Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Labai noreciau suzinoti apie, jau cia mineta, Bolero grozio salona, netoli Mindaugo maximos. Kaip ten kaineles ir kirpejos, kuria rekomenduotumet. pas mane plaukai is ilgesniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 10, 01:23)
Va, ta pati norejau pasakyti. Gal jam pasirode, kad man taip tiks, o man tai taip nelabai patinka. Visai mielas vaikinukas, bet, matyt, skoniai, nesutapo
ax.gif



man pvz. su ruslanu irgi skoniai nesutaptų: nesu mėgėja visokių extreem'ų, todėl pas jį ir neičiau, o štai mano mama kirposi pas vytą ir grįžus sakė: mačiau ruslanas dvi mergaites labai gražiai nukirpo, aš tai nusistebėjau, galvoju, kiek aš mačiau jo darbų, tai man nelabaipatiktų pačiai taip atrodyt, o paskui issiaiškinom, kad mergaitės buvo gana originaliai nukirptos, va taip ir suprask, kas ko nori ir kas kam patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 02 12, 21:14)
man pvz. su ruslanu irgi skoniai nesutaptų: nesu mėgėja visokių extreem'ų, todėl pas jį ir neičiau, o štai mano mama kirposi pas vytą ir grįžus sakė: mačiau ruslanas dvi mergaites labai gražiai nukirpo, aš tai nusistebėjau, galvoju, kiek aš mačiau jo darbų, tai man nelabaipatiktų pačiai taip atrodyt, o paskui issiaiškinom, kad mergaitės buvo gana originaliai nukirptos, va taip ir suprask, kas ko nori ir kas kam patinka biggrin.gif



Nu ne, nepasakyciau, kad jis labai kazkaip mandrai mane iskirpo. Be to praejo, siek tiek laiko, ir plaukai jau daug geriau krenta, nei po pirmo plovimo. Be to mano plaukai tokie garbanoti, todel pasakiau, kad man nereikia jokiu eksperimentu, bet aisku, kaip visada tikejausi stebuklo. blush2.gif
Atsakyti
As noriu pasigirti koki gera kirpeja turejau biggrin.gif. Keleta metu eidavau i ,,Bomond'' grozio salona. Man drauge rekomendavo kirpeja Vardana. Liuksinis kirpejas. Aisku brangu, bet is to salono vienas is pigesniu. Bet niekada nesigailejau ir niekada blogos nuotaikos del kirpimo neturejau. Bandziau keisti kitu kirpeju, bet kai pripranti prie kokybes nebesinori prasciau. O dabar tai kosmaras doh.gif apkerpa ir po keliu dienu vel norisi eiti kirptis. Kai tik grisiu atostogu i Lietuva leksiu pas savo kirpeja 4u.gif .
Atsakyti
o gal zinot panikes kur dabar stilistas romanas dirba? stepono ar kur ten salonas buvo jo uzsidare, kur jis dabar? gal kokius kontaktus zinot?
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 02 25, 23:48)
o gal zinot panikes kur dabar stilistas romanas dirba? stepono ar kur ten salonas buvo jo uzsidare, kur jis dabar? gal kokius kontaktus zinot?


jis dirba stepono gatwej tik biskeli kitoj wietoj, pati wis neprisiruosiu pas ji doh.gif
Atsakyti
As jau trecius metus lankausi Femina Bona salone. Mano meistras Andrius, esu jo labai patenkinta. Nuo mano pirmo apsilankymo pakeitem plauku stiliu, ir vis kaip nors atnaujinam. Man labai patinka tai ka jis daro su mano plaukais, ir visi aplink sako kad plaukai dabar daug geriau atrodo. Dar ten yra geras meistras Marius, mano drauge pas ji kerpasi. tad jei kam idomu apsilankyti pas juos verta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2006 01 08, 19:35)
Gal kas ką žinote apie salona TRIXY? čia naujas kiek suprantu. šv.Stepono gatveje, Vilniuje?

ar nebus čia tas garsusis ne ką garsesnio BOSO dukters saloniuks?Berots ir ne ką garsesnį kirpėją Jurijų pasisamdė ar nuviliojo iš Gatino salono?Manau jūsų kainos čia visai nesužavės...O del rezultato..galit rizikuot..gal patiks.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2005 10 10, 19:41)
O gal kuri nors lankosi Figaro, kuris yra "Europoje". Kaip jusu atsiliepimai apie siuos meistrus. As ten kerpuosi pas Oksana ir esu labai patenkinta.  biggrin.gif

nesenai buvau, iš anksto užsirašiau pas bet ką kadangi nieko ten nepažinojau.deja likau nesupratus g.gif jiems nereik klientų naujų ar ką?pasakiau darykit su manim ką norit,deja...kažkokia jauna (ingrida)tai kaip kirpsim,ką darysim.. jokio kūribingumo..išėjau nekokia.. schmoll.gif
Atsakyti
čia tik mano nuomone, bet ten eiti nerekomenduočiau... schmoll.gif kiek žinau, nė viena mano draugių po apsilankymo ten nebuvo patenkinta, o tuo labiau negyrė - pati pabandžiau tuomet, kai tik atsidarė - toookio modelinio kirpimo tai jau tikrai nesitikėjau
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vakaris @ 2006 02 01, 23:28)
Greitai drauges vestuves. Noreciau pasipuosti grazia sukuosena. Bendradarbe patare nueiti i "Burzua" salona , Vilniuje (Akropolyje), . Gal galit rekomenduoti kirpeja is sio salono , arba kokia kita kirpykla ? doh.gif


O man labai patiko Vilniuje ,,Bomond" pas kirpeja Vardana biggrin.gif . Nepasigailesi smile.gif , bet kainos truputi kandziojasi.
Atsakyti
QUOTE(Sonya @ 2006 02 14, 00:12)
As noriu pasigirti koki gera kirpeja turejau  biggrin.gif. Keleta metu eidavau i ,,Bomond'' grozio salona. Man drauge rekomendavo kirpeja Vardana. Liuksinis kirpejas. Aisku brangu, bet is to salono vienas is pigesniu. Bet niekada nesigailejau ir niekada blogos nuotaikos del kirpimo neturejau. Bandziau keisti kitu kirpeju, bet kai pripranti prie kokybes nebesinori prasciau. O dabar tai kosmaras  doh.gif apkerpa ir po keliu dienu vel norisi eiti kirptis. Kai tik grisiu atostogu i Lietuva leksiu pas savo kirpeja  4u.gif .


Vardanas kaip kirpejas dar neturi daug patirties, bet su laiku viskas tik geryn wink.gif (aisku jei jis ir toliau ketina ten dirbti). Kaip zmogus jis labai fainas - malonus,svelnus, visada pades ir patars drinks_cheers.gif
Atsakyti