Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Sveikutės, norėjau paklausti gal kas kerpasi Grigiškėse pas kirpėją Oksaną? ax.gif draugė labai rekomendavo ir visaip išgyrė tai užsirašiau pas ją, tik va norėtūsi išgirsti daugiau nuomonių ar nebusiu padariusi klaidos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2006 05 04, 20:18)
Sveikutės, norėjau paklausti gal kas kerpasi Grigiškėse pas kirpėją Oksaną?  ax.gif draugė labai rekomendavo ir visaip išgyrė tai užsirašiau pas ją, tik va norėtūsi išgirsti daugiau nuomonių ar nebusiu padariusi klaidos  blush2.gif



Kiek zinau tai Grigiskese yra keleta kirpyklu, jei kalbi apie ta kuri yra salia foto atelje tai girdejau geru atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
Kiek man pasakojo ir kiek aš supratau tai kirpykla prie iki parduotuvės, o ar yra ten fofoatelje tai net nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2006 05 04, 20:51)
Kiek man pasakojo ir kiek aš supratau tai kirpykla prie iki parduotuvės, o ar yra ten fofoatelje tai net nežinau  g.gif



Ne, ne apie ta kalbam, kai apsilankysi parasyk atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, geresnio uz mane tikrai nerasite. smile.gif juokauju, kiekvienam klientui savo meistras ir savi privalumai
Atsakyti
QUOTE(ciburaska @ 2006 04 28, 10:19)
Na susigundziau... prisiskaiciusi jusu atsiliepimu... Eisiu pas Natalija i Femina Bona...
Po gimdymo tokia aptriususi jauciuosi, be to, po super exstravagantisko kirpimo... plaukai jau beveik metus nekirpti... Tikiuosi susitvarkyti rolleyes.gif


Laukiam atsiliepimų rolleyes.gif Ar patenkinta rezultatu?
Atsakyti
QUOTE(lauriux77 @ 2006 05 05, 06:04)
Laukiam atsiliepimų  rolleyes.gif Ar patenkinta rezultatu?

Nu ka tik is kirpyklos.
Esu labai patenkinta thumbup.gif
Kirpausi, daziausi. Labai pataike ir gerai sutvarke plaukus. thumbup.gif
Taip gera kad po kirpyklos nereikia raudori prie veidrodzio wub.gif
Aciu Jums uz rekomendacija. 4u.gif
Atsakyti
paskutini karta kirpausi pas Kesta Rimdziu is figaro tai super thumbup.gif kirpo gana trumpai bet isejau labai patenkinta,o tai buna retai nes as labai isranki tongue.gif mokejau 60lt,bet girdejau kad nuo geguzes 1 pakilo kainos verysad.gif o taip norejau pas ji dazytis verysad.gif dar kai kirpaus pazadejo padaryt 'brangia'smelio spalva biggrin.gif ech....
Atsakyti
QUOTE(Padange @ 2006 04 27, 22:21)
gal kuri kerpates pas Romaną, kur jis dabar dirba, kokios pas jį kainos, ir gal pradėjo gerbti savo klientus...? smile.gif



Jo, mane irgi labai domina Romanas, bet nerandu šioje temoje jo dabartinių kontaktų g.gif Gal kuri nors ką žinote ir turite "šviežių" atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(ciburaska @ 2006 04 28, 10:19)
Na susigundziau... prisiskaiciusi jusu atsiliepimu... Eisiu pas Natalija i Femina Bona...
Po gimdymo tokia aptriususi jauciuosi, be to, po super exstravagantisko kirpimo... plaukai jau beveik metus nekirpti... Tikiuosi susitvarkyti rolleyes.gif


Pas ja pries menesi netyciukais uzbridau, nes reikejo gelbeti plaukus, diena pries tai man klaidingai isdaze plaukus kita kirpeja - norejo pasviesinti, rezultate mano tamsiu plauku saknys buvo visciuko spalvos per visa galva, o like plaukai - demeti. Natalija man parinko kelias spalvikes, sumaise, padare mazytes sruogeles ir rezultate gavosi tai, ko deniai norejau, bet niekaip negaudavau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZaZ @ 2006 05 10, 11:24)
Pas ja pries menesi netyciukais uzbridau, nes reikejo gelbeti plaukus, diena pries tai man klaidingai isdaze plaukus kita kirpeja - norejo pasviesinti, rezultate mano tamsiu plauku saknys buvo visciuko spalvos per visa galva, o like plaukai - demeti. Natalija man parinko kelias spalvikes, sumaise, padare mazytes sruogeles ir rezultate gavosi tai, ko deniai norejau, bet niekaip negaudavau smile.gif  thumbup.gif


O kiek mokejai uz dazyma?
Atsakyti
Reikia patarimo g.gif , visai netikėtai pakvietė šešt į gimtadienį, reikia atrodyti įspūdingai wub.gif , o plaukai tragiški doh.gif , kiek skambinau savo pažįstamiem kirpėjam, anksčiau šeštadienio niekas negali... verysad.gif , gal kas žino gerą stilistą kirpėją, kur didelių eilių nėra?, kiek skaičiau apie Femina Bona, ten jaučiu nešviečia šiom dienom papulti pas auksarankę Natalija...
Atsakyti