ir sąkandžiui, ir dantims, ir miego kokybei, tiek vaiko, tiek mamos. Kalbu apie vaiką, ne kūdikį. Pati naktimis dukrą iki 1 metų ir 6 mėn maitinau
nenusisisvaik, sakandziui zindymas nekenkia , o padeda. Tu nemaisyk buteliuko, soskes ir zindymo
O kodel tevas turi atostogu eiti "kada sugalvojes". Tu gal nezinojai, bet iki vaiko gimimo praeina 9 men. Jei tevas atostogu ima motinos atostogu pabaigoje, yra 2 metai su virs sugalvoti kada jis ta darys, pranesti darbdaviui ir rasti kazkokiu iseiciu. Per tiek laiko galima kita darbuotoja apmokyti. Gal nereikia jau tu dramu tiek.
Paskaicius toks jausmas, kad niekas isvis darbe neatostogauja, neserga, darbo nekeicia. Visi kaip pricementuoti toje pacioje vietoje visa gyvenima. Siaip jei keiti darba, tai darbdavys suzino pries 2-3 menesius. Tai tevystes atostogos zinomos daug anksciau.
Aha. Valdiskoje kontoroje. Pas mane kartais sunku viena diena paimti. Bet visi suvokia, kad darbuotojai atostogauja, gimdo vaikus ir duoda pagal istatymus priklausanti laika be dramu. Kolege pastojo, sunkus nestumas, nuo 4o menesio nebedirbo. Ir nieko. Visi prisitaike. Lygiai kaip ir sefui isejus.
jau tas pats per ta pati gaunasi, Idomucia jau parase, viskas imanoma, bet kainuoja.
ir jei tai blogiau ir seimai ir darbdaviui, tai kuriu galu tokie istatymai? Koks tikslas? ne geriau butu suteikti laisvanoriskai atostogas, jei yra poreikis ar vienam ar kitam, kaip manau panasiai ir yra daug kur?
Štai kas gaunasi kai žmogus skaito tik straipsnių pavadinimus ar pirmą sakinį. ubunte rado PSO rekomendaciją žindyti bent iki 2 metų. O toliau nė neskaitė. Išimtinis žindymas ir tik žindymas nepaisant valandų yra griežtai rekomenduojamas iki 4, 5 -6 mėn. Po to privalomas primaitinimas, nes vaikui pradeda trūkti maistinių medžiagų, pirmiausia cinko ir geležies. Todėl išimtinis žindymas palaipsniui keičiamas primaitinimu daržovėmis, mėsa, žuvim ir pan. Bet primaitinimas nereiškia kad reikia nutraukti žindymą. Tik retinti reikia. Ir taip retinama kol visi kartai pakeičiami maistu. Bet žindyti PSO vis tiek rekomenduoja, kad vaikas gautų biologiškai aktyvių medžiagų, kurių negeba pasigaminti jo organizmas ir kurių nėra kitame maiste. Labiausiai ištirtos yra ilgos grandinės polinesočiosios rūgštys DHA ir EPA, kurių iš kito maisto sunku gauti reikiamą kiekį. Todėl žindymas kartą ar du yra labai labai pageidautinas. Bet aiškinti briedą kad vaiko maisto poreikį galima nustatyti žiūrint kaip jis šlapinasi yra ... na nekomentuosiu. Naujagimiui, kūdikiui, taip. Tai pagrindinis rodiklis. Bet vaikui. Apie 2 metukus gyvenančiam. Jei vaikas gauna suaugusių maisto, nebe šlapinimosi dažnis tampa rodikliu. Ir žindymo trukmė yra ribojama. Nes jei vaikas žindžia valandom, padėk D mamytei, ji liks be odos. Ir taiakivaizdi nuoroda, kad vaikas arba nepajėgus ištraukti pieną arba ne dėl pieno žindžia.
Papildyta:
Čia tai bent.
Nu ir kas blogai su ta tarybine info? Juk kiek čia dėstėte apie tarybų medicinos privalumus. Kuom dabar užkliuvo? Juk dabartinę mediciną koneveikėt kad neišmano nieks nieko. Ir PSO remiatės, čia iš vis topas. PSO kuri kategoriškai rekomenduoja skiepus vaikams.
Blogai pas jus ir yra tai,kad jus tik pasiskaityti ir tesugebat, nei mastyti, nei atsirinkti, nei palyginti, nei praktikopje patvritinti.
As, jei ka nesiremiu PSO, man ir be ju aisku,kad vaika reikai zindyti, ir kad tai vaikui geriausia, kaip zinojo mano mociutes ir pormociute,s kai dar PSO nebuvo susikures, as PSo jum sidedu kaip argument,a jis jum gi sventa karve
Apie tarybine ir siuolaikine medicina vel pripaistet savo hlaiucinaciju.
Atleiskit visko neskaitau, nes jus vis pezat ir pezat savo terorijas sausas su haliucinoaciju priepuoliais, kurios nieko nei paneigia, nei nepatvritina temoje, ka snekejom.
O siaip idomu, jus mano kita nika buvusi iskraipot, nes?
A norit paistycioti?
B Jums pats terminas ubuntu nepriimtinas, jo filosofija
C ar siaip esat zemo inetlekto ir neusgebat isiminti ?
atskayti nebutina, jei ka
Grazios Jums dienos, iseikit igryna ora sako padeda ir smegenim ir nuotaikai