Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Auda @ 2019 04 25, 17:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72419396" data-time="1556199163"><div><p>BUTENT  4u.gif</p><p>kai reikia gelbeti vaikus , medzius, reikalautis didesniu atlyginimu susirenka saujale zmoniu ir ta pacia dar zinaisklaida apvaro....</p></div></blockquote><p>O ar tikrai reikia gelbėti? O gal tik kai kurie politikai sau reklama darosi, kokie jie geručiai. Dėl medžių: palyginkit sovietinių laikų žemėlapius ir šių laikų. Dabar tikrai daugiau miškų. O medžius pjovė visais laikais tik niekas iš to nedarė politikos ir reklamos. </p><p>Iš kitos pusės ginam medžius - nenaudojam medinių baldų, nerašom ant popieriaus nekūrenam malkom ir t.t. Ir kodėl neginam varnų? Jų pastaruoju metu tikrai labai sumažėjo, ar kitų augalų ir medžių? Ginam vilkus, naikinam jų sąskaita stirnas, elnius kiškius. Kodėl tik viena rūšis?</p>

matomai nėra tiek aktyvistų rolleyes.gif tik papezėt moka kaip Lietuvą myli, bet realių darbų nėr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 25, 17:34)
Gyvenau SSSR daug metu tai paprasta suvokti tokiu zmoniu mastyma.

"Nuverte"

Buvo anekdotas net, kai SSSR su USA padare kazkoki cempionata. Tik du dalyviai. SSSR pralose.
Maskvos radijas pranese, kad SSSR uzeme garbinga antra vieta, o USA buvo priespaskutiniai...

Jei kazkas netinkamas pralose rinkimuose - tai "nuverte", "sutriuskino".
Jei koks proteguojamas uzimtu antra vieta, tai butu "zmones palaike, pateko i antra tura, bet fasistines propogandai pavyko daug rinkeju suklaidinti"

Rusiska propoganda labai nuspejama...

Aš pasitikslinu kas ką turi savo omeniuose. Savo pamąstymų nekišu kitam į burną. Nes neminėtoji ir pati moka save diskredituoti, kam už ją tai daryti?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 25, 18:12)
Siaip as bendravau su ruse kurii ten gyveno ir jos nama sugriove ukrainieciu pabuklai. (podruzke, jau po operacijos). Tai nors ji nekencia ukrainieciu, bet pripazino, kad pries jos nama donbaso armija buvo irengus pabuklus kurie apsaude ukrainieciu pozicijas.

Tai cia kaip pasakysi, yra gaujos kurios puola prisidengusios vaikais ir moterimis. Tai pulti is gyvenamuju rajonu irgi nusikalstama taktika

man tai įdomiausia kai vienas pažįstamas ukrainietis, kuris daug metų gyvena kitur ir labai džiaugiasi, kad ne tarp savų, pats sako, kad jo tėvynainai dalbajobai, viena baisesnių tautų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 04 25, 16:57)
<p>Kaip balsuosite del dvigubos pilietybes? Ar isvis balsuosite? Kokie argumentai lemia pasirinkima?
</p>

Pries. Butent del tokiu emigrantu siurbeliu, panasiu i ubunte.
Atsakyti

Aš neimsiu referendumuams biuletenių, lai b9na neįvykę.

Deja, bet tiesa. Nenorėčiau, kad tokios ubuntės dalyvautų rinkimuose, išrinkdamos seimūnus iš Sirijaus planetos. Tokių kaip Iš Šviesos balsą nusvers bent 10 pykčio pritvinkusių ubaujančių vočių balsai. Ir atsiprašau Iš Šviesos už savo sprendimą nedalyvauti referendume.

As manau, kad dauguma balsuos pries. Jau vien del protesto pries valdzia. Is mano tasko ziurint geriau, kad refendumas neivyktu, nei gauti uzkirsta kelia dvigubai pilietybei.

Kiek pamenu rinkimus, tai emigrantai balsuoja uz konservus. Man atrodo tie, kurie spjaudo ant LT, nesivargina balsuoti. Uztat balsuojanciu emigrantu tiek mazai, jog cia butu argumentas balsuoti pries. Jei didziajai daliai emigrantu visiskai vienodai kaip gyvena LT, tai kam jiems ta pilietybe. Cia as pjaunu saka, ant kurios sedziu. 

p.s. Lutuke siandien pralenke pati save. Jau atrodo per tiek laiko galima buvo priprasti ir stebinti neturetu. Bet vistiek akys puciasi skaitant nors tu ka. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 19:42)
man tai įdomiausia kai vienas pažįstamas ukrainietis, kuris daug metų gyvena kitur ir labai džiaugiasi, kad ne tarp savų, pats sako, kad jo tėvynainai dalbajobai, viena baisesnių tautų smile.gif


Lygiai taip pat ūbaujančių lietuvių toli ieškoti nereikia
Atsakyti
Su ta dviguba pilietybe, tai tipiskas periferiness saleles susireiksminimas. Niekam ta LT pilietybe neidomi, nebent buv. SSSR saliu gyventojams kaip vartai i ES.

Lietuvoje jokios progresyvios idejos nebus priimtos, net jei jos butu naudingos. Tai net nesitikekit...
Atsakyti

Su ta dviguba pilietybe, tai tipiskas periferiness saleles susireiksminimas. Niekam ta LT pilietybe neidomi, nebent buv. SSSR saliu gyventojams kaip vartai i ES.

Lietuvoje jokios progresyvios idejos nebus priimtos, net jei jos butu naudingos. Tai net nesitikekit...

Kai kam nors is vakaru europos pasakau,& kad LT neturi dvigubos pilietybes, visi nustemba, kad taip yra tokioje mazoje salyje. 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 15:24)
niekam niekur kyšių neduodu. Hmmm.
Papildyta:

dirbti dar ir kitoje mokykloje arba dirbnti kitą darbą.

Nezinau kur cia tu darbu nera, kiek girdejau mokytojus graibsto, o esant trukumui dirba belenkokie (maniskes pradinej paskutinius metus deste tokia priegluse, kuri itariamai smurtavo pries mokini,o pirma diena atejus pas mus apstauge jau vaikus).
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 15:26)
šiaip tai niekas tokiais dalykais nesigiria. Net ir draugėms užnugarių nereklamuoja, jei ką biggrin.gif Nu nebent tu absoliučiai tik ta drauge ir gyveni, asmeniškai žinai jos kiekvieną dėdę, pusbrolį, jos pusbrolių draugus, tetų draugus ir t.t. biggrin.gif

Tu ka, neturi tikru draugu, su kuriais galetum pasidalinti visokiom paslaptim, o gal net gi ir uznugariais? Nes tikri draugai paslapteliu nesaugo uzanty.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 17:20)
nu va matai kaip tu greita tik iš nematomų forumiečių visko pareikalauti, bet tik ne iš realių valdžiažmogių, visa tu, nesikeiti biggrin.gif  4u.gif

Tai, kad as visai nenoriu reikalauti, jog butu nustatyti valdzios kazkokie lskaiciai stojantiesiems. Manau, kad tai nesamone. Cia tik tavo fantazijos. O jos, pati zinai, toli nuo realybes daznai buna. mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 25, 17:26)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="
<p>Nors ir tai zinokit galima apsakiaciuoti siais laikais, yra tokia big data vadinama, procesai, algoritmai ir daug ka galima nuspeti, nezinojot? valdzia tai turetu zinoti. Dideli verslai taip kuriami, net filmai  taip kuriami, kai kurios valstybes gal ir naudojasi planavimu, apskaiciavimu...</p>
<p> </p

O AIrijoje naudoja? Papasakok.

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 04 25, 18:57)
<p>Kaip balsuosite del dvigubos pilietybes? Ar isvis balsuosite? Kokie argumentai lemia pasirinkima?
</p>

Balsuosiu pries.

QUOTE(mementoo @ 2019 04 25, 19:10)
Dėl dvigubos pilietybės vis tik sunku apsispręsti. Dėl tokių kaip jūs, tai be jokių abejonių už būčiau.  Bet stabdo ubunte. Tokių ubunčių ko gero daugiau nei tokių kaip jūs, Iš Šviesos.

O kuo Is Sviesos yra isskirtine pilietybes klausimu? Taip, ji visiska priesingybe ubuntei. Ji nevaro ant gimtines ir yra protinga, man ji tikrai patinka, bet tai visai nesusije su pilietybe. Nes gyventi kitoje salyje yra jos asmeninis pasirinkimas.

Reikia kelti klausima ne ar leisti tureti dviguba pilietybe emigrantui, o kodel jis jos taip nori. Atsakymas vienas- nes JAM taip patogiau, saugiau. Ne mums cia likusiems. Jis gyvendamas ir dirbdamas uzsienyje neprisides prie musu salies gerbuvio kurimo visom prasmem, bet visada tures teise tuo pasinaudoti, jei JAM nepalankiai susiklostys aplinkybes. Taip sakant noretu vienu uzpakaliu dvi kedes uzsesti. Kai tuo tarpu mes, savo salyje pasilike, jam ta gerbuvi kursim. O dar balsavimo klausimai, kai jie galetu rinkti mums valdzia, nors jau seniai isvyke ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2019 04 25, 16:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72419369" data-time="1556197263"><div><p>Vyksta diskusijos apie moteru sugebejima vairuoti

<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.delfi.lt/news/daily/crime/vilniuje-is-daugiaaukstes-stovejimo-aiksteles-iskrito-bmw-automobilis.d?id=81005001'>https://www.delfi.lt/news/daily/crime/vilni...s.d?id=81005001</a></p></div></blockquote><p><span>Pirminiais duomenimis, BMW automobilį vairavusi moteris dėl kol kas nežinomų priežasčių. O tamsta jau žinai? Gal pasidalintum. Ir iš kur ta neapykanta moterims, vyrai avarijų nedaro?</span>
</p>

Vyrai daro PROCENTALIAI daugiau avariju.
Ir jos buna daug ziauresnes, nes daugiau alkoholio, dideli greiciai.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 25, 19:06)
Reikia kelti klausima ne ar leisti tureti dviguba pilietybe emigrantui, o kodel jis jos taip nori. Atsakymas vienas- nes JAM taip patogiau, saugiau. Ne mums cia likusiems. Jis gyvendamas ir dirbdamas uzsienyje neprisides prie musu salies gerbuvio kurimo visom prasmem, bet visada tures teise tuo pasinaudoti, jei JAM nepalankiai susiklostys  aplinkybes. Taip sakant noretu vienu uzpakaliu dvi kedes uzsesti. Kai tuo tarpu mes, savo salyje pasilike,  jam ta gerbuvi kursim. O dar balsavimo klausimai, kai jie galetu rinkti mums valdzia, nors jau seniai isvyke ir t.t.


Juokas ima.
Kitos salys NESIRUPINA, ar dviguba pilietybe naudinga emigrantui, o rupinasi, kad ji naudinga tiems kurie niekur nesiruosia emigruot.
Todel ir ja turi.

Lietuviams per sudetinga tokie klausimai, todel jie balsuos, kaip blogiau jiems, svarbu kad blogiau butu emigrantui.

VISKAS LOGISKA. Juk ir su kaimynais geriau piktuoju buti susiedus, nes taip aniems blogiau. O kad blogiau patiems cia jau per sudetinga suvokti. Emigrantai juk irgii svetimi, tai buti piktuoju, susiedus tiesiog butinybe
Atsakyti