Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Na va, užsiregistravau rytojui pas Romaną, nes senąja kirpėja nusivyliau... Žiūrėsim, kaip ten bus. Kai prisiskaičiau čia koks jis arogantiškas (bet ir geras), galvojau, kaip čia taip gali būti? O paskambinau ir tikrai biggrin.gif Susitarėm, kad ateisiu, o tada aš išdrįsau paklausti: "o tai kiek bent jau apytiksliai kainuos kirpimas ir dažymas?", o jis "koks kirpimas ir dažymas, aš gi STILIŲ kuriu!!!", аš "ok ok, o tai kiek man stiliaus sukūrimas kainuos? smile.gif", o jis (atsidūsėjęs), "Argi tai svarbu. (po pauzės) tarp 100 ir 200".
Tai va kaip įdomiai, blyn, kažkoks įdomus vis tik subjektas, tikiuosi gerą STILIŲ jis man sukurs biggrin.gif
Atsakyti
o as uz bambali alaus toki stiuliu sukursiu..... oi, rytoj pas man atyeis kliente, bus idomu. nes biski jin keista. na siaip as megstu tuos kuriems svarbu nebuti kaip visi....
Atsakyti
[quote=robertaslt,2006 05 18, 22:30]
o as uz bambali alaus toki stiuliu sukursiu..... oi, rytoj pas man atyeis kliente, bus idomu. nes biski jin keista. na siaip as megstu tuos kuriems svarbu nebuti kaip visi....
[/quot

tawo komentarai tai kaizkaip ne i tema kartais buna blink.gif matai gi uz bambali alaus kuria stiliu- mergos warom papigiai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgana @ 2006 05 18, 21:43)
Na va, užsiregistravau rytojui pas Romaną, nes senąja kirpėja nusivyliau... Žiūrėsim, kaip ten bus. Kai prisiskaičiau čia koks jis arogantiškas (bet ir geras), galvojau, kaip čia taip gali būti? O paskambinau ir tikrai  biggrin.gif Susitarėm, kad ateisiu, o tada aš išdrįsau paklausti: "o tai kiek bent jau apytiksliai kainuos kirpimas ir dažymas?", o jis "koks kirpimas ir dažymas, aš gi STILIŲ kuriu!!!", аš "ok ok, o tai kiek man stiliaus sukūrimas kainuos? smile.gif", o jis (atsidūsėjęs), "Argi tai svarbu. (po pauzės) tarp 100 ir 200".
Tai va kaip įdomiai, blyn, kažkoks įdomus vis tik subjektas, tikiuosi gerą STILIŲ jis man sukurs biggrin.gif


na tai jau lauksim iwertinimu, as tai kai pas ji nueinu tai wisad buna sokas ir nezinau ar patinka, bet namie ramiai pasiziuriu ka galima padaryt is jo sukurto stiliaus tai super biggrin.gif db kazkaip wisai patiko kai is brunetes pawirtau blondine lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal kas lankesi akropolio salon+? pasiskaiciau kad ten dazo joico dazais nuo kuriu plaukai neva sveikai labai atrodo,bet kainorascio niekur ner,gal kas zino kokios dazymo kainos mazdaug?
Atsakyti
Na va, apsilankiau pas kai kurių išgirtą Romaną, bendrai jį vertinčiau vidutiniškai ir toliau tęsiu savo kirpėjo paieškas. Šiaip jau, kad jis profesionaliai dirba, tai pripažįstu, parinko labai geras spalvas, kerpa meistriškai, bet mes nesupratom vienas kito: aš prašiau sportinio/berniukiško stiliaus kirpimo, kad veidas būtų atviras ir JOKIŲ ant kaktos krentančių kirpčiukų ir ką, sėdžiu dabar su kirpčiukais ir bandau su jais apsiprasti doh.gif Žodžiu, pats kirpimas gal ir fainas, bet aš save kitaip įsivaizdavau.

Ir šiaip, buvo daug erzinančių smulmenų, pvz., salonas, kuriame dabar dirba, bjaurus, kažkoks "proxodnoj dvor", vaikšto kažkokios bobelės su kavos puodukais (man kava labai smirdi schmoll.gif ), visi rėkauja, radijas garsiai įjungtas. Pats Romanas, pvz. galvą man dažais ištepė ir paliko vieš kriauklės 20 min kabėti blink.gif , pačioj kirpyklok užtrukau beveik 3 valandas (pirmąsyk tiek ilgai), ir dar jis vis išbėga parūkyti, o po to rankos smirdi rūkalais, fuuuu schmoll.gif

Tai tokie mano įspūdžiai.
Atsakyti
QUOTE(Jurgana @ 2006 05 20, 16:12)
Na va, apsilankiau pas kai kurių išgirtą Romaną, bendrai jį vertinčiau vidutiniškai ir toliau tęsiu savo kirpėjo paieškas. Šiaip jau, kad jis profesionaliai dirba, tai pripažįstu, parinko labai geras spalvas, kerpa meistriškai, bet mes nesupratom vienas kito: aš prašiau sportinio/berniukiško stiliaus kirpimo, kad veidas būtų atviras ir JOKIŲ ant kaktos krentančių kirpčiukų ir ką, sėdžiu dabar su kirpčiukais ir bandau su jais apsiprasti  doh.gif Žodžiu, pats kirpimas gal ir fainas, bet aš save kitaip įsivaizdavau.

Ir šiaip, buvo daug erzinančių smulmenų, pvz., salonas, kuriame dabar dirba, bjaurus, kažkoks "proxodnoj dvor", vaikšto kažkokios bobelės su kavos puodukais (man kava labai smirdi  schmoll.gif ), visi rėkauja, radijas garsiai įjungtas. Pats Romanas, pvz. galvą man dažais ištepė ir paliko vieš kriauklės 20 min kabėti  blink.gif , pačioj kirpyklok užtrukau beveik 3 valandas (pirmąsyk tiek ilgai), ir dar jis vis išbėga parūkyti, o po to rankos smirdi rūkalais, fuuuu  schmoll.gif

Tai tokie mano įspūdžiai.

o fu kaip slykstu - suprantu tave, nes as pas dantista vaikstau [paskutini karta eisiu, nes schmoll.gif ], kuris irgi prisirukes, dvokiantis taiso dantis - nieko baisiau ner..

o as savo kirpeja jau 4 metus esu patenkinta - ko anksciau niekad nebudavo, vis lakstydavau kaskart i kita salona, bet niekaip susisneketi nepavykdavo nei su viena doh.gif
ji dirba fabijoniskese 'Mylek save' salone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 20 gegužės 2006 - 15:48
QUOTE(LEEja @ 2006 05 20, 16:46)

ji dirba fabijoniskese 'Mylek save' salone  4u.gif


Bet salono pavadinimas tai thumbup.gif
o kaip ten kainos?ir koks kirpejos vardas?
Atsakyti
joico dazai greit nusiplauna mano viena bendradarbe pora kart daze zinok savaitei sp[alva kaip paletei ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 21, 02:21)
joico dazai greit nusiplauna mano viena bendradarbe pora kart daze zinok savaitei sp[alva kaip paletei ir viskas.


ech...tai tada neapsimoka uz nujauciu geroka kaina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 05 20, 19:50)
Bet salono pavadinimas tai thumbup.gif
o kaip ten kainos?ir koks kirpejos vardas?

kainos normaliai lyg ir. man dabar su nuolaida visada daro, tai net ir nezinau realios kainos...
Jolita jos vardas.
Atsakyti
O as eidavau Kaune uz girstucio i tokia kirpykla. Ji visai mazute neisvaizdi, ten kartu dirba zmona su vyru, dar turi mokiniu, gali pasirinkti ar tik pas juos viska darytis ar pvz gali dazyti pas mokines, o kirptis pas juos.. tada pigiau siek tiek. Na bet ten nueini, labai visi malonus, draugiski, tu tik atsiswdi i kede tau iskart pasiulo kokius du tris kirpimo variantus, pasirenki kuri nori ir tadaro taip thumbup.gif Taip pat ten yra katalogai ir ju klientu, gali pasiziureti kaip dirba ar pasirinkti kazka.. Ten laikas taip greit prabega.. biggrin.gif Bet ten nemazai klientu, kartais reikia pries menesi uzsirasyti, bet verta to laukimo, manes dar nei karto nebuvo nuvyle..
Vyras dazniausiai dazo, o zmona kerpa ir susukuoja.. smile.gif Paskutini karta neturejau laiko laukti tai uzsirasiau i kita kirpykla, ten taip pat graziai sutvarke, bet nera to tokio wow efekto.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 05 21, 10:27)
kainos normaliai lyg ir. man dabar su nuolaida visada daro, tai net ir nezinau realios kainos...
Jolita jos vardas.



O kiek tu uz kirpyma moki ~50lt ar daugiau? ax.gif
Atsakyti