Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE (nerile @ 2004 06 29, 09:02)
Amzina studente, uzsirisk stiliova skara ant galvos taip, kaip kino zvaigzde ir varyk i furseta nors neplauta galva laugh.gif
Ir dar, Del kirprjos manau, kad bent keleta kartu reikia eiti pas ta pacia, nes ji turi savo kirpimo stiliu ir antra karta ta pacia galva apdoroti yra paprasciau. nes pas kokia gera kirprja benueitum, jei pas ka ateini pirma karta, tai ta sako; kas jums taip blogai nukirpo anksciau? Cia gal konkurenciniais sumetimais laugh.gif

Neturiu stiliovos skaros. rolleyes.gif Eiciau laugh.gif
Kelis kartus esu lankiusis Merilinoj. Viskas nieko bet labai letai dirba. O as siandien priplanavusi n+k darbu.
Siaip man aktualiau ne kirpimas, o dazymas tongue.gif Tai gal taip ir reiketu klausti - kur gerai dazo ir parenka spalvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amžina studentė: 29 birželio 2004 - 09:16
Sveikos,

gal žinote, kur dabar kerpa kirpėjas Andis. Žinau, kad jis dirbo grožio ir kosmetologijos centre Vokiečių g., tačiau jau senokai iš ten išėjęs, gal galėtumėte pasakyti, kur jis dabar bazuojasi, t.y. adresas, telefonas, kas ten per kirpykla.

labai labai ačiū iš anksto.
Atsakyti
Dingo tavo Andis, kaip ir mano Adas laugh.gif
Atsakyti
katik grizau is kirpyklos "Simona" biggrin.gif buvau pas Vyta niu ir galiu pasakyt,kad super super super ten mane pakirpo ir nudaze thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!
tad as rekomenduoju,jei nezinot kur eit - prasom i "SIMONA" clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Karolyn @ 2004 07 05, 18:24)
katik grizau is kirpyklos "Simona" biggrin.gif buvau pas Vyta niu ir galiu pasakyt,kad super super super ten mane pakirpo ir nudaze thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!
tad as rekomenduoju,jei nezinot kur eit - prasom i "SIMONA" clap.gif clap.gif

esu kirpusis pas vyta thumbup.gif liux vyrux thumbup.gif


as vakar atradau puiku salona NORIMA, zirmunu RIMI, salia Danijos ir kt parduotuviu. Labai gera kirpeja pasitaike, nukirpo super ir kaina uz kirpima nekanda thumbup.gif dabar visad eisiu pas ja thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka Franko kirpykla Pilies gatveje... Ypac kirpeja Vera - dirba greitai ir kokybishkia.
FRANKO SALONAS, PĮ

Pilies g. 23, 2001 Vilnius

Telefonas: (5) 2620082
Atsakyti
man labai patiko grozio salonas "Simona" . wa cia jo websaidas: www.simona.lt
kainos priklauso nuo kirpejo patirties ir laimetu konkursu... as ejau pas Vyta , tai thumbup.gif jis man sukuosena padare... bet kiek zinau nuo sios savaites jis isskrenda i Marmari, tai teks jo truputi palaukti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (LaiL@ @ 2004 06 20, 16:43)
kiek zinau Robertas iki liepos men atostogauja, tel vakare atsiusiu i az.

Ir as noriu to telefoniuko.
As tai lankausi "Madam" kirpykloj pas Lena. Lyg ir nieko tokia, bet ne super...norisi kazko kito, tai sakiau paieskosiu geresnes/io..Nors pavyzdziui mano draugei tai ji pati paciausia, ji man ja ir parekomendavo.
Atsakyti
[/QUOTE]

as uz kirpima ir dazyma sumokejau 160LT , tai tikrai nera taip mazai, bet kai prisimenu kai pas Italus po 260Lt palikdavau sad.gif dabar tai tikrai super thumbup.gif
beje placiau apie ju kainas ir paslaugas gali pasiskaityti www.simona.lt nes kirpykloje dirba ivairiu lygiu kirpejai, atitinkamai ir kainos skiriasi...
mano plaukai yra zemiau peciu, na ilgoki...
Atsakyti
Prisipazinkit, ar paliekat kirpejams ir manikiurininkams visokiems arbatpinigiu?
Maciau tik viena karta toki atveji, bet kazkaip nejauku paliko. Gal as cia neismanau kazko... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 07 20, 08:23)
Prisipazinkit, ar paliekat kirpejams ir manikiurininkams visokiems arbatpinigiu?
Maciau tik viena karta toki atveji, bet kazkaip nejauku paliko. Gal as cia neismanau kazko... blink.gif

Dazniausiai palikdavau savo kirpejai, jeigu budavau labai labai patenkinta rezultatu. Tad ir ji suinteresuota labai labai stengtis smile.gif Tik dabar gaila, kad as ja pameciau, telefono jos neturejau asmeninio, o neseniai suzinojau, kad pradejo dirbti kitoje kirpykloje, tik ezinau kokioje sad.gif Tad dabar reiks ieskoti kitos g.gif
Atsakyti
Ir kiek jei ne paslaptis? Bliamba jei irgi desimt procentu, tai nuo 100 pvz. gana daug gaunasi. Tadakai maciau tai dave du litus.
Jo su tais kirpeju dingimais tai vargas. Pati irgi susiduriau. Ir aisku niekas nesako, i kokia kirpykla isejo, aisku nenori klientu prarasti.
Atsakyti