Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(raami @ 2006 04 20, 14:17)
Ačiū už info smile.gif. Užsirašiau kitam penktadieniui 4u.gif


4u.gif Nėr už ką
Parašyk po to ar viskas gerai. Visada neramu rekomenduoti, nes kitam žmogui gali ir neįtikti. Bet manau kad su ja bendrą kalbą rasi, svarbiausia iš kart sakyk kokie jos pasiūlymai tau netinka ir kokie kirpimau apskritai nepatinka ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 04 20, 10:55)
Kirpimas 35 lt. smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Ir as kirpausi pas Natalija is Femina Bona salono. Man tikrai labai patiko, ir plaukai po kirpimo graziai guli iki siol. Mokejau 40 Lt., o ryt eina sesuo savo garbanotu plauku nusikirpti. Na ziuresim, kaip jai seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktussi @ 2006 04 23, 19:24)
Ir as kirpausi pas Natalija is Femina Bona salono. Man tikrai labai patiko, ir plaukai po kirpimo graziai guli iki siol. Mokejau 40 Lt., o ryt eina sesuo savo garbanotu plauku nusikirpti. Na ziuresim, kaip jai seksis biggrin.gif

niu ir kaip sesei sekesi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 24, 20:46)
niu ir kaip sesei sekesi? ax.gif


Na sesuo buvo patenkinta (nors labai bijojo ). Jai ne tik patrumpino ir iskarpe chemiskai garbanotus plaukus, bet ir pakeite stiliu - nukirpo kirpciukus sonu ir atauge plaukai liko tiesus. Atrodo dabar tikrai pasikeitusi thumbup.gif . Jei saziningai - man labiau patinka, kai kirpeja labiau iskarpo plaukus, juos smarkiau fileruoja ir t.t. Natalija labiau pasaugo plaukus, visada klausia kiek galima nukirpti, manau pas ja gerai eiti toms, kurios zino ko nori ir iesko profesionalaus ir ne ekscentrisko kirpejo.
tokie mano ispudziai po vakar.
Atsakyti
Malonu kada klazka gero zmones kalbam, nes dazniausioai visi nepatenkinti gyvenimu skundziasi viskuo. Tai kad uz gerus meistrus ir patenkintus klientus.
Atsakyti
QUOTE(kaktussi @ 2006 04 25, 11:45)
Na sesuo buvo patenkinta (nors labai bijojo ). Jai ne tik patrumpino ir iskarpe chemiskai garbanotus plaukus, bet ir pakeite stiliu - nukirpo kirpciukus sonu ir atauge plaukai liko tiesus. Atrodo dabar tikrai pasikeitusi thumbup.gif . Jei saziningai - man labiau patinka, kai kirpeja labiau iskarpo plaukus, juos smarkiau fileruoja ir t.t. Natalija labiau pasaugo plaukus, visada klausia kiek galima nukirpti, manau pas ja gerai eiti toms, kurios zino ko nori ir iesko profesionalaus ir ne ekscentrisko kirpejo.
tokie mano ispudziai po vakar.

O kiek tavo seses plaukai garbanojasi, kad kirpciukai tiesus liko? Ir po plovimo tiesus? Gal kartais kokia foto turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutemamyte: 26 balandžio 2006 - 09:59
Gal kas salone LABELA prie operhauzo lankesi? Labai noreciau atsiliepimus isgirsti. Planuoju ten kirptis, bet vis nedristu. Viena pazistama ten kirposi - tai mano svajoniu sukuosena! Bet daugiau nieko nezinau, tai bijau, kad aiskinsiu apie savo issvajota sukuosena, o mane ir vel kaip ir kitur nukirps (gerai, bet ne taip). Ai, koks jegovas kirpimas. Eisiu!
Atsakyti
na maciau as kelis labvelos kirpimus, (nes dirbau netoli ju). Nieko ypatingo. Tik kad kerpa tikrai nekreivai. Na tewn kainu politika progressive. Na siaip cia daugelio nedideliu salonu taip. Sekmes. PS: saves nesiulau as dar iki top nedasigyvenau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2006 04 26, 09:56)
O kiek tavo seses plaukai garbanojasi, kad kirpciukai tiesus liko? Ir po plovimo tiesus? Gal kartais kokia foto turit?


Deja foto neturiu, o jos buvo cheminis sugarbanojimas jau kokius 7 cm atauges, tai kirpciukai tiesus liko, o kitus plaukus su spec. skysciu tiesino (galima pas juos pirkti, 35 Lt,). Ji nepirko, bet kai issiplove galva,aisku likes cheminis pasigarbanojo, tai siek tiek su fenu patiesinom smile.gif.
Galiu tik pasakyti, kad isplovus galva ir kirpciukai ir visi plaukai graziai guli ir lengvai tvarkosi thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri kerpates pas Romaną, kur jis dabar dirba, kokios pas jį kainos, ir gal pradėjo gerbti savo klientus...? smile.gif
Atsakyti
Na susigundziau... prisiskaiciusi jusu atsiliepimu... Eisiu pas Natalija i Femina Bona...
Po gimdymo tokia aptriususi jauciuosi, be to, po super exstravagantisko kirpimo... plaukai jau beveik metus nekirpti... Tikiuosi susitvarkyti rolleyes.gif
Atsakyti