Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Ačiū, gama 4u.gif Kainos nebijau, svarbu, kad rezultatas nenuviltų, nes kitą savaitę laukia labai svarbus susitikimas ir norėtusi pasirodyt kitokiai nei įprasta thumbup.gif O kad daug šneka tai dar nežinau, minusas ar pliusas. Priklauso nuo to, ką šneka unsure.gif Mane tai labai nervina, kai kirpėjai kas 5 min. klausinėja ar geras ilgis, ar čia trumpiau kirpt, ar ilgesnius palikt.. Taigi jiems geriau matosi doh.gif
Na ką.. Einu ruoštis 4u.gif Laikykit kumštukus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 31 sausio 2006 - 12:32
QUOTE(Lala @ 2006 01 21, 11:19)
As simonoj palikau 70lt tik uz kirpyma,plaukai iki peciu ir dar likau nepatenkinta kirpymu  doh.gif
Mano nuomone geriau nueik pas savo sena kirpeja,nupirk jai saldainiu ar tiesiog susitark,kad truputi daugiau sumokesi,bet kad kokybiskiau atliktu savo darba  ax.gif



As praeita karta irgi kirpausi pas Vyta, nors visada kirpdavausi pas Vaida. Kirpimu likau labai nepatenkinta, nes beveik nieko nenukirpo, paliko toki pat kirpima kaip buvo mane nukirpes Vaidas,nors as norejau kitokio kirpimo. Niekas net nepastebejo kad apsikirpau. schmoll.gif o be to dabar kai plaukai ataugo, kirpimas atrodo baisiai, plaukai styro i visas puses...
nusprendziau kad daugiau ten nebeeisiu, nes Vaidas jau ten nebedirba... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ata @ 2006 01 31, 16:06)
As praeita karta irgi kirpausi pas Vyta, nors visada kirpdavausi pas Vaida. Kirpimu likau labai nepatenkinta, nes beveik nieko nenukirpo, paliko toki pat kirpima kaip buvo mane nukirpes Vaidas,nors as norejau kitokio kirpimo. Niekas net nepastebejo kad apsikirpau.  schmoll.gif  o be to dabar kai plaukai ataugo, kirpimas atrodo baisiai, plaukai styro i visas puses...
nusprendziau kad daugiau ten nebeeisiu, nes Vaidas jau ten nebedirba...  schmoll.gif


Va va butent todel,kad ir man paliko ta pati kirpima as ten daugiau nebeisiu g.gif Nors as jam pasakiau,kad noriu astriau nei ana karta,nes buvo labai nuapalinta,bet paliko taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 31, 12:31)
Ačiū, gama 4u.gif Kainos nebijau, svarbu, kad rezultatas nenuviltų, nes kitą savaitę laukia labai svarbus susitikimas ir norėtusi pasirodyt kitokiai nei įprasta thumbup.gif O kad daug šneka tai dar nežinau, minusas ar pliusas. Priklauso nuo to, ką šneka unsure.gif Mane tai labai nervina, kai kirpėjai kas 5 min. klausinėja ar geras ilgis, ar čia trumpiau kirpt, ar ilgesnius palikt.. Taigi jiems geriau matosi doh.gif
Na ką.. Einu ruoštis 4u.gif Laikykit kumštukus..



Sveikute, na tai kaip sekesi?

O kokie butu atsiliepimai apie Misha ir Diana. Cia is Simonos. Kiek pas Diana kainuotu? Ar verta?
Atsakyti
Nu moterys.. wub.gif Negaliu atsižavėt savim blush2.gif Likau daugiau nei patenkinta thumbup.gif Po poros dienų įdėsių nuotraukytę.. smile.gif
Atsakyti
Brooke, labai smagu, kad patiko> o ar tu pati jam aiskinai, ko nori, ar jis jau pats nusprende, labai daug nukirpo? Ar labai iskirpo?
Atsakyti
Aš pasakiau tik, kad noriu ne griežtai (nes Dieve Dieve, akip man tas griežtumas prie veido netinka doh.gif) ir ne išvis trumpai (plaukai buvo apie du sprindžius nuo pečių). Dabar ilgiausios sruogos iki pečių, o kitos labai įvairaus ilgio. Iškarpė stipriai, bet labai universali šukuosena gavosi: galima ir palaidais vaikščiot, ir surišt "bizytę", ir suvelt, ir sulaižyt, ir už ausų užkišt, ir ant veido užmmest sruogeles. Ir vis kitaip atrodo. Fantastika thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o kas is Simonos dazo gerai?
Atsakyti
Greitai drauges vestuves. Noreciau pasipuosti grazia sukuosena. Bendradarbe patare nueiti i "Burzua" salona , Vilniuje (Akropolyje), . Gal galit rekomenduoti kirpeja is sio salono , arba kokia kita kirpykla ? doh.gif
Atsakyti
Nu prisiskaiciau cia jusu komentaru apie ta Simona ir pati susigundziau. Ogi, uzsirasiau pas Ruslana. Nu ir ka jus galvojat? doh.gif Turbut ne mano diena buvo. O sumokejau nemazai.
Atsakyti
Nu panos nežinau, kaip jūs taip kirpėjus renkatės g.gif . Juk klientės ir kirpėjos turi sutapti skoniai, O jei ne- tada visos ir gaunasi negeros. Vienai labai gali patikti tos kirpėjos darbas, o kita sakys- kažkokia nemokša
Atsakyti
QUOTE(rencew @ 2006 02 10, 00:16)
Nu panos nežinau, kaip jūs taip kirpėjus renkatės g.gif . Juk klientės ir kirpėjos turi sutapti skoniai, O jei ne- tada visos ir gaunasi negeros. Vienai labai gali patikti tos kirpėjos darbas, o kita sakys- kažkokia nemokša



Va, ta pati norejau pasakyti. Gal jam pasirode, kad man taip tiks, o man tai taip nelabai patinka. Visai mielas vaikinukas, bet, matyt, skoniai, nesutapo
ax.gif
Atsakyti