Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

o kaip ta Natalija atrodo, gal galetu kas apibudinti? Ar cia ta pati, kuri buvo dekretinese? Tokia neauksta?
Please, parasykit, nes greitai eisu pas kazkokia Natalija, bet nezinau ar pas ta... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 10 gegužės 2006 - 15:52
QUOTE(upeta @ 2006 05 09, 21:47)
Jo, mane irgi labai domina Romanas, bet nerandu šioje temoje jo dabartinių kontaktų g.gif  Gal kuri nors ką žinote ir turite "šviežių" atsiliepimų?


as wiska zinau tongue.gif dabar jo naujas salonas gostauto 3 4u.gif ryt warau pas ji uh kaip jega thumbup.gif
Papildyta:
beje wa dar pagirsiu wiena vyruka ale tik wardo nzn doh.gif dirba salone eliza naujame impuls+, pas ji kirposi mano waikinas nu unreal wiska padare, jau toooooks krapstukas kruopstukas, toks grazuoliukas is jo isejo wub.gif tikiuos po ilgu ieskojimu ir mano berniukas jau tures pastowu kirpeja biggrin.gif ir kaina juokinga uz toki darba paeme tik 30lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natie: 10 gegužės 2006 - 18:02
QUOTE(natie @ 2006 05 10, 19:01)
as wiska zinau  tongue.gif  dabar jo naujas salonas gostauto 3 4u.gif  ryt warau pas ji uh kaip jega  thumbup.gif
Papildyta:
beje wa dar pagirsiu wiena vyruka ale tik wardo nzn  doh.gif  dirba salone eliza naujame impuls+, pas ji kirposi mano waikinas nu unreal wiska padare, jau toooooks krapstukas kruopstukas, toks grazuoliukas is jo isejo  wub.gif tikiuos po ilgu ieskojimu ir mano berniukas jau tures pastowu kirpeja  biggrin.gif ir kaina juokinga uz toki darba paeme tik 30lt  thumbup.gif



tai laukiam tsiliepimų bigsmile.gif gal ir telefoniuką jo žinai? ir kaip salonas vadinasi? beje, ir prieš kiek laiko reikia pas jį užsirašyt? 4u.gif
Papildyta:
O as šeštadienį užsirašiau pas Nataliją iš Bolero g.gif Pirmą kartą einu pas ją, gal turit kokių atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(upeta @ 2006 05 10, 19:20)

O as šeštadienį užsirašiau pas Nataliją iš Bolero g.gif  Pirmą kartą einu pas ją, gal turit kokių atsiliepimų?



Man Natalija thumbup.gif kirpausi pas ja spalio menesi iki dabar plaukai graziai atrodo, eisiu pas ja per savo gimtadieni liepos menesi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 10, 19:57)
Man Natalija  thumbup.gif  kirpausi pas ja spalio menesi iki dabar plaukai graziai atrodo, eisiu pas ja per savo gimtadieni liepos menesi  wub.gif

Visos tik kerpasi pas ja, o negali apibudinti kaip atrodo? sad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2006 05 10, 22:19)
Visos tik kerpasi pas ja, o negali apibudinti kaip atrodo?  sad.gif  cray.gif



Natalija is Bolero, buvau salone kuris yra netolese Lukiskiu aikstes, ji yra ilgais tamsiais plaukais, nedidelio ugio, turi maza vaika ax.gif
Atsakyti
Gal kas lanketes pas Jurate is Labella? ax.gif
Atsakyti
na wa pasigrazinau pas romana, is brunetes patapau blondine biggrin.gif blink.gif pati netikiu doh.gif tai wa kazkas kazkada rase kad jis megejas plaukus trumpint, tai wa pasakysiu kad ne welnio jei plaukai grazus, ilgi ir pan....net ranka jam nepakilo ju paliest tongue.gif anksciau wis swarsciau gal man reik naujo kirpejo-stilisto ieskot, bet wakar wel isitikinau kad geresnio bent jau sau nerasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 05 12, 11:25)
na wa pasigrazinau pas romana, is brunetes patapau blondine  biggrin.gif  blink.gif  pati netikiu  doh.gif tai wa kazkas kazkada rase kad jis megejas plaukus trumpint, tai wa pasakysiu kad ne welnio jei plaukai grazus, ilgi ir pan....net ranka jam nepakilo ju paliest tongue.gif anksciau wis swarsciau gal man reik naujo kirpejo-stilisto ieskot, bet wakar wel isitikinau kad geresnio bent jau sau nerasiu  ax.gif


Gal pasakysi kokie dabar jo kontaktai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(upeta @ 2006 05 12, 11:41)
Gal pasakysi kokie dabar jo kontaktai? 4u.gif


tel 863553482. dirba db gostauto3, bet ten ne jo salonas o kol kas tiesiog wieta nuomuojas ar kaip g.gif o jo salonas atsidarys wasaros widury didziojoj gatwej thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 05 12, 13:27)
tel 863553482. dirba db gostauto3, bet ten ne jo salonas o kol kas tiesiog wieta nuomuojas ar kaip  g.gif  o jo salonas atsidarys wasaros widury didziojoj gatwej  thumbup.gif

o kaip kainos pas Romaną..? g.gif
Atsakyti
kainos visur kainos, nejaugi nera zmoniu atsidavusiu savo darbui, nerjaugi geros idejos mirsta visada? aisku visiems svarbu pinigai bet man svarbu ir tai kad nors kazkiek zmogu padaryti laimingesniu.
Atsakyti