Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Madam V @ 2018 09 30, 10:26)
<p>Kuriam rajone prekės dalinamos Vilniuje?</p>

Sveiki, prie BIG.
Atsakyti
Sveiki,
ar perkat iš walgreens? gal yra kokia nuolaida? reikia vaikams pastų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 09 30, 10:34)
Puikūs tie  jūsų batai. Aš tai taip kombinuočiau
https://www.yoox.com...amp;sizeName=11
elementarus siauri  džinsai, labiau tiesūs nei skiny, geriau tamsūs-juodi ar pilki, kad tas aulo ilgis taip kojos netrumpintų. Tada viršuj ilgi marškiniai (priekis trumpesnis uodega ilgesnė) arba ilgas džemperis ar megztinis, laisvoka apačia svarbu. Ir ant viršaus kokia ilgesnė iki kelių oversized parka, kažkas tokio https://i.pinimg.com...ized-jacket.jpg

vietoj džinsų gali būt ir tamsios velvetkės, vietoj parkos- ilgesnis džinsinis švarkas ar nesujuostas prasegtas trenchcoatas , svarbu siauresnė apačia ir palaidesnis ne trumpas viršus  wub.gif

Jei esi liekna ilgakojė klausimų nė nekyla. Jei turi apvalias blauzdas ir nemažą tetutę, tokie batai tavo apačią dar labiau sunkina. Nu niznaju. Patys batai savaime neblogi. Bet jų aš pirkt nedrįsčiau.

Outfitų begalybė

https://www.google.c...s...70&dpr=2.63
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 30 rugsėjo 2018 - 10:03
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 10:56)
Jei esi liekna ilgakojė klausimų nė nekyla. Jei turi apvalias blauzdas ir nemažą tetutę, tokie batai tavo apačią dar labiau sunkina. Nu niznaju. Patys batai savaime neblogi. Bet jų aš pirkt nedrįsčiau.

Outfitų begalybė

https://www.google.c...s...70&dpr=2.63


Man irgi tokie batai netinka. Nes kai esi nedidelio ūgio, jie dar labiau sustumia. Arba turi būti visiškai šakalinių kojų.

O va batai virš kelių, kažkas čia rašė, kad žemam ūgiui nesižiūri, tai atvirkščiai jie prailgina kojas. Bent jau aš kai apsiaunu ilgaaulius virš kelių, kojos iškart pailgėja biggrin.gif
Atsakyti
Žmogus savo stiliaus nemanau ,kad keis,kad ir prisižiūrėjęs gūglėj outfitų ar pasiklausęs tikrai gerų Gafsos patarimų biggrin.gif Jam/i arba į temą,arba ne tiek bele kokie batai ,tiek visa kita biggrin.gif Turim savo supratimus stiliaus klausimais,kuriuos vargu ar jau kas pakeis rolleyes.gif
Man tai tie batai nėra kažkokie bais išskirtiniai,kad reiktų ypatingai kažkaip juos derint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 30, 11:16)
Žmogus savo stiliaus nemanau ,kad keis,kad ir prisižiūrėjęs gūglėj outfitų ar pasiklausęs tikrai gerų Gafsos patarimų  biggrin.gif Jam/i arba į temą,arba ne tiek bele kokie batai ,tiek visa kita  biggrin.gif Turim savo supratimus stiliaus klausimais,kuriuos vargu ar jau kas pakeis  rolleyes.gif
Man tai tie batai nėra kažkokie bais išskirtiniai,kad reiktų ypatingai kažkaip juos derint  biggrin.gif

Čia atėjo Kindziulis ir tarė.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Rapoja, javnei, jei perki, žinai kur dėsi. Mum tai bile papliurpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 11:20)
Čia atėjo Kindziulis ir tarė....  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Rapoja, javnei, jei perki, žinai kur dėsi. Mum tai bile papliurpt  biggrin.gif

tongue.gif kindziuli tu kindziuli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 30, 11:16)

Man tai tie batai nėra kažkokie bais išskirtiniai,kad reiktų ypatingai kažkaip juos derint  biggrin.gif

drinks_cheers.gif


Nemanau kad jie labai pastorins ar paplonins kam nors užpakalį. Svarbu su sijonu nesirengt, jei nesi xs dydžio ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 09 30, 11:22)
drinks_cheers.gif
Nemanau kad jie labai pastorins ar paplonins kam nors užpakalį. Svarbu su sijonu nesirengt, jei nesi xs dydžio ir tiek.

Kai neturi užkepalio didelio paprasta kalbėt. Kai esi ne xs dydžio dideli sunkūs klumbiai tave daro didele sunkia meška. Bet kaip rapoja pasakys, aš esu žiauriai kompleksuota ir viską vertinu per savo prizmę.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 09 30, 11:25)
Bet kaip rapoja pasakys, aš esu žiauriai kompleksuota ir viską vertinu per savo prizmę.

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif te 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 30, 11:29)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  te  4u.gif  biggrin.gif

Fsio, pamitingavom varom į saulę biggrin.gif

Kriiste tu mūsų pezalų neklausyk. Gausi batus - pasirodyk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 30, 11:16)
Žmogus savo stiliaus nemanau ,kad keis,kad ir prisižiūrėjęs gūglėj outfitų ar pasiklausęs tikrai gerų Gafsos patarimų  biggrin.gif Jam/i arba į temą,arba ne tiek bele kokie batai ,tiek visa kita  biggrin.gif Turim savo supratimus stiliaus klausimais,kuriuos vargu ar jau kas pakeis  rolleyes.gif
Man tai tie batai nėra kažkokie bais išskirtiniai,kad reiktų ypatingai kažkaip juos derint  biggrin.gif

pritariu 4u.gif
Atsakyti