Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(SeaWave @ 2018 10 03, 23:11)
Sveikutes smile.gif gal kuri uzmatete silta ziemine striuke? Labai reikia ;). Ziurejau sia, kazin vaiku xl ar atitinka suaugusiu s dydi? Gal zinot?
https://www.sierratr.....Fkids~d~5363/

Speju, kad vargu. Marmot striukes apskritai i mazesne puse traukia.
Atsakyti
Merginos, lyg buvo kalbeta, bet nerandu, kaip sios mk striukytes? Ar atitinka dydi? Uztrauktukai ir sagutes geltoni, ar sidabro spalvos? 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bandau laimę keisti iš 27 dydžio į 26 (mano turimas dydis 27) arba parduodu neseniai gautus Polo džinsus - POLO RALPH LAUREN
Astor Slim Boyfriend Jean, dydis 27. Mano įprastas džinsų dydis 26, šie per daug laisvi cray.gif .
Nerandu dabar, bet lyg Spygliz temoje juos gyrė smile.gif

Polo džinsai
https://www.ralphlau...=women-clothing

Vilnius, kaina 110 eur su siuntimu (jeigu reikia)
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Ačiū už siuntinuką, bet norėčiau pasidalinti Nordstromrack išdaigom unsure.gif
Pirkau Jimmy Choo akinukus nuo saulės, tikrai ne iš pigiųjų. Gavau įpakuotus tik į paprastą plastikinį maišelį, jokio dėklo nėra, nei dokumentų, nei servetėlės. Toks jausmas, kad maximinius no name akinius nusipirkau. Jau kaip nuvylė unsure.gif
Žodžiu, atidžiai skaitykit kas prie prekės parašyta huh.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2018 10 04, 09:17)
Labas rytas  smile.gif
Ačiū už siuntinuką, bet norėčiau pasidalinti Nordstromrack išdaigom  unsure.gif
[]

Nu jo.
O taip ir buvo parašyta, "no box, no servetėlė" ? Tik neužiūrėjot?
Su tuo on-line aš vien iš Barboros čiūdiškai apsiperku - tai kokį milžinišką poką kukurūzų dribsnių (kurių tik paragaut norėjau), tai nykštukinį jogurtą, nors maniau bus didelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 04, 09:21)
Nu jo.
O taip ir buvo parašyta, "no box, no servetėlė" ? Tik neužiūrėjot?
Su tuo on-line aš vien iš Barboros čiūdiškai apsiperku - tai kokį milžinišką poką kukurūzų dribsnių (kurių tik paragaut norėjau), tai nykštukinį jogurtą, nors maniau bus didelis biggrin.gif

Kai dabar atkreipiau dėmesį, tai prie kitų akinukų būna įrašas Case included, o čia nebuvo. Jau ne pirmus akinius iš ten perku, bet dar tokių bajerių nebuvo... tuo labiau juk ne 10 dol kainavo hmm.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2018 10 04, 09:23)
Kai dabar atkreipiau dėmesį, tai prie kitų akinukų būna įrašas Case included, o čia nebuvo. Jau ne pirmus akinius iš ten perku, bet dar tokių bajerių nebuvo... tuo labiau juk ne 10 dol kainavo  hmm.gif  doh.gif

Aišku.
Nu jo, abydnoka. 4u.gif Gybeni žmogus ir va, toks suprise lygioj vietoj, rodos.
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2018 10 04, 08:42)
Bandau laimę keisti iš 27 dydžio į 26 (mano turimas dydis 27) arba parduodu neseniai gautus Polo džinsus - POLO RALPH LAUREN
Astor Slim Boyfriend Jean, dydis 27. Mano įprastas džinsų dydis 26, šie per daug laisvi  cray.gif .
Nerandu dabar, bet lyg Spygliz temoje juos gyrė  smile.gif

Polo džinsai
https://www.ralphlau...=women-clothing

Vilnius, kaina 110 eur su siuntimu (jeigu reikia)

Dzinsai tikrai nuostabus 😍 tinka eiti i darba kam leidziama su dzinsais nes piesiniai labai subtilus ir grazus ♥️ tiek su klasikiniais marskiniais tiek su maikute atrodo ispudingai. patogus, geras liemens aukstis. pastebiu, kad ju pardavime nebera, p.s. as net daugiau mokejau smile.gif puikiai skalbiasi, piesiniai visiskai neblunka, o skalbiu daug, dziovinu dziovyklej smile.gif
Papildyta:
QUOTE(krista08 @ 2018 10 04, 09:23)
Kai dabar atkreipiau dėmesį, tai prie kitų akinukų būna įrašas Case included, o čia nebuvo. Jau ne pirmus akinius iš ten perku, bet dar tokių bajerių nebuvo... tuo labiau juk ne 10 dol kainavo  hmm.gif  doh.gif

na teks nusipirkt koki grazu dekla arba panaudot turima smile.gif svarbu kad akinius atsiunte, o ne tik dekla pvz biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 04 spalio 2018 - 08:41
Laisvos UGG vyr.slepetes

po $15.99-8,11,12 dydziu


vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Turime laisvus:
Merino wool crewneck sweater in parrot, M dydis, kaina 25,79$
vartotojo įkelta nuotrauka

Faux-wrap mini dress in gingham cotton poplin, 6US dydis, kaina 17.99$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Rezervuokit man Jcrew megztuka :) parasiau laiskuti. 

Gal turit Sierra koduka?

Atsakyti