Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Carlin @ 2018 09 30, 10:12)
Man irgi tokie batai netinka. Nes kai esi nedidelio ūgio, jie dar labiau sustumia. Arba turi būti visiškai šakalinių kojų.

O va batai virš kelių, kažkas čia rašė, kad žemam ūgiui nesižiūri, tai atvirkščiai jie prailgina kojas. Bent jau aš kai apsiaunu ilgaaulius virš kelių, kojos iškart pailgėja biggrin.gif

uzsidedu batus virs keliu ir galiu tiesiai prie stoties varyt. netinka ziauriai...
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 09 30, 17:05)
uzsidedu batus virs keliu ir galiu tiesiai prie stoties varyt. netinka ziauriai...

virs keliu deviu taip, kad nuogos odo nesimatytų. Idealu kai suknele ar sijonas sulig keliais. Liux atrodo, nors kojos ir neplonos. Jei būčiau liekna man gražu su šortais.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 30, 15:33)
biggrin.gif

Kepu gi bandas pagal tavo mieline svuestine tesla, uzsiminkiau antra kart tik jau dviguba mase, nes kai mes 4 is vienos kai ant dancio tik bigsmile.gif  maišiau pilno grudo avizinius ur kvietinius puse ant puse, kepa rolleyes.gif

O, maladiec. Kepsiu ir aš rytdienai biggrin.gif su vabaliukais.


Vakar buvo vaiko vardadienis, tai tėtis šian ryte tokį pyragą iškepė blink.gif nualpau wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 09 30, 17:05)
uzsidedu batus virs keliu ir galiu tiesiai prie stoties varyt. netinka ziauriai...

Labai noriu rast gerus batus gera kaina, man labai gražu kai sijonas dengia batų kraštą https://farm2.static...cf0407a44_o.jpg
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 30, 16:45)
Nieko nežinau  smile.gif Senai labai bekepiau mielines bulkutes  smile.gif Kur čia kokios slaptos temos apie bundelius ,aš irgi nemačiau biggrin.gif JMD,dėk tą receptą  biggrin.gif

Kildint tešlos nerajk  

200 ml pieno (arba 100 ml pieno ir 100 ml vandens);

2 v.š cukraus; - aš dedu arbatinį šaukštelį, užtenka

1 pakelio sausų mielių (7-11 gr.);

180-200 g minkšto sviesto (kambario temperatūros);

0,5 a.š. druskos;

apie 450-500 g miltų.

Pieną (arbą pieną, sumaišytą su vandeniu) pašildyti iki kambario temperatūros, suberti cukrų ir mieles. Išmaišyti. Palaikyti apie 15 min, kad mielės suputotų.

Dubenyje išmaišyti miltus su druska, sudėti sviestą ir viską rankomis trinti, kol susidarys drėgni trupiniai. Supilti mieles. Užminkyti tešlą. Tešla turi nelipti prie rankų, bet būti elastinga ir minkšta. Paminkyti tešlą 2-3 min. ir pastatyti 30 min. į šaldytuvą.

Iškočioju, juostom supjaustau, dešreles apsuku, tada skersai supjaustau maždaug dešrelę į 3 dalis, aptepu kiaušu ir į duxofkę 180°


Įdarai įvairūs, obuoliai varškė mėsa daržovės. Bet tada darant su varške tešlą galima saldinti jei su daržovėm ar mėsa kiek lbiu druskinti. Cukrus yra reikaljngas pažadint mieles. Todėl jis būtinas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 18:22)
O, maladiec. Kepsiu ir aš rytdienai  biggrin.gif su vabaliukais.
Vakar buvo vaiko vardadienis, tai tėtis šian ryte tokį pyragą iškepė  blink.gif nualpau  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Irrrrrr kas tie vabaliukai😆
Iskepiau su malta mesyte ir su varske+moliugas nu kad kerta ausys linksta...tik antra kart minkyta tesla gavos kažkaip kietesne unsure.gif bet skanumynas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 30, 17:53)
Irrrrrr kas tie vabaliukai😆
Iskepiau su malta mesyte ir su varske+moliugas nu kad kerta ausys linksta...tik antra kart minkyta tesla gavos kažkaip kietesne unsure.gif  bet skanumynas wub.gif

Obuoliukai biggrin.gif gal miltų daugiau įvarvolinai? Aš dedu mažiau, tada jei trūksta pridedu. Nepilu visų iš karto. Aš kartais daryau su žalia mėsa. Padarau įdarą kaip kibinam, kapotos mėsytės. Kaip skanu wub.gif aišku retai, bet kartais mane pramuša ant kulinarinių šedevrų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 18:58)
Obuoliukai  biggrin.gif gal miltų daugiau įvarvolinai? Aš dedu mažiau, tada jei trūksta pridedu. Nepilu visų iš karto. Aš kartais daryau su žalia mėsa. Padarau įdarą kaip kibinam, kapotos mėsytės. Kaip skanu  wub.gif aišku retai, bet kartais mane pramuša ant kulinarinių šedevrų  biggrin.gif

Atrodo tiek pat, bet gal kad sviesto maxiau dejau 250 g. Tik ant 1 kg miltu unsure.gif bet iskepe minkšta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 30 rugsėjo 2018 - 17:04
QUOTE(kriisti @ 2018 09 30, 18:04)
Atrodo tiek pat, bet gal kad sviesto maxiau dejau 250 g. Tik ant 1 kg miltu unsure.gif bet iskepe minkšta wub.gif

Aaaa aha, gali būt. Tik tu jas uždenk kokiu rankšluosčiu. Kol šviežios minkštos, o iki ryt apdžius.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 19:07)
Aaaa aha, gali būt. Tik tu jas uždenk kokiu rankšluosčiu. Kol šviežios minkštos, o iki ryt apdžius.

Ok
Atsakyti
QUOTE(varlyte3 @ 2018 09 30, 18:02)
Mergaites, gal kuriai, pirkusiai  FOSSIL LAIKRODUKA netycia nereikalinga dezute?  unsure.gif Gavau savaja labai sulankstyta, o pirkau dovanai  unsure.gif Nelikciau skoloje  bigsmile.gif

Aciu saunioms mergaitems, net ne viena pasiule, tikrai labai dekinga, jau turiu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Turime laisvus:

Merino tippi su burlaiviu XS dydi uz 21.99$

Melynus ilgaaulius 7,5US dydi uz 9$

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 30 rugsėjo 2018 - 18:45