Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Leslie @ 2018 09 28, 09:13)
Sakykit, o GAP yra koks nors kodukas?

Yra 20%

CK vyriski treningai gera kaina

DILLARDS reikia vieno uzsakymo ship padalinimui, ir perku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 rugsėjo 2018 - 08:48
Mamos kas turite childrens palse polo ilgom, ar tikrai jie taip didiinti kaip araso atsiliepimuose ir 7,46 dol jau geriausia kaina? ar buna pigiau? Trumpos esu macius po 5 dol, bet va ilgom neatkreipiau demesio, o dabar reikia ilgom!!!

Atsiliepkite, nes 140 ugio dukra tai mastau M imti jei didinti, jie liekna pas mane.
Atsakyti
Turime laisva M dydzio tippi su vysniom uz 24.99$
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 28, 10:55)
Mamos kas turite childrens palse polo ilgom, ar tikrai jie taip didiinti kaip araso atsiliepimuose ir 7,46 dol jau geriausia kaina? ar buna pigiau? Trumpos esu macius po 5 dol, bet va ilgom neatkreipiau demesio, o dabar reikia ilgom!!!

Atsiliepkite, nes 140 ugio dukra tai mastau M imti jei didinti, jie liekna pas mane.

145 ugio kudutei mergaitei emiau L dydi situ:
https://www.children...lo-2101958-1060
Tik tik, be rezervo jau sakyciau.
Pazastukai 41
Ilgis nuo petuko 52
rankove is pazasties 36
Rankove nuo peties 49

liepos men buvo 7 dol - 25% off, dabar mergaites jei turi koduka papildoma labai panasiai gaunasi, pigiau turbut jau nelabai esu maciusi.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 09 28, 09:55)
Mamos kas turite childrens palse polo ilgom, ar tikrai jie taip didiinti kaip araso atsiliepimuose ir 7,46 dol jau geriausia kaina? ar buna pigiau? Trumpos esu macius po 5 dol, bet va ilgom neatkreipiau demesio, o dabar reikia ilgom!!!

Atsiliepkite, nes 140 ugio dukra tai mastau M imti jei didinti, jie liekna pas mane.

šią pirkau: https://www.children...olo-2101958-936
Tai mano 134cm, M gera. Tuoj rasiu spintoj ir parašysiu išmatavimus
Papildyta:
QUOTE(kristinkaa @ 2018 09 28, 10:01)
šią pirkau: https://www.children...olo-2101958-936
Tai mano 134cm, M gera. Tuoj rasiu spintoj ir parašysiu išmatavimus

Tarp pažastų: 34cm
Rankovė nuo peties: 47cm
Rankovė nuo pažasties: 33cm
Ilgis nuo kaklo siūlės 48cm
Nedidinta, žo. Gymboree M perku, Gap irgi M. Griautis ir mano mergina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkaa: 28 rugsėjo 2018 - 09:08
Varlyte 3 ir kristinkaa aciuuu, bet mano kudenai pakaks M nes plotos normaliai kur L dydizo nu blmeba kaip paltu.....bet va rnakoves jau dilema...

Varlyte3, ar jusu dukra kudute ir nepaltu unsure.gif , nes as bijau kad maisas nebutu, kai tiek atsiliepimu kad didinta tada amerinkonkes gryba pjauna ne kitaip rolleyes.gif

kaip ziuriu manosios ugis tai danar nei M nei L, bet tada gal reikia jam L, nes M gali but rankoves trumpos unsure.gif

ir atkreipiau demesi kad su spandex tai turbut nesisitampo taip, polo neturejus dukrai uz tai klausiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 28 rugsėjo 2018 - 09:19
QUOTE(linamog @ 2018 09 28, 08:58)

Dydis atitinka?
Atsakyti
Turite koki childrensplace koduka? 4u.gif
Polo i mokykla ir mane domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2018 09 28, 11:22)
Turite koki childrensplace koduka?  4u.gif
Polo i mokykla ir mane domina smile.gif

turi turi 4u.gif
Papildyta:
O berniuku mamos kaip del CP polo, su 145 mastau L dydis, bet va maikes is ten L dydis tai didokos, o dar vel raso kad didintos tos polo. Gal kas pirko dabartines polo ar didinta?

Nes as turiu pirktas pries 3 m. trumpom ir ne is mokyklos skyriaus, tai S jam i mazaja puse, tai logiska butu jamt M

as jau net pagal kg pradejau ziuret sunus sveria 34 kg, tai L turetu skest unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 28 rugsėjo 2018 - 09:30
QUOTE(kriisti @ 2018 09 28, 11:14)


Varlyte3, ar jusu dukra kudute ir nepaltu unsure.gif , nes as bijau kad maisas nebutu, kai tiek atsiliepimu kad didinta tada amerinkonkes gryba pjauna ne kitaip rolleyes.gif


As jau pratusi, kad viskas platu, neatkreipiau demesio net, galesiu nufotkinti, kai grys is mokyklos, man jau nekliuna kazkaip biggrin.gif Dar nauja visiskai issitraukiau, na gal siek tiek patempiau as ta nesiota, sakykim pazastukai 40 cm rolleyes.gif
Atsakyti
ups
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte3: 28 rugsėjo 2018 - 09:29
QUOTE(varlyte3 @ 2018 09 28, 11:28)
As jau pratusi, kad viskas platu, neatkreipiau demesio net, galesiu nufotkinti, kai grys is mokyklos, man jau nekliuna kazkaip  biggrin.gif Dar nauja visiskai issitraukiau, na gal siek tiek patempiau as ta nesiota, sakykim pazastukai 40 cm  rolleyes.gif

aciu 4u.gif dukrai jamsiu L, nes pagal kg su rezervu bus, nes M jau visai ant ribos, dabar su sunum rebusa sprendziu biggrin.gif

gal pamenta kiek sveria jos prisimesciau kaina mazadaug 4u.gif Jei nepamenat tai nesvarbu, neieskokite
Atsakyti