Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

O, sakykit, kiek Simonos salone kirpimas kainuoja?
jei ziureti i kainorasti, tai Jusu rekomenduojamas Vytas yra kurios kategorijos meistras (ten trys lygiai - jei auksciausios, tai kirpimo ir susukavimo kaina ohoho) - virs 100 Lt.
Ar taip?
O nei viena nebuvote grazio salone Didlaukio gatveje (Baltupiuose). Neseniai atsidare. Manikiurikininke ten pataria pas Inesa, gal kas buvote?
Atsakyti
Buvau siandien Figaro kirpykloj, Fabijoniskese. Sumokejau 40lt. Dar pati nzn, ar patiko. Kai kirpeja susukuoja grazu, bet pati taip nemokesiu... Kodel visada patenku pas kirpeja, kuriai gaila ilgu plauku.
Atsakyti
QUOTE (nercep @ 2004 10 05, 15:39)
As pati tai vaikstau i Pamenkalnio gatvej esancia "Vijole" pas kirpeja Ramune, kuri tikrai labai gera kirpeja, visada iseinu labai patenkinta

Pritariu, as irgi pas ja lankausi. Tikrai itin maloni ir su teisingu poziuriu i darba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiza: 29 spalio 2004 - 14:01
Mergickos,
idekit kuri nuotraukele su "Simonos" vaikinuku sedevrais. Labai jau noriu pasikeisti, bet butu gerai pamatyti ju stiliu. Esu siek tiek konservatyvi, todel suvelti plaukai man ne prie sirdies, tiesiog negrazu.Bet buna sukuosenu, kurios ir madingos, bet ne rekiancios.
Atsakyti
Galiu parekomenduoti tikrai puikia kirpeja Vilniuje (jei dar kam reikia)-ji mano klasioke. Jau 8 metai pas ja kerpuosi ir dar nei karto nenusivyliau. Beje mano beveik visos bendradarbes irgi pas ja kerpasi. Jei kam idomu-galesiu parasyti.
Kirpimas pas ja berods 35 lt (tiksliai negaliu pasakyti, nes man taiko kitoki tarifa clap.gif )
Atsakyti
QUOTE (kismet @ 2004 11 05, 12:26)
Prašau, parašyk, kur dirba ir telefona. Aciu

Dirba salia moksleiviu rumu. Yra toks salia didziulis pastatas (siaubas-pamirsau kas ten isikure-berods vertybiniu popieriu birza ar kazkas tokio panasaus).
tel.2735885
Atsakyti
QUOTE (dzudi @ 2004 11 08, 20:26)
QUOTE (Nome @ 2004 11 05, 20:49)
Dirba salia moksleiviu rumu. Yra toks salia didziulis pastatas (siaubas-pamirsau kas ten isikure-berods vertybiniu popieriu birza ar kazkas tokio panasaus).
tel.2735885

o vardas koks?

Atsiprasau, kad taip pavelavau atsakyti. Vardas jos Ilona, bet tai neturi esmines reiksmes-ji viena pati ten dirba taodel pati ir atsilieps
Atsakyti
labutis,

gal kas gali parekomenduoti stilista, kuris galetu man patarti koki makiaza darytis, bei parinkti sukuosena, nes visai nesuprantu kokios spalvos man tinka darantis makiaza, o ir plaukai nori atsinaujinti, . Aciu wink.gif
tel ir adresus rasykit i asmenine
Atsakyti
zinau viena gera, bet reikia jam grieztai sakyti ko nori ir ypac nepatariu, jei turi ilgus plaukus : nukirps, arba nutrumpins gerokai. Siaip jis Rūta Grinevičiūte (Koridos vedėja) visada tvarko, anskčiau kiek zinau, Delfinus kirpdavo, kurdavo stiliu.

UAB, Romano stilius
Romanas Buzdyganovas, Šv. Stepono g. 6, Vilnius, 2616496.

Atsakyti
QUOTE (LauraB @ 2004 11 30, 12:05)
zinau viena gera, bet reikia jam grieztai sakyti ko nori ir ypac nepatariu, jei turi ilgus plaukus : nukirps, arba nutrumpins gerokai. Siaip jis Rūta Grinevičiūte (Koridos vedėja) visada tvarko, anskčiau kiek zinau, Delfinus kirpdavo, kurdavo stiliu.

UAB, Romano stilius
Romanas Buzdyganovas, Šv. Stepono g. 6, Vilnius, 2616496.

Ar tai ne tas pats Romanas, kuris anksciau dirbo "B&B plauku atnaujinimo centre", toks neaukstas ir pliktelejes?
Atsakyti
as pas ji kokius 5m vaiksciojau, bet nepamenu, kad jis ten butu dirbes...

toks tamsaus cigonisko gymio, neaukstas, neplonas, bet ir ne storas...apvalaus veido, juodi plaukai, vienu metu skutosi plikai...
Atsakyti
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 09:41)
as pas ji kokius 5m vaiksciojau, bet nepamenu, kad jis ten butu dirbes...

toks tamsaus cigonisko gymio, neaukstas, neplonas, bet ir ne storas...apvalaus veido, juodi plaukai, vienu metu skutosi plikai...

tai tas pats:) as pas ji buvau pries gerus 6-7 metus:) man ilgu plauku nenukirpo:) pas vyra rankos tikrai super:) labai labai geras kirpejas, tik gaila, kad kainos pas ji nemazos, nors kas sau gali leisti manau tikrai nesigailes:)
Atsakyti