Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

tai kad dabar iskarpyta taip kad toliau kazin ar kur yra, as isvis nelabai norejau per dideliu karpymu. speju iseitis yra arba trumpas kirpimas arbapauginimas ir tada ejimas pas kita meistra:(
Atsakyti
man siaip patinka merginos trumpaplaukes. smile.gif bet eziuku nemegstu... smile.gif Gal verta pabandyt kare tipo kirpimus, nes jau tie iskarpymai jau taip igriso...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 25, 21:03)
na va idomu buvo pasikalbet,  isvis greiciau man reikia isvaziuot is sitos klumpakoju salies.  Vsi jus  klumpes niekada nei arbatos net aciu nepasakot meistrui.  Isvis kitaip elgiasi su meistrais dar keli siame sude like kitatauciai.  Man geda uz tevyne.sad.gif



nesuprantu robertai, kas tave taip izeide g.gif

beja nusidaziau tamsia spalva plaukus, o matot kokia buvau ( foto ) nu tai ka beliko priprasti prie pakitimu, nepasakyciau, kad kazkaip pasikeiciau.
Atsakyti
oi sory, as kazkada domejausi politika, studijavau istorija, gal biski nenuotaikoi kaika pasakiau. buvo siyuaciju kur tikrai daug ka tautybe leme. dar keli klientai pasiepe tripo kirpejai neturi intelekto ir yra pilni asilai. na tiek to , visokiu zmoniu yra
Atsakyti
Gal kuri nors lankotes Eslaudos salone Zveryne ir galetumete parekomenduoti pas ka ten eiti darytis progine sukuosena ir makiaza?
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2006 03 03, 18:49)
Visiškai sutinku, aš sesei taip pat sakiau, kad reikėjo iškart išeiti kai tik jis pradėjo tyčiotis, bet sakė kad ji tiesiog pasimetė,ojam labai reikėjo prieš Bosą ir Evą pasirodyt ir pašmaikštaut, tai pasirinko auką, bet kai dar ir rūbus sugadino.... tai čia jau visai. Tiesa jos vyras paskui nuvažiavo ir šveitė sugadintą švarkelį Jurijui, tai nuostolius atlygino ir atsiprašinėjo už savo elgesį, bet kas iš to. Susirgo žvaigždžių liga ir pasidarė klientai nebereikalingi. Bet Vilniuje yra daug gerų profesionalų. Vat užsirašiau aš kitai savaitei pas Dianą Kinderienę ir Violetą iš Simonos, beje vėl abi su sese eisim smile.gif , žiūrėsim kaip pasiseks, bet kažkaip manau kad viskas bus gerai. Kiek esu apie ją girdėjusi tai turėtų būti žmogus išmanantis savo darbą, bet ji tik kerpa, o dažo Violeta. Kai grįšiu būtinai parašysiu savo nuomonę.


Ar buvote pas Dianą? Ar patiko? Kokios pas ją kainos?
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2006 04 19, 10:17)
Ar buvote pas Dianą? Ar patiko? Kokios pas ją kainos?


Buvau pas Dianą. Galiu tik viena pasakyti - ji tikra profesionalė. Pirmiausia apie 20 min bendravo ko aš pati norėčiau, ką ji gali pasiūlyti ir kas man priimtina. Nukirpo tikrai gerai, plaukus lengva tvarkyti, gerai krenta. Žodžiu aš likau labai patenkinta. Kainos nėra žemos, kadangi aš dar dažiau tai konkrečiai kirpimo kainos nelabai žinau, bet kažkur 100 lt. Labiausiai man patiko tai, kad atsižvelgia į kliento pageidavimus, nes visokie "stilistai" nelabai domisi ko tu nori, ir apskritai ta visa "stilistų" kasta man įtartina, vos tik baigė kirpėjų mokslus, jau iškart stilistas...
Atsakyti
Kerpuos Indola Totoriu gatvej 260-84-84 kirpeja Elmyra, geros ir kitos kirpejos. ax.gif

Totoriu 12.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 20 balandžio 2006 - 08:52
QUOTE(tavi @ 2006 04 20, 09:48)
Kerpuos Indola Totoriu gatvej 260-84-84 kirpeja Elmyra, geros ir kitos kirpejos. ax.gif

Totoriu 12.

o kaip ten kainos?
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 04 20, 11:37)
o kaip ten kainos?


Kirpimas 35 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2006 04 19, 09:47)
Buvau pas Dianą. Galiu tik viena pasakyti - ji tikra profesionalė. Pirmiausia  apie 20 min bendravo ko aš pati norėčiau, ką ji gali pasiūlyti ir kas man priimtina. Nukirpo tikrai gerai, plaukus lengva tvarkyti, gerai krenta. Žodžiu aš likau labai patenkinta. Kainos nėra žemos, kadangi aš dar dažiau tai konkrečiai kirpimo kainos nelabai žinau, bet kažkur 100 lt. Labiausiai man patiko tai, kad atsižvelgia į kliento pageidavimus, nes visokie "stilistai" nelabai domisi ko tu nori, ir apskritai ta visa "stilistų" kasta man įtartina, vos tik baigė kirpėjų mokslus, jau iškart stilistas...


Ačiū už info smile.gif. Užsirašiau kitam penktadieniui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2006 04 20, 15:17)
Ačiū už info smile.gif. Užsirašiau kitam penktadieniui 4u.gif


Sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti