Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE (Karolyn @ 2004 07 19, 18:51)
[/
as uz kirpima ir dazyma sumokejau 160LT , tai tikrai nera taip mazai, bet kai prisimenu kai pas Italus po 260Lt palikdavau sad.gif  dabar tai tikrai super  thumbup.gif
beje placiau apie ju kainas ir paslaugas gali pasiskaityti www.simona.lt  nes kirpykloje dirba ivairiu lygiu kirpejai, atitinkamai ir kainos skiriasi...
mano plaukai yra zemiau peciu, na ilgoki...

ups, na ir kainos, na gal čia dėl to, kad Vilnius, aš vakar buvau kirpykloj , už dažymą sumokėjau 40lt. ir tai, nepasakyčiau, kad mažokai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šilka: 20 liepos 2004 - 10:24
QUOTE (nouvelle @ 2004 07 20, 08:23)
Prisipazinkit, ar paliekat kirpejams ir manikiurininkams visokiems arbatpinigiu?
Maciau tik viena karta toki atveji, bet kazkaip nejauku paliko. Gal as cia neismanau kazko... blink.gif

as tikriausiai is menulio iskritau, bet pirma karta girdziu, kad kirpejams butu paliekami arbatpinigiai g.gif jau ir taip jiems normaliai, mano manymu, sumoku, kad dar kiek prideciau. be to, kaip nuolatine kliente, mane kerpa pigiau, tai arbata kaip tai visai ne i tema butu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 07 20, 08:23)
Prisipazinkit, ar paliekat kirpejams ir manikiurininkams visokiems arbatpinigiu?
Maciau tik viena karta toki atveji, bet kazkaip nejauku paliko. Gal as cia neismanau kazko... blink.gif

Na turbut ir as neismanele. Niekada nepalieku. Kazkaip galvoju uzsipraso jos kiek joms reikia...O ka dar arbatpinigiu palikti reikia? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Karolyn @ 2004 07 19, 18:51)
[/QUOTE]

as uz kirpima ir dazyma sumokejau 160LT , tai tikrai nera taip mazai, bet kai prisimenu kai pas Italus po 260Lt palikdavau sad.gif dabar tai tikrai super thumbup.gif
beje placiau apie ju kainas ir paslaugas gali pasiskaityti www.simona.lt nes kirpykloje dirba ivairiu lygiu kirpejai, atitinkamai ir kainos skiriasi...
mano plaukai yra zemiau peciu, na ilgoki...

o as "Simonoj" Karoliniskese tik 40 litu uz kirpima ir susukavima sumokejau tongue.gif tongue.gif tongue.gif Su dazymu butu iseje 70-90, ne daugiau tongue.gif

Karoliniskiu Simonos telefonas (cia agneklimjan prase) 2460145
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 07 20, 15:20)
o as "Simonoj" Karoliniskese tik 40 litu uz kirpima ir susukavima sumokejau tongue.gif tongue.gif tongue.gif Su dazymu butu iseje 70-90, ne daugiau tongue.gif

kiek tu 'Simonu' Vilniuj? wink.gif as Pasiluose lankaus ir visiems/visoms rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 07 20, 15:21)

As ten pat, bet kazkodel 45 Lt... g.gif Kaip cia iseina? g.gif

gal tavo plaukai keliais cm ilgesni g.gif o gal pas viena kategorija aukstesni meistra pakliuvai?
Atsakyti
niu matot man ir kirpo , ir daze, ir susukavo, o buvau as pas Vyta, niu net nzn kokio jis lygio, man atrodo to vidurinio, aukso viduriukas... biggrin.gif tai ir mokejau 160Lt bet sukuosena tai thumbup.gif padare:))
kaip ir sakiau,pas italus po 260Lt palikdavau <gal kas buvot "Marco & Gian Luca" jogailos g-tvej> o rezultate nieko ypatingo man jie uz ta kaina nepadarydavo... tik kad savo Italu kalbos zinias pagilindavau laugh.gif
Atsakyti
jo salonu yra ivairiu..
jei is biski brangesniu bet tikrai geru tai senamiesty zinau du:
tai PERFORMA visu sventu gatveje(netoli hales turgaus), o kitas kaip jau minejo FRANKO salonas pilies gatveje(salia prancuzu parkelio,arba 3draugai restorano ar kazko panasaus),bet cia meistre Lina man labiau patinka..na kiekvienai savo.. wink.gif
o dar yra koraluose gera visai kirpykla..KOALU SALA ten geras meistras yra Giedre..ten kainos jau nebetokios dideles..
siaip tai toj KOALU SALOJ labai gera yra kosmetologe Svetlana(Sveta) thumbup.gif ..jei kam idomu aisku..bet ji daro nepaprastai gerai depiliacijas..tiesuiog tikrai super..pas ja net nescios eina.. blink.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Svajotoja @ 2004 07 20, 15:24)
QUOTE (Smurka @ 2004 07 20, 15:20)
o as "Simonoj" Karoliniskese tik 40 litu uz kirpima ir susukavima sumokejau tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif Su dazymu butu iseje 70-90, ne daugiau tongue.gif

kiek tu 'Simonu' Vilniuj? wink.gif as Pasiluose lankaus ir visiems/visoms rekomenduoju thumbup.gif

Kazkodel www.simona.lt duoda tik pasilaiciu kirpyklos kontaktus...
Idomu, kodel taip kainos skiriasi? g.gif
Atsakyti
oj galiu pasiulyti toki Juriju is grozio salono GATINEAU <vilniaus g. 22, radvilu rumai> nukerpa Bravo, stiliu sukuria , bet ir kaina jo nemaza: 90lt vien kirpimas !!!

Taip pat esu labai patenkinta grozio salono SIMONA vaikinuku darbu!!! as asmeniskai einu pas toki Vyta:) tai thumbup.gif nukerpa, nudazo ... o kaina yra normali, placiau pasiskaityk www.simona.lt

kadangi ir Jurijus ir Vytas yra stilistai, tai man visad pataria kas ir kaip geriau...
Atsakyti
vilniuje prie kalvarijų iki porduotuvės gera kirpykla Klea yra, ten kirpėja Gerda smile.gif
Atsakyti
Vilniuje - Pamenkalnio g. (tikslu adresa suzinosi paskambinusi)dirba kirpeja Ramune tel. 2126456. Kai kirpausi pas ja kt.kirpykloj, mokejau 15 Lt. O si - centre, tai bus brangiau, bet proto ribose(manau, ne daugiau 30 Lt). Rankos "teisingai" isaugusios, jaucia klienta ir turi ideju (kas bent man yra labai svarbu). O siaip jau - jei nepabandysi, tai ir nesuzinosi.. smile.gif
Atsakyti