Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 09:53)
o galima konkreciau, nes ten tu bromu ne vienas......aisku batsiuvys ir prie namu yra...reikes pasidomet 4u.gif

O kokios kainos tempimu?


man labiausiai patinka batsiuvys Dramos teatro kiemelyje 869929773. Nedirba šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais. Jis net batus gamina superiškai. Dirba tikrai nepriekaištingai, tačiau ne pigus, bet vertas to. Mano ex'as pas ji batus gamindavosi kadaise.
Atsakyti
smile.gif tiek to biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 02 spalio 2018 - 09:16
ieškojau kašmyrinio šalikiuko pilko, tai galiu pasgirt, kur radau už padorią kainą:
kašmyrinis šalikas

kaina 27 eur 4u.gif sakyčiau visai pigiai prasisukau, nors nėra jis didelis biggrin.gif
Atsakyti

Gauta KLAIPEDOS 516 dezute!

Sveiki, gal 515? 516 tik 28d išsiųsta.  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2018 10 02, 10:13)
man labiausiai patinka batsiuvys Dramos teatro kiemelyje 869929773. Nedirba šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais. Jis net batus gamina superiškai. Dirba tikrai nepriekaištingai, tačiau ne pigus, bet vertas to. Mano ex'as pas ji batus gamindavosi kadaise.

čia Kaune? Pirmą kart sužinojau, geras
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2018 10 02, 10:15)
ieškojau kašmyrinio šalikiuko pilko, tai galiu pasgirt, kur radau už padorią kainą:
kašmyrinis šalikas

kaina 27 eur 4u.gif sakyčiau visai pigiai prasisukau, nors nėra jis didelis  biggrin.gif



čia puikūs gaminiai, aš atsidžiaugt negaliu, ir Kalėdom pirkau dovanom
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2018 10 02, 11:29)
čia puikūs gaminiai, aš atsidžiaugt negaliu, ir Kalėdom pirkau dovanom

oi ten kiek geriu ir kainos tikrai draugiskos, as pirkus kasmyro platu salika uz 10 eur biggrin.gif neaqtsidziaugu va darbe apsigaubiu nes vesu, silta ir gera 4u.gif Kaunietms tikrai rekomenduoju, ten ten GUCCI, Versacie saliku rasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 08:53)
o galima konkreciau, nes ten tu bromu ne vienas......aisku batsiuvys ir prie namu yra...reikes pasidomet 4u.gif



Kur kazkada buvo parduotuve Kate , salia Romuva kino teatras ir salia tos parduotuves bromas. Nepamenu kainu, bet jie turi spec pasigamine kurpalius ir tempia .Nezinau ar obuoline kalbejo apie ta pati. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:35)
Kur kazkada buvo parduotuve Kate , salia Romuva kino teatras ir salia tos parduotuves bromas. Nepamenu kainu, bet jie turi spec pasigamine kurpalius ir tempia .Nezinau ar obuoline kalbejo apie ta pati.  ax.gif

manau apie ta pati...as ir esu nesusi, net aula batu tempe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 02 spalio 2018 - 09:38
QUOTE(rastafarinas @ 2018 10 02, 10:15)
čia Kaune? Pirmą kart sužinojau, geras


taip, Kaune
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:35)
Kur kazkada buvo parduotuve Kate , salia Romuva kino teatras ir salia tos parduotuves bromas. Nepamenu kainu, bet jie turi spec pasigamine kurpalius ir tempia .Nezinau ar obuoline kalbejo apie ta pati.  ax.gif

ne, aš apie kitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 10:35)
oi ten kiek geriu ir kainos tikrai draugiskos, as pirkus kasmyro platu salika uz 10 eur  biggrin.gif neaqtsidziaugu va darbe apsigaubiu nes vesu, silta ir gera 4u.gif  Kaunietms tikrai rekomenduoju, ten ten GUCCI, Versacie saliku rasi  biggrin.gif  4u.gif

Čia kur nors Draugystės gatvėje gal? Gale ten?

QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:35)
Kur kazkada buvo parduotuve Kate , salia Romuva kino teatras ir salia tos parduotuves bromas. Nepamenu kainu, bet jie turi spec pasigamine kurpalius ir tempia .Nezinau ar obuoline kalbejo apie ta pati.  ax.gif


O tasai kur Romuva tai jau laiko patikrintas
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 10 02, 09:31)
HM renkate,turit užsakymų ?

Kol kas neturime
Atsakyti