QUOTE(Monteverte @ 2018 01 08, 09:54)
Riebalai visur: riešutai, sėklos, avokadai, augaliniai aliejai ir t.t.
Šaldyti nemokat?
Žr. pirmą punktą.
Mažai. Kiek gali suvalgyti avokadų ir riešutų? Kiek aliejaus išgersi? Aliejai, ypač augaliniai, toli gražu ne visi yra naudingi. Kaip patenkinti lėtos energijos poreikį gyvenant šalto klimato zonoje? Gal poničkoms per dienas gulinėjančioms ant sopkės ir užtenka, bet normalų aktyvų gyvenimą gyvenančiam žmogui per mažai.
Na pasiglinkime į uogas, žinovės. given444 teigia, kad tai meniu skirtas visiems. Visiems, tai reiškia, kad visi tas uogas per visus kiaurus metus turi valgyti. Kokias uogas- miško ar namines? Jei miško, tai miškai turėtų būti nusiaubti momentaliai, jei naminės- nėra jokio gėrio kiaurus metus tuščius angliavandenius cukrų pavidale lapnoti.
Nėra ką žiūrėti. Nesubalansuota. given444 knygoje rado faktą, kad reikia linų sėmenų dėl omega 3, bet kodėl jo reikia papildomai, kai mityba vegetariška? Su riešutais ir augaliniais aliejaus neišlyginsi atsirandančio disbalanso. Kam reikalingas papildomas omega 3 šaltinis vegetarams? Kokiu tikslu?
Kodėl darote prielaidą, kad visavalgiai turi skurdesnį meniu? Kodėl manote kad valgomos tik bulvės. Į lėkštę galima įkrauti 300-400 g visokių daržovių ir gabaliuką mėsos, žuvies ar kiaušinį. Viskas subalansuota, nereikia jokio papildo. Ir miškai nenukentės nuo mėlynių ar bruknių rinkėjų, slenkančių su braukyklėm ir paliekančių po savęs dykynes. Nes kasdien norima valgyti uogas, net žiemą. Palikime ir savo vaikams bei anūkams truputį miško gėrybių. Paukščiukams ir žvėreliams leiskime pasimėgauti, gyvūnėlių mylėtojos.