Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Megi @ 2006 01 11, 22:51)
Noreciau paklausti besikerpanciu pas Romana-kiek jos moka uz kirpima? Paskutini karta sumokejau uz kirpima ir kauke plaukam 80.Man pasirode daug,nes priespaskutini karta mokejau tik 40.Siaip tai jis turi dievo dovana, kurios nepastebejau nei pas izymuji Roberta,nei pas Vyta,kuris pats  pripazino,kad nebesistengia nustebinti.Jei aptiks-ateis dar karta,ne-tai ne .Man nepatiko,nes nieko naujo,ir plaukai negulejo kaip po  Romano kirpimo.Noreciau surasti kita dievo dovana turinti kirpeja,bet kad ne tai brangiai.Igaliu moketi tokis pinigus ,bet 80 man yra uz sveiko proto ribos,nes as dirbu 1,5 darbo dienos ,kad uzdirbciau sitokius pinigus.Dazymas pas Romana kainavo 140.Vytas sake,kad Simonoje irgi kainuotu 130-150.Tai vat kaip ir jau su paslaugu kainomis mes jau europoje.
Smurka,neturiu laiko  perziurineti visus pasisakymus,neradau kur dirba tas Vytukas,apie kuritu taip pukiai atsiliepi?


Smurka kiek zinau kirposi pas ta pati musu Vyta is simonos.
O tai Romanas gal jau tapo antros ar tai pirmos klases kirpeju? Todel ir pabrango speju.Kurioj simonoj romanas dirba?
Atsakyti
As kalbu apie Romana ,kuris dirba Senamiestyje ,Sv.Stepono gatveje.Tinklalapis www.romanstudio.lt.Bet tik prisiminimas liko is tos studijos,dabar dirba skyleje.Bet kainos tai ne kaip skyleje. As sakau ,zmogus turi auksines rankas, bet labai jau ...net nezinau kaip ivardinti....telefonu pasako,kad kainos kaip visada,t.y 40.o nukirpus pareiskia 80.Gerai,kad tiek turejau ,tai dar ir kazkoki sampuna igrudo.Vis zadu nebedrizti,bet griztu.Bet dabar jau tikrai ieskosiu kito.O Vytukas is Simonos tikrai nekerpa uz 45-50, jo naina 60-70.Ta jau rase ne viena.
Atsakyti
Sveikos, mielos mamos, labai smagu skatyti Jusu nuomones, Romanas geras, Romanas blogas ir pan. smile.gif
Del Simonos man neaisku, nuejau i Madam Fly duota nuoroda, tai ten salonas laisves prospekte, o cia kazkas apie virsulus snekejo.
ir dar kaip Jus renkates meistra. Jusu klausia, ar norit pas kruta ar pas vidutinioka, nes as tai noreciau pas geriausia.
Be to mano plaukai tokie ilgoki ir garbanoti, tai bijau kad neiskirptu, kaip kopusto. Bet noreciau kirpciuku ir nudazyt keliom spalvom, taip nelygiai, gal kas turit patirties su garbanom. Aciu Jums is anksto.
Atsakyti
Oj, dar pamirsau, paklaust, gal kas galit atsiliept apie Diana is Simonos. Nes darbai tai jos neblogai atrodo visai. Ir negaila man tu pinigu, jei tikrai gerai mano ilgos garbanos atrodys.
Atsakyti
Jungiuosi prie garbaniu, ieskanciu gero kirpejo tongue.gif
..kol kas niekaip nepavyksta rasti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi @ 2006 01 12, 22:30)
As  kalbu apie Romana ,kuris dirba Senamiestyje ,Sv.Stepono gatveje.Tinklalapis www.romanstudio.lt.Bet tik prisiminimas liko is tos studijos,dabar dirba skyleje.Bet kainos  tai ne kaip skyleje. As sakau ,zmogus turi auksines rankas, bet labai jau ...net nezinau kaip ivardinti....telefonu pasako,kad kainos kaip visada,t.y 40.o nukirpus pareiskia 80.Gerai,kad tiek turejau ,tai dar ir kazkoki sampuna igrudo.Vis zadu nebedrizti,bet griztu.Bet dabar jau tikrai ieskosiu kito.O Vytukas is Simonos tikrai nekerpa uz 45-50, jo naina 60-70.Ta jau rase ne viena.


Pas Vyta kirpausi ne kartai,taigi kainas zinau,bet pastaraji karta apvyle mane schmoll.gif Na plaukai nukiprti krenta puikiai,bet jis nebet toks kurybingas man pasirode g.gif Na nezinau kaip paaiskint..zodziu.
Sakau gal reiks nusoliuoti pas Romana g.gif Gal kas pasiryztu eit kartu tongue.gif Tai nuterorizuotumem kirpima uz 40Lt bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,

paskambinau i cia isgirta 'simona'. taigi, kainos: man pasiule dazyma sruogelem uz 150 lt!!!! ir kirpima nuo 50 lt trumpiems plaukams! meistro as nesirinkau. pasakykit man - cia normalios kainos tokiam salone ar jie mane kvailina? kokio stebuklo tiketis galiu is savo dabar apsiurusiu ir apleistu plauku; gal 'nesiparint' ir ciuozt dazytis i 'zabegalavka' uz kampo, kur paliksiu max 40 litu, juk dazo ir ten, ir ten tais paciais wella, o ir pats dazymo procesas, na kuo jis gali skirtis???
Atsakyti
QUOTE(4fun @ 2006 01 21, 11:04)
sveikos,

paskambinau i cia isgirta 'simona'. taigi, kainos: man pasiule dazyma sruogelem uz 150 lt!!!! ir kirpima nuo 50 lt trumpiems plaukams! meistro as nesirinkau. pasakykit man - cia normalios kainos tokiam salone ar jie mane kvailina? kokio stebuklo tiketis galiu is savo dabar apsiurusiu ir apleistu plauku; gal 'nesiparint' ir ciuozt dazytis  i 'zabegalavka' uz kampo, kur paliksiu max 40 litu, juk dazo ir ten, ir ten tais paciais wella, o ir pats dazymo procesas, na kuo jis gali skirtis???



As simonoj palikau 70lt tik uz kirpyma,plaukai iki peciu ir dar likau nepatenkinta kirpymu doh.gif
Mano nuomone geriau nueik pas savo sena kirpeja,nupirk jai saldainiu ar tiesiog susitark,kad truputi daugiau sumokesi,bet kad kokybiskiau atliktu savo darba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(4fun @ 2006 01 21, 11:04)
sveikos,

paskambinau i cia isgirta 'simona'. taigi, kainos: man pasiule dazyma sruogelem uz 150 lt!!!! ir kirpima nuo 50 lt trumpiems plaukams! meistro as nesirinkau. pasakykit man - cia normalios kainos tokiam salone ar jie mane kvailina? kokio stebuklo tiketis galiu is savo dabar apsiurusiu ir apleistu plauku; gal 'nesiparint' ir ciuozt dazytis  i 'zabegalavka' uz kampo, kur paliksiu max 40 litu, juk dazo ir ten, ir ten tais paciais wella, o ir pats dazymo procesas, na kuo jis gali skirtis???



kai aš pastarąjį kartą buvau "simonoje" (o tai buvo gruodžio pradžioj) už dažymą visų plaukų (plaukai žemiau pečių) ir kirpimą pas vytą sumokėjau 140 Lt. Kai anksčiau pas jį dažydavau sruogelėmis, palikdavau vien už dažymą 120-130Lt, bet dabar kainos nuo to laiko tikrai pakilo. Antra vertus, dažymu aš tikrai nelikau patenkinta, tad kirptis pas Vytą man patinka, o va dažytis daugiau nebeisiu beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 01 21, 17:19)
kai aš pastarąjį kartą buvau "simonoje" (o tai buvo gruodžio pradžioj) už dažymą visų plaukų (plaukai žemiau pečių) ir kirpimą pas vytą sumokėjau 140 Lt. Kai anksčiau pas jį dažydavau sruogelėmis, palikdavau vien už dažymą 120-130Lt, bet dabar kainos nuo to laiko tikrai pakilo. Antra vertus, dažymu aš tikrai nelikau patenkinta, tad kirptis pas Vytą man patinka, o va dažytis daugiau nebeisiu beee.gif


O as manau ir kirptis nebeisiu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Gal galit parekomenduot profesionalią(-ų) plaukų dažytoją, kuris nesugadintų plaukų. Noriu šviesinti plaukus, bet kiek ir kur dažiausi -nebuvau visiškai patenkinta rezultatu. Dažniausiai kaina neatitinka kokybės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 30, 13:37)
Gal kuriai teko kirptis pas Ruslaną ("Simonoj")? Ryt einu pas jį.. Norėčiau žinot, ko galiu tikėtis smile.gif

pirmiausia - didelės kainos smile.gif
dar labai daug šnekina, čia kaip kam - patinka ar ne.
o iš kirpimo...tai aš tikėjaus daugiau...
Atsakyti