Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

nu ir pas ką eiti g.gif kažkaip tas Vytas užsuko smegenis, bet susidariau vaizdą, kad jis daro trumpas šukuosenas, o aš noriu, kad liktų ilgi plaukai bigsmile.gif gal pas Dianą iš "Simonos"..... o niekas nebuvo toj Primoj Savičiaus g., paminėta tik, kad ten dirba geri meistrai, o kaip kainos, pas ką būtent eiti g.gif
kas iš silpnų, plonų, išslinkusių, nutriušusių bespalvių plaukų padarė gražų kirpimą?klausimas turbūt retorinis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 08 gruodžio 2005 - 15:53
Suintrigavau ane tongue.gif
Tai mano kaip bjaurios mamos lukesciai buvo pateisinti lotuliukas.gif
As visuomet norejau,kad dukra nenusitrumpintu savo plauku per daug ir kad nebutu panasi i bachura doh.gif Tai va Vytas ispilde mano pageidavimus ju negirdejes ir dar sugebejo maniskei itikti biggrin.gif Abi patenkintos.(na tik aisku man visvien atrodo,kad plaukai per trumpi biggrin.gif )
Kirpimas mazdaug atrodytu taip - priekis iskarpytas istrizai (kirpciukai + plaukai iki ausu iskirpti asimetriskai abiejose pusese), galas paliktas ilgesnis(t.y. mazdaug iki kaklo vidurio),iskarpyta "astriais" kampais. Ir paliktas sluoksnis plauku iki peciu. Na nezinau ar aiskiai paaiskinau,jei greitu metu isigysim fotika,tai parodysiu ka as cia pezu. Na o dabar mano eile ten dar karteli apsilankyti, tik va nezinau kada iseis,mat pas Vyta vis viskas uzimta ir uzimta.
g.gif
Atsakyti
Kai paskutinį kartą buvau pas Vytą, tai prieš mane jis kirpo labai gražią jauną ilgaplaukę moterį..bet plaukai pas tą moterį, tai fantastinio grožio wub.gif šviesūs, ilgi (kažkur beveik iki pusės nugaros), glotnūs, blizgantys, tiesiog matosi, kad stiprūs, sveiki, tankūs thumbup.gif Aš net nežinočiau kaip ir ką kirpt biggrin.gif Bet ją nukirpo taip, kad labai tiko, nuostabiai atrodė ir turbūt daug kas po to tai moteriai (ar merginai) sakė..patys plaukai buvo nukirpti kaip man atrodo, be jokių iškarpymų, tik gal ne užapvalinti nugaroje, tip šiek tiek "aštriau" nukirpti, o kirpčiai palikti labai ilgi ir skrupulingai tiesūs thumbup.gif
Kai mane nukirpo (o aš norėjau dar trumpiau nei iki šiol tongue.gif kažko "užvedė" mane trumpi plaukai ax.gif), ir darbe (kol neįprato), ir namie visi mane Amelija iš Monmartro vadino doh.gif Sakė, kad atrodau kažkaip prancūziškai..kolegė sėdinti prieš mane žiūrėjo žiūrėjo ir nusprendė, kad man reikia ryškiai raudonai padažyt lūpas, taip pat nulakuot nagus, nupiešt apgamą virš lūpos ir į rankas įbrukti ilgą cigaretę, o ant pečių užmesti lapės kailį ir būtų "kaaažkas toookio" lotuliukas.gif
Kas man labai patinka, kad galiu labai skirtingai susišukuot, jei tik į pagalbą pasitelksiu feną thumbup.gif o jei ir nepasitelksiu, tik išplausiu ir išdžiovinsiu, tai plaukai suguls taip, kad niekas nekyšos, nelindės ir nesišiauš biggrin.gif
Atsakyti
Robertas (kirpėjas -stilistas)
+370 655 17103

Super good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 09 gruodžio 2005 - 03:02
lotuliukas.gif man dažė garbanotus plaukus sruogelėm, o kitai merginai prieš mane darė proginę šukuoseną, taip super atrodė, net pavydas suėmė, tokia jauna kirpėja Ania. Salonas ką tik atsidaręs, kiekvieno kliento laukia, jaučiasi smile.gif Žemaitės gatvėj 15 vilniuj tel. 2335292, ten suknelių nuomos salono patalpose. Kainos yra jų puslapy www.suknele.lt
Atsakyti
Noriu pakeisti šukuoseną ir nenoriu to daryt bet kur blink.gif , todel prašau jūsų rekomendacijų. Geros kirpyklos Vilniuje arba geros kirpėjos - stilistės pavardės. Norėjau užsirašyt į grožio terapijos ir chirurgijos klinikos kirpyklą, bet kainos ten ohoho doh.gif
Labai ačiū ax.gif
Atsakyti
einu šiandien į Femina Bona Jasinskio g. įdomu, ką iš manęs padarys bigsmile.gif
Atsakyti
Anksciau eidavau i Sugihara pas Liena(nzn ar ji ten dirba),tik ten kainos aukstokos ir labai bjauru,kad kirpeja atskira,o plaukus kur dazo atskira,tai kaip bjauru,kol susiderini per abidvi,juk simta kartu nevazinesi,norisi vienu kartu viska rolleyes.gif dabar einu i Figaro gedimo prospekte pas Dalyte,man tai ji thumbup.gif ,kadangi as labai nemegstu eksperimentuoti,tai ji man pats tas,niekada dar nebuvo padariusi pagal save,kaip pasakysi lygiai taip ir padarys ax.gif
Atsakyti
Jei norit kardinaliai pasikeisti ir nebijo eksperimentuoti lotuliukas.gif , tai rekomenduoju i "Gatinau" salona (Islandijos g.)pas Juriju. Daugiau apie info www.jurijus.com
As buvau daugiau kaip pries metus, apkirpo thumbup.gif , 3 menesius kirpimas atrode puikiai. Kaina 100 lt uz kirpima (taip buvo pries metus, gal dabar pabrango).
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 04, 15:35)
nu jei labai graži išeisiu...  bigsmile.gif

nu labai graži ir savim patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kirpausi pas Nataliją, puikiai suprato ko noriu, o nukirpo dar geriau thumbup.gif
ir tik 35 lt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 04, 20:11)
nu labai graži ir savim patenkinta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
kirpausi pas Nataliją, puikiai suprato ko noriu, o nukirpo dar geriau  thumbup.gif
ir tik 35 lt  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Gal kartais pas Natalija ilgi plaukai ir tamsus? Jei taip tai as pas ja irgi lankausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 01 04, 20:12)
Gal kartais pas Natalija ilgi plaukai ir tamsus? Jei taip tai as pas ja irgi lankausi  ax.gif

ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti