Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal kuri parduodat vix maudoma M dydzio?
Atsakyti
labai laukiu,po nedaug truksta iki nuolaidu ir shipu

www.anntaylor.com-40%
www.yoox.com
www.gymboree.com-20%
www.childrensplace.com-$10 nuo $40
www.victoriassecret.com
www.asos.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 02 spalio 2018 - 20:10
QUOTE(JMD @ 2018 10 02, 20:54)
Taip. Pernai per BF.

Aš kažkokią tokią pernai ten pat pirkau, foto buvo balto metalo blėka, gyvai- geltono. Netinka su taupe spalvos oda, nemyliu, voliojas kažkur nenešiota.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 10 02, 21:02)
Aš kažkokią tokią pernai ten pat pirkau, foto buvo balto metalo blėka, gyvai- geltono. Netinka su taupe spalvos oda, nemyliu, voliojas kažkur nenešiota.

Pamenu.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 10 02, 21:50)



aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 02 spalio 2018 - 20:12
Stuart Weitzman bateliai
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 10 02, 21:02)
Aš kažkokią tokią pernai ten pat pirkau, foto buvo balto metalo blėka, gyvai- geltono. Netinka su taupe spalvos oda, nemyliu, voliojas kažkur nenešiota.

Nenešiota?Rodyk,gal kuriai patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 10 02, 21:03)


Iškepiau ir aš bulkų pagal tavo receptą biggrin.gif nešis ryt į mokyklą, tada dar ir poryt, ir užporyt biggrin.gif biggrin.gif nes beveik pilna blėka gavosi unsure.gif ir tai pusę tešlos sukišau į šaldymo kamerą, bus kitam kartui. Tegu tik pabando man nevalgyt.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 10 02, 21:17)
Nenešiota?Rodyk,gal kuriai patiks smile.gif

Nepamenu per kurią komandą pirkau, tai tiekto .
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 10 02, 21:22)
Iškepiau ir aš bulkų pagal tavo receptą  biggrin.gif  nešis ryt į mokyklą, tada dar ir poryt, ir užporyt biggrin.gif biggrin.gif nes beveik pilna blėka gavosi  unsure.gif  ir tai pusę tešlos sukišau į šaldymo kamerą, bus kitam kartui. Tegu tik pabando man nevalgyt.

Liuks biggrin.gif mano visos bulkos patvarkytos buvo per 1 dieną biggrin.gif po treniruotės kol namo grįžom suvarė ir tas, kur kitai dienai palikę buvom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 10 02, 21:38)
Liuks  biggrin.gif mano visos bulkos patvarkytos buvo per 1 dieną  biggrin.gif po treniruotės kol namo grįžom suvarė ir tas, kur kitai dienai palikę buvom  biggrin.gif


Kažko neiškilo unsure.gif matyt mieles su per karštu pienu nužudžiau. Pas mane beveik pilna blėka gavosi iš kiek daugiau nei pusės tešlos, tai čia tikrai trims-keturioms dienoms, jei ne daugiau biggrin.gif reiks bandyt su kokiu kitu įdaru likusią tešlą prakept.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 10 02, 21:56)
Kažko neiškilo  unsure.gif  matyt mieles su per karštu pienu nužudžiau. Pas mane beveik pilna blėka gavosi iš kiek daugiau nei pusės tešlos, tai čia tikrai trims-keturioms dienoms, jei ne daugiau biggrin.gif reiks bandyt su kokiu kitu įdaru likusią tešlą prakept.

O velnias. Jos labai iškilt neturi. Tik pakilt. Bet karštas pienas gali būt peilis. Na nieko, kitą kart labiau pasiseks. Su varške ir razinom ar cukatom skanu, su obuolių-riešutų įdaru, su kiaušo-sūrio-česnakų įdaru ir ko tik neprisigalvoju biggrin.gif
Atsakyti