Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

na, rankos auksines, tik as jis palikau, nes paskutiniu metu buvau nepatenkinta tuo, kaip jis aptarnaudavo dry.gif

paskutinis lasas buvo, kai atejau 12 valanda, o isejau 15,30...manysite, kad jis ten mane kirpo ir daze ir tt....nieko panasaus...

as norejau tik apsikirpti smile.gif

ir kirpo jis mane visas 3,5 valandos...(gerai, kad niekur neskubejau...)

iseina pasivaikscioti, isgeria kavos, paplepa su uzsukusiu draugeliu, kuris praso paskolinti jo pinigu...po to pasiulo nauja sukuosena parodyti zurnale ir iseina jo ieskot...pusvalandziui mad.gif taip jis elgesi ir su mano teta ir su pussesere ir turbut kitomis seniai pas ji besilankanciomos klientemis.

tai ir buvo paskutinis kartas kai pas ji buvau, tiesa sukuosena buvo labai stilinga, tik labai nutrumpino jis man mano garziuosius plaukus, trai as keleta menesiu juos auginau....

bet kerpa jis fantastiskai thumbup.gif turiu pasakyti smile.gif
Atsakyti
matyt savo verte pajaute ir susirgo zvaigzdziu liga:) nors ir tada jis toks KRUTAS buvao:))
Atsakyti
tikrai taip...susirgo...kazkaip norisi, kda jei jau atejai valandai ir uz tai moki, tai bent jau nelakstytu kas 10 min parukyti, o jau atidirbtu saziningai, nes vyrukas net nepagalvojo pasidometi, ar as skubu ar ne dry.gif aisku, gerai, kad neskubejau.


ir dar, jei pakliusi ta diena, kai jis nelabai uzsiemes, siukstu, saugokis, sugalvos toki mena ant galvos padaryti blink.gif blink.gif blink.gif ....... laugh.gif laugh.gif
norejo mane, siaip naturaliai satene visiskai baltai ir juodai (kontrastingai) nudazyti....nepasidaviau box.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 11:04)
tikrai taip...susirgo...kazkaip norisi, kda jei jau atejai valandai ir uz tai moki, tai bent jau nelakstytu kas 10 min parukyti, o jau atidirbtu saziningai, nes vyrukas net nepagalvojo pasidometi, ar as skubu ar ne dry.gif aisku, gerai, kad neskubejau.


ir dar, jei pakliusi ta diena, kai jis nelabai uzsiemes, siukstu, saugokis, sugalvos toki mena ant galvos padaryti blink.gif blink.gif blink.gif ....... laugh.gif laugh.gif
norejo mane, siaip naturaliai satene visiskai baltai ir juodai (kontrastingai) nudazyti....nepasidaviau box.gif biggrin.gif

saunuole:))) na man tik galva su saltu vandeniu yra isploves...irgi ne kas:)
Atsakyti
o as siulau labai gera stilista Maxa (siandien myli-nemyli kartojima maciau laugh.gif )
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 12 01, 13:26)
o as siulau labai gera stilista Maxa (siandien myli-nemyli kartojima maciau laugh.gif )

xa xa xa....nu nerizikuociau pas ji eiti:))))))) prajuokinai:)
Atsakyti
QUOTE (xenzy @ 2004 12 01, 12:50)
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 11:04)
tikrai taip...susirgo...kazkaip norisi, kda jei jau atejai valandai ir uz tai moki, tai bent jau nelakstytu kas 10 min parukyti, o jau atidirbtu saziningai, nes vyrukas net nepagalvojo pasidometi, ar as skubu ar ne  dry.gif aisku, gerai, kad neskubejau.


ir dar, jei pakliusi ta diena, kai jis nelabai uzsiemes, siukstu, saugokis, sugalvos toki mena ant galvos padaryti  blink.gif  blink.gif  blink.gif ....... laugh.gif  laugh.gif
norejo mane, siaip naturaliai satene visiskai baltai ir juodai (kontrastingai) nudazyti....nepasidaviau  box.gif  biggrin.gif

saunuole:))) na man tik galva su saltu vandeniu yra isploves...irgi ne kas:)

tai tau pasiseke, nes man tai su karstu. mad.gif blink.gif laugh.gif
Atsakyti
[quote=LauraB,2004 12 01, 13:32]
saunuole:))) na man tik galva su saltu vandeniu yra isploves...irgi ne kas:) [/quote]
tai tau pasiseke, nes man tai su karstu. mad.gif blink.gif laugh.gif [/quote]
nu man atrodo, kad mes cia antireklama pavarem jau:))) paskui issigas ir niekas neeis pas ji:)
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ne, stilistas tai tikrai geras...auksines rankytes turi, ir kerpa fantastiskai, po to labai lengva susitvarkyti plaukus ir siaip gerai krenta...

aisku, mane siek tiek pirma karta isgasdino, nes kai pradejo svaistytis tuo savo skustuvu apie ausis blink.gif blink.gif

kerpa jis koki 10-15 min ir zirkliu i rankas beveik neima, todel kai pries pusmeti pradejau vaiskcioti pas kita kirpeja, tai kankyne pasirode issedeti beveik valanda kedeje, kai tave ten vos ne juvelyriskai dailina...
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 12 01, 13:26)
o as siulau labai gera stilista Maxa (siandien myli-nemyli kartojima maciau laugh.gif )

Vo, vo, as kai perskaiciau temos pavadinima, tai irgi iskart apie naujaji Linutes mylimaji pagalvojau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 15:21)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ne, stilistas tai tikrai geras...auksines rankytes turi, ir kerpa fantastiskai, po to labai lengva susitvarkyti plaukus ir siaip gerai krenta...

aisku, mane siek tiek pirma karta isgasdino, nes kai pradejo svaistytis tuo savo skustuvu apie ausis blink.gif blink.gif

kerpa jis koki 10-15 min ir zirkliu i rankas beveik neima, todel kai pries pusmeti pradejau vaiskcioti pas kita kirpeja, tai kankyne pasirode issedeti beveik valanda kedeje, kai tave ten vos ne juvelyriskai dailina...

vat kiek as isbandziau kirpeju, tai Romanas vienintelis kirpo skustuvu:)))) bet tada taip lygiai ir taip gerai plaukai krenta:)
Atsakyti
taip taip, pritariu thumbup.gif clap.gif
kiek beeinu pas kitas kirpejas, tai niekad tokio kirpimo profesionalaus nebuna, kartais net pagalvoju, kad noreciau pas ji sugrizti, bet jis vis mano plaukus nutrumpina, as suprantu, kad man taip tinka, taciau as noriu ilgesniu..tad vis pabegu tongue.gif
Atsakyti