Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

as galiu visom keturiom rekomenduoti kirpeja stiliste Jurate,ji dirba antakalnyje ,antakalnio 26A,salonas "jakra" vadinasi ( cia imoniu knygoj jeigu telefonu ieskosit),ji kure ivaizdi ir visa kita Astai Baukutei vestuvems,ir siaip yra labai sauni moteris,gali patarti,ir nera super brangu,kirpimas apie 50lt. kainuoja,bet tikrai ji pasakys ka mano,ir ka gali padaryti grazaus ant jusu galvu,dirba su Goldwell produkcija.
Patariu.... smile.gif
Atsakyti
man reikia,kad sudetu lengva chemini , noriu dideliu garbanu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bukit gerutes patarkit kas nors, nu kur galima butu Vilniuje pasikeisti plauku spalva? Mano plaukai stori, sprindis zemiau peciu (netrumpi). Dabar jie sviesinti sruogomis (plunksnelemis) , bet klaikiai atsibodo sad.gif . Noriu gero kirpejo, kuris patartu kokia spalva ar spalvomis perdazyti ir profesionaliai perdazytu, ir kainuotu iki kokiu 100Lt. Jauciu daug noriu uz tokia kaina doh.gif , bet gal kas per stebukla zino toki tikrai gera kirpeja unsure.gif ?
Atsakyti
Na Figaro kirpykloje beveik visi meistrai kiek ten einu dar nė kart nenuvylė, Fabijoniškių ten kur IKI, kerpuosi pas Liudą thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Po dvieju savaiciu geriausios drauges vestuves, ir tikrai norisi atrodyti graziai. O dabar po paskutinio apsilankymo kirpikloj baisu i save veidrodyje ziuret mad.gif Nuejau net su norincio kirpimo nuotrauka, o padare visiskai atvirksciai. Vienu zodziu vyras sutikdamas mane pasake, kad is manes gaubli padare smile.gif mad.gif Ir is vis labai norisi ivaizdi pakeist, kad toj kirpikloj, t.y. salone (nes i paprasta kirpikla jau tikrai nebeisiu) ka nors patartu, ka tinka pasakytu. Buciau labai dekinga!!! Salono ieskau Vilniuje.
Atsakyti
Gal kas zinot apie si salona?

http://www.grozis.com/
Atsakyti
Man patiko grozio salonas ETUALIS, kuris Savanorio gatvei.
Atsakyti
QUOTE (tatanka @ 2004 07 27, 07:50)
jo salonu yra ivairiu..
jei is biski brangesniu bet tikrai geru tai senamiesty zinau du:
tai PERFORMA visu sventu gatveje(netoli hales turgaus), o kitas kaip jau minejo FRANKO salonas pilies gatveje(salia prancuzu parkelio,arba 3draugai restorano ar kazko panasaus),bet cia meistre Lina man labiau patinka..na kiekvienai savo.. wink.gif
o dar yra koraluose gera visai kirpykla..KOALU SALA ten geras meistras yra Giedre..ten kainos jau nebetokios dideles..
siaip tai toj KOALU SALOJ labai gera yra kosmetologe Svetlana(Sveta) thumbup.gif ..jei kam idomu aisku..bet ji daro nepaprastai gerai depiliacijas..tiesuiog tikrai super..pas ja net nescios eina.. blink.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif

O kur rasti ta Koalu sala?
Atsakyti
Man Eugene Perma salonas Vokieciu gatvej thumbup.gif Kiek lankiausi- dar nenuvyle. Kirpimas nuo 50Lt. Na man patinka kirpejai, kurie sugeba parinkt stiliu, kuris tau tikrai tinka, o paziurejus i veidrodi norisi sypsotis smile.gif
Atsakyti
as jau siuliau Vyta is SIMONOS simona o dabar dar siulau ir pas toki Juriju is Gatineau nueiti jurijus
na tikrai thumbup.gif kirpejas, stilistas, dizaineris ir t.t. zmogus totaliai atsidaves groziui ir Nuostabiai ji kuriantis. na bet pas ji nemazos kainos kirpimas ~90LT
Atsakyti
Na va, vakar apsikirpau pas viena rekomenduota kirpeja Maxa. Uz kirpima, dazyma sruogomis sumokejau 80lt. thumbup.gif bet jis kerpa pas klientes namuose. Matosi, kad ismano savo darba thumbup.gif
O dirba jis su Igora dazais, gal ka zinote apie siuos dazus, ar jei geri? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (mjk @ 2004 09 18, 10:18)
QUOTE (emiru @ 2004 09 18, 10:15)
Na va, vakar apsikirpau pas viena rekomenduota kirpeja Maxa. Uz kirpima, dazyma sruogomis sumokejau 80lt.  thumbup.gif bet jis kerpa pas klientes namuose. Matosi, kad ismano savo darba thumbup.gif
O dirba jis su Igora dazais, gal ka zinote apie siuos dazus, ar jei geri? rolleyes.gif

o kodel ji sta daro pas klientes namuose? g.gif rolleyes.gif
jis kaunietis?

Jis vilnietis, o namuose kerpa matyt rodel, kad jam visi pinigai tiesiai i kisene, nereikia salonui moketi rolleyes.gif
Atsakyti