Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2018 10 02, 10:13)
[img]http://www.part.lt/i
As tokiais atvejais visad bandau ryte su plona nailonine kojinyte.

tai as su tokia ir esu, nu niekaip ikisu iki kelties ir vsio.....nu dar pabandysiu, bet per jega nenoriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 02 spalio 2018 - 08:20
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 08:09)
o as pirma karta supratau, kad problema turbut su keltim, nes pirmi batai ku neikisu grynai. Iki tol esu pirkus tokio ilgio aulu viskas ok, bet jie aisku su uztraultuku, o siem tik imitacija blink.gif Nu nors imk ir apkapok ta kanopa *****....


Kriisti, nuneskit ir pratems, jokiu problemu. Mano keltis auksta, tai as jau daug batu esu tempus . 4u.gif
Atsakyti
JCREW papildoma 40% sale prekems
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:21)
Kriisti, nuneskit ir pratems, jokiu problemu. Mano keltis auksta, tai as jau daug batu esu tempus . 4u.gif

o taip gali aula lakuotos odos tempt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 10 02, 07:48)
Skaitei? Trauk kai velns visus šūdus  biggrin.gif

Tik vienas reviu. Neturiu šunu. Gal ta boba sutrė...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 10 02, 09:13)
As tokiais atvejais visad bandau ryte su plona nailonine kojinyte.

drinks_cheers.gif jei šiaip ne taip įkišu- putų pripurškiu,tada jau tikrai prasitampo pavaikščiojus.Jei nemačija-nešu pratempt rolleyes.gif
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 09:21)
Kriisti, nuneskit ir pratems, jokiu problemu. Mano keltis auksta, tai as jau daug batu esu tempus . 4u.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(Gafsa @ 2018 10 02, 09:23)
Tik vienas reviu. Neturiu šunu. Gal ta boba sutrė...

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 10 02, 09:23)
Tik vienas reviu. Neturiu šunu. Gal ta boba sutrė...

lotuliukas.gif
Atsakyti
HM renkate,turit užsakymų ?
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 10 02, 08:22)
o taip gali aula lakuotos odos tempt unsure.gif


Na jus esat Kauniete, o laisves alejoj brome meistrai nerealus, daro viska. Tempiau savo ir su ponio kailiuku. Jeigu batai tikrai patinka, tai nunesciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:33)
Na jus esat Kauniete, o laisves alejoj brome meistrai nerealus, daro viska. Tempiau savo ir su ponio kailiuku. Jeigu batai tikrai patinka, tai nunesciau.  ax.gif


o galima konkreciau, nes ten tu bromu ne vienas......aisku batsiuvys ir prie namu yra...reikes pasidomet 4u.gif

O kokios kainos tempimu?
Papildyta:
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 10 02, 10:33)
Na jus esat Kauniete, o laisves alejoj brome meistrai nerealus, daro viska. Tempiau savo ir su ponio kailiuku. Jeigu batai tikrai patinka, tai nunesciau.  ax.gif

as kol neikissau kojos nematau ar jie tinka biggrin.gif bet kad patinka tai faktas biggrin.gif
Atsakyti
Gauta KLAIPEDOS 516 dezute!
Atsakyti
Sveiki,

gal kas parsisiunte Clarisonic kaip pirko su didelem nuolaidom, bet taip ir nepradejo naudot? Perpirkciau
Atsakyti