koduka ?
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2018 10 10, 13:20)
ar turit sierroj koduka ?

Laukiam, apie 15.30val turetume gauti 25%
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2018 10 10, 09:07)
turim laisvu UGG 6,9,10 dydziu po $46.49

https://www.nordstro...12164?color=OYS
vartotojo įkelta nuotrauka

liko 6 dydis
Atsakyti
Taskuotas cardigan

Neriniuota palaidine su linu

Dzinsinis svarkas su linu

Svarkas su linu

Svarkelis su linu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 10 spalio 2018 - 12:46
QUOTE(kriisti @ 2018 10 10, 13:26)
as vis neapsiprendziu ar jis man patinka biggrin.gif  dabar ji naudoju, va siandien jis labai graziai blakstienas padaze, grynau kai etiketeje, nu bet buna dienu, kad nesuprantu ka jis su jom padaro unsure.gif  blink.gif  kai voro kojos biggrin.gif


Aš buvau užsakiusi 2 vnt.. Vieną sau, kitą dukrai.
Tai man jis normalus t.y. nieko ispūdingo (man Clinique labiau patinka), o va dukrai tai Nr. 1.
Sunaudojo ir savo , ir mano . ir dar prašė užsakyti.
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2018 10 10, 15:22)
Aš buvau užsakiusi 2 vnt.. Vieną sau, kitą dukrai.
Tai man jis normalus t.y. nieko ispūdingo (man Clinique labiau patinka), o va dukrai tai Nr. 1.
Sunaudojo ir savo , ir mano . ir dar prašė užsakyti.

tai va man po cliniqua sepetelio istraukus sio buvo lengvas sokas, o jetau koks dydis blink.gif biggrin.gif pirma karta tai kosmosas buvo pasidazyt arklinio dydzio sepeteliu, mano balkstienos tikrai ne trumpos biggrin.gif Na bet igudau viskas ok, bet kaip minejau buna kad padazo ir o siaube....o visada nuvalau kiekviena vakar visda taip pat 4u.gif
Atsakyti

HM kelnes tinka kudenoms, bet uztat nesilaikys per liemeni, nes platumo nenormalaus. Mano dukryte kudute, nesilaike kelnes ant liemens, kalbu apie timpas :) 

Atsakyti
jetus, kol perskaičiau visus 30 psl kiek prikalbėjot, kol aš krausčiausi ir dariau namus nors kiek gyvenamus tarp dėžių... doh.gif karsta.gif

QUOTE(JMD @ 2018 10 08, 19:26)
Nesten yra -18


teko kažkada vienoje kaimyninėje šalyje padirbėti prie -18 C būtent šaldytuve - reikėjo stebėti kaip daro inventorizaciją... eina šikt, kaip nefaina buvo, nors prisirengus buvau belenkiek ir belenką - jau paskui taip iškalbėjau dirikui, kad mane ten pasiuntė biggrin.gif
QUOTE(kriisti @ 2018 10 10, 12:26)
as vis neapsiprendziu ar jis man patinka biggrin.gif  dabar ji naudoju, va siandien jis labai graziai blakstienas padaze, grynau kai etiketeje, nu bet buna dienu, kad nesuprantu ka jis su jom padaro unsure.gif  blink.gif  kai voro kojos biggrin.gif

nu man pats lieviausias turėtas tušas.. daugiau nė už ką nepirkčiau. Man iš tų nebrangių labai patiko kažkuris iš KIKO... tik vis pamirštu užsisakyti naują ax.gif

dar kažkas klausė apie kapsulių (tokioj žalioj butelkoj) miego kokybei gerinti poveikį - mane jos labai gerai išjungia, bet vistiek pabundu po kažkiek laiko ir paskui miegu su pertraukėlėm - akys gyvos iki ryto kol reikia keltis, o tik nuspaudžiu snooze ir pypec- negaliu akių atmerkt unsure.gif

nu bet jau jų dydis - arkliškas!! aš nesuprantu, negi pas juos ten visi tik su daržinės vartais vietoj burnos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obuoline: 10 spalio 2018 - 13:35
Sveiki, ar yra tax šiom kuprinem?
https://www.landsend...-20180503-_-txt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 10 spalio 2018 - 13:35
o iš groupon siuntimas kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2018 10 10, 14:29)
nu bet jau jų dydis - arkliškas!! aš nesuprantu, negi pas juos ten visi tik su daržinės vartais vietoj burnos...

Daug komponentu, aliejus - negali buti mazos.

QUOTE(nieko_sau @ 2018 10 10, 14:35)
Sveiki, ar yra tax šiom kuprinem?
https://www.landsend...-20180503-_-txt

Taip, yra tax rankinems ir aksesuarams.
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2018 10 10, 14:40)
o iš groupon siuntimas kiek kainuoja?

Kai renkam, tai iki free.
Atsakyti