Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2018 10 04, 10:16)

Pakuomentuokite dydį, mažintos, ar didintos, ar norm? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Turim visko prigaudyto du koliazus ir dar debesi, prasom, dalinkites. ax.gif

Kur?  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2018 10 04, 12:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72222053" data-time="1538645311"><div><p>Turim visko prigaudyto du koliazus ir dar debesi, prasom, dalinkites. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Kur?  4u.gif

Darom koliazo atnaujinima, netrukus paleisim i eteri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 10 04, 12:31)
kuriuos???

Beje toki pastebejima turiu..pvz buvo toks scuba jacket..pirkau kai dar kaina nebuvo numusta iki ispardavimines.. po to paleido i ispardavima..visos prisipirko ir pradejo pardavinet, o pasirodo, kad mano pirkti (pirkau du) normalaus ilgio rankovem, o kiti jau buvo nenormaliai trumpom...
lygiai su maike vyrui, pirkau tik pasirodzius prekyboj, nereali, nupirkau tada dar dvi per sale ir ka, susiskalbe  unsure.gif po poros skalbimu... nejaugi pradzioj paleidzia geresnes okybes o po to visiska s... ? kuria maike nusivylei JMD ka, net idomu pasidare?

Na kad ir tącalifornia ar kokią ten gyrei su tom palmėm ant papų. Fotkę kur man siuntei. Gera tik vienintelė kur sj kišenium ant papo su biškiu poliesterio.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 10 04, 10:31)
kuriuos???

Beje toki pastebejima turiu..pvz buvo toks scuba jacket..pirkau kai dar kaina nebuvo numusta iki ispardavimines.. po to paleido i ispardavima..visos prisipirko ir pradejo pardavinet, o pasirodo, kad mano pirkti (pirkau du) normalaus ilgio rankovem, o kiti jau buvo nenormaliai trumpom...
lygiai su maike vyrui, pirkau tik pasirodzius prekyboj, nereali, nupirkau tada dar dvi per sale ir ka, susiskalbe  unsure.gif po poros skalbimu... nejaugi pradzioj paleidzia geresnes okybes o po to visiska s... ? kuria maike nusivylei JMD ka, net idomu pasidare?

Mano scubs jacket per ilgom rankovem🤔😆
Atsakyti
Svarkas su linu gera kaina

Lino marskiniai

Adidas goodie

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 04 spalio 2018 - 12:46
Mergaitiskas taskuotas dzinsinis svarkas

Striuke su Disney personazais
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2018 10 04, 08:17)
Toks jausmas, kad maximinius no name akinius nusipirkau. Jau kaip nuvylė  unsure.gif

Esu gavusi YSL ir Chloe akinius ištampytom kojelėm, kreivi šleivi, matosi, kad nešioti ir ne vieną dieną, po to grąžinti parduotuvėn matyt unsure.gif pirkau kažkurioje iš tų einamų pardžių, worldofwatches ir dar kažkurioj su didžiulėm nuolaidom. Visiška loterija. TIESA, NE PER ŠIĄ KOMANDĄ smile.gif Bet esmės aišku nekeičia.

QUOTE(JMD @ 2018 10 04, 11:06)
Nu kaip čia pasakius  ax.gif  biggrin.gif kriu maikonus tai išmečiau von, baisesni už baisiausius  unsure.gif

Šita gera maikė, medžiaga medvilnė, bet kažkokia kitokia, kokybiška labai https://www.refinery...-t-shirt-112390
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2018 10 04, 14:22)
Esu gavusi YSL ir Chloe akinius ištampytom kojelėm, kreivi šleivi, matosi, kad nešioti ir ne vieną dieną, po to grąžinti parduotuvėn matyt  unsure.gif  pirkau kažkurioje iš tų einamų pardžių, worldofwatches ir dar kažkurioj su didžiulėm nuolaidom. Visiška loterija. TIESA, NE PER ŠIĄ KOMANDĄ smile.gif Bet esmės aišku nekeičia.

Kažkada rašė kažkas apie radinius kišenėj ar kur - tai ir aš bate radau kojinę, vieną, juodą nailoninę su bantuku rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2018 10 04, 13:28)
Kažkada rašė kažkas apie radinius kišenėj ar kur - tai ir aš bate radau kojinę, vieną, juodą nailoninę su bantuku  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

šakės, apalpčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2018 10 04, 11:56)
šakės, apalpčiau  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Nuo kokio amžiaus vaikams tinkami šie vitaminai? 

https://www.vitacost...wable-tablets-1

Atsakyti