Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 02, 11:39)
Čia kur nors Draugystės gatvėje gal? Gale ten?



aga uz senuku dar tolyn vaziuojant, buvi drobe berods ten, dabar jau senokai pasikeite savininkai ir jie daug gamina isvezimui, bet visad turi ir likuciu biggrin.gif as net verslo dovanom ten pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 02, 09:39)
Čia kur nors Draugystės gatvėje gal? Gale ten?
O tasai kur Romuva tai jau laiko patikrintas

drinks_cheers.gif Aga, tikrai meistras nerealus, sake ui kiek daug nesa parsiustu batu pratemti. Matosi kad zomogu nusimano savo darba.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 10:42)
aga uz senuku dar tolyn vaziuojant, buvi drobe berods ten, dabar jau senokai pasikeite savininkai ir jie daug gamina isvezimui, bet visad turi ir likuciu biggrin.gif  as net verslo dovanom ten pirkau  4u.gif

Gerai, kad priminei. 4u.gif Reiks kada parsukt
Atsakyti
Na ka, meginau dar kist i tuos batus koja yoox, tai atsistojus po truputi po truputi ikisau koja, bet atsegiau sagti 4u.gif nu bet jei tiek mucytis uzsidedant ir nusiimat.....tada gal reikes pasidomet tempimo kainomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 02 spalio 2018 - 10:10
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 11:10)
Na ka, meginau dar kist i tuos batus koja yoox, tai atsistojus po truputi po truputi ikisau koja, bet atsegiau sagti  4u.gif  nu bet jei tiek mucytis uzsidedant ir nusiimat.....tada gal reikes pasidomet tempimo kainomis

aš manau, kad nešk tu patempti - kosmoso gi tikrai nekainuos. Tiesa, aš pernai tempiau vienus batus, bet ne pas šituos minėtus batsiuvus, o "Batų namuose" - daugiau ten neneščiau, nes realiai - rezultato beveik nulis, o ir kaina didoka (dabar tiksliai nepamenu, bet gal 10 ar 15 eur). Bet ten batai iš tokios baisiai storos odos...Jokio malonumo juos avėti iki šiol nejaučiu unsure.gif
Atsakyti
Rekomenduoja pratempus batus juos kurį laiką ir pradėvėti.Puiku,jei kelias dienas iš eilės.Nes matyt jie vistik turi savybę vėl pasitraukt,netinka parsinešus padėt nenešiot kelias dienas ar daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
šalta mano vaikui mokykloj su baltiniais. Gal kas pirkot ar užmatėt thermo apatinis rūbelius, pasirengti po bliuskėm?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 10 02, 11:26)
Rekomenduoja pratempus batus juos kurį laiką ir pradėvėti.Puiku,jei kelias dienas iš eilės.Nes matyt jie vistik turi savybę vėl pasitraukt,netinka parsinešus padėt nenešiot kelias dienas  ar daugiau rolleyes.gif

Taip, man ta pati sake, kad tempti tik tada, kai galesi juos praaveti iskart kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 10 02, 12:28)
šalta mano vaikui mokykloj su baltiniais. Gal kas pirkot ar užmatėt thermo apatinis rūbelius, pasirengti po bliuskėm?

Termo labiau tinka sportuojant lauke, o patalpoje man labai patinka UT su vilna:

https://www.utenostr...ams#juoda_16*36

p.s. tik kaina ziuriu nelabai draugiska ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 02 spalio 2018 - 10:49
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:43)
drinks_cheers.gif  Aga, tikrai meistras nerealus, sake ui kiek daug nesa parsiustu batu pratemti. Matosi kad zomogu nusimano savo darba.

Atsiprasau, bet nu negaliu patyleti. PratemPPPti.
Atsakyti
o kur ieskoti termo rubu paaugliui futbolui, lauke?
Atsakyti
Siūlau naują rožinės spalvos merino vilnos megztukas, dydis XS - atitinka.
Kaina tik 15€ biggrin.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti