Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Abonentienė @ 2005 12 09, 03:00)
Robertas (kirpėjas -stilistas)
+370 655 17103

Super good.gif



otai jis namuose dirba ar kokiam salone apasakok placiau
aciu
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 01 04, 21:29)
o kasnors Eslaudoj kerpasi???? gal ka galit rekomenduoti???


Jeigu Žvėryne(teko porą kartų ten būti - meistrė rusišku vardu, bet puikiai kalba lietuviškai - vardas užstrigo...nepatikdavo kaip sušukuoja, nors kirpimas visada buvo geras..tik kaina g.gif ..tiesa sakant, radau už mažesnę kainą ne ką prastesnę meistrę Šiaurės miestelyje bigsmile.gif ..bet, jeigu reiketų rekomenduoti, rekomenduočiau kitą super meistrę - Ingą (salonas "Šilkinė banga" Žukausko 23, šalia Northway med. centro), jos klientės visada išeina švytėdamos (aš buvau sykį pas jos kolegę, tai dabar nepatogu pas Ingą prašytis ax.gif , o ten tai pas kosmetologę, tai pas manikiūristę tenka užbėgti )
jei ką sudomins, telefonas - 278 93 93
Atsakyti
QUOTE(divaa @ 2006 01 05, 14:10)
Jeigu Žvėryne(teko porą kartų ten būti - meistrė rusišku vardu, bet puikiai kalba lietuviškai - vardas užstrigo...nepatikdavo kaip sušukuoja, nors kirpimas visada buvo geras..tik kaina g.gif ..tiesa sakant, radau už mažesnę kainą ne ką prastesnę meistrę Šiaurės miestelyje bigsmile.gif ..bet, jeigu reiketų rekomenduoti, rekomenduočiau kitą super meistrę - Ingą (salonas "Šilkinė banga" Žukausko 23, šalia Northway med. centro), jos klientės visada išeina švytėdamos (aš buvau sykį pas jos kolegę, tai dabar nepatogu pas Ingą prašytis ax.gif , o  ten tai pas kosmetologę, tai pas manikiūristę tenka užbėgti )
jei ką sudomins, telefonas - 278 93 93




jau suzinojau kaina sus susukavimu 45 lt.
Manu normaliai jeigu tikrai meistre gera, o ji tokia ne senamadiska, stiliovai pakarpo?
Atsakyti
o sakykit gal kurinors zinot koki kirpeja ar kirpeja kuri namuose darbuojasi ar pas klienta atvaziuoja??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(judrioji @ 2006 01 05, 15:25)
jau suzinojau kaina sus susukavimu 45 lt.
Manu normaliai jeigu tikrai meistre gera, o ji tokia ne senamadiska, stiliovai pakarpo?


Trejetą kartų mačiau - man atrodė normaliai, bet sušukuotosios labai džiaugėsi ir mačiau, kad jos visi klientai pastovūs. Prieš naujametį moteriškės pas ją su šampanu ėjo dėkodamos 4u.gif Visa siena vien jos diplomais nukabinėta ax.gif
Atsakyti
Gal kas ką žinote apie salona TRIXY? čia naujas kiek suprantu. šv.Stepono gatveje, Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 01 04, 18:29)
o kasnors Eslaudoj kerpasi???? gal ka galit rekomenduoti???


Kirpausi Eslaudoj 6 metus pas Olgą (Šviesi, ilgais plaukais). Kerpa labai profesionaliai. Ji ir laimėjimų turi ir nuolat į stažuotes važinėja ir į Prancūziją, Italiją, Rusiją ir t.t. Tik keletas niunsų: kaina per tuos metus išaugo iki 60 Lt (trumpų plaukų, kainoraštyje - 45 Lt), po 4 metų pradėjo grybus pjauti.
Kuo labiau esi nuolatinis klientas - tuo mažiau rūpi ar viskas gerai, nes vistiek gryši. Teko atsisveikinti su ja. Nors daviau net 2 metus pasitaisymui.
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 01 08, 12:23)
blush2.gif o sis nr.kirpyklos,ar kieno.. blush2.gif  ax.gif kiek pas inga kirpymas kainuoja,o dazymas,gal zinai... ax.gif  mirksiukas.gif


telefonas kirpyklos.Kainą kažkuri jau rašė - 45Lt su sušukavimu. O dažymo nežinau kainų....
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2006 01 08, 18:35)
Gal kas ką žinote apie salona TRIXY? čia naujas kiek suprantu. šv.Stepono gatveje, Vilniuje?


As girdejau, bet kol kas nesilankiau. Kai uzbegsi, pasidalink ispudziais.
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 01 10, 12:44)
gal kartais zinai,jei man susukavimo nereikia,kaip dziovina su fenu ar pavaro po "dziovykla' g.gif



mane su fenu džiovino (be sušukavimo)..ar dar būna kur nors kitaip?
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 01 10, 17:23)
KUO TIK NE BUNA SIAIS LAIKAIS doh.gif  lotuliukas.gif IR KIEK SITOI KYRPIKLOI MOKEJAI BE SUSUKAVIMO? g.gif


kadangi dar naudojo atstatančią priemonę pažeistiems plaukams - mokėjau 45Lt rolleyes.gif ..mes taip sutarėm su kirpėja (Indre) ax.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti besikerpanciu pas Romana-kiek jos moka uz kirpima? Paskutini karta sumokejau uz kirpima ir kauke plaukam 80.Man pasirode daug,nes priespaskutini karta mokejau tik 40.Siaip tai jis turi dievo dovana, kurios nepastebejau nei pas izymuji Roberta,nei pas Vyta,kuris pats pripazino,kad nebesistengia nustebinti.Jei aptiks-ateis dar karta,ne-tai ne .Man nepatiko,nes nieko naujo,ir plaukai negulejo kaip po Romano kirpimo.Noreciau surasti kita dievo dovana turinti kirpeja,bet kad ne tai brangiai.Igaliu moketi tokis pinigus ,bet 80 man yra uz sveiko proto ribos,nes as dirbu 1,5 darbo dienos ,kad uzdirbciau sitokius pinigus.Dazymas pas Romana kainavo 140.Vytas sake,kad Simonoje irgi kainuotu 130-150.Tai vat kaip ir jau su paslaugu kainomis mes jau europoje.
Smurka,neturiu laiko perziurineti visus pasisakymus,neradau kur dirba tas Vytukas,apie kuritu taip pukiai atsiliepi?
Atsakyti