Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Namie - taip. Bet prieš kelis mėnesius, dar sykį pabandžiau kirpykloje dažyt (bet man užtenka 1 kart metuose pabandyt kirpykloje, kad vėl pereičiau prie naminio dažymo žolėmis smile.gif ). "Simonoje" berods dažo "Keune" firmos dažais, kurie irgi yra gaminami augaliniu pagrindu.
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 09:13)
Sveikos, norejau paklausti, kas kirposi Simonoje, pas Vyta, pas Vaida, ar pas Ruslana, kiek kainavo mazdaug? pas mane trumpi plaukai, anais metais nuejus pas Vyta, nelikau suzaveta rezultatu, beto prasiau ji nepalikti man "kasyciu" is galo, paliko...nu buvau pasiruosusis moketi, bet kad ant trumpu plauku 140 lt ir jis kiek zinai 2 kategorijos meistras, tai buvau truputi sokiruota:))...kas kirposi ir dazesi simonoj, parasykit, kiek apytiksliai mokejot?
labai noretusi sviezesniu ispudizu apie kitus salonus bei meistrus



Sveikos. as kerpuosi pas Vaida, ir vestuvine sukuosena dariau pas ji (buvo super). o kerpa jis gerai, jei nebijai issiskirti nuo minios. siaip as visa laika leidziu jam mane kirpti kaip jis pats nori, svarbu kad butu kuo idomiau mirksiukas.gif
moku 70 lt
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 11 30, 11:30)
Namie - taip. Bet prieš kelis mėnesius, dar sykį pabandžiau kirpykloje dažyt (bet man užtenka 1 kart metuose pabandyt kirpykloje, kad vėl pereičiau prie naminio dažymo žolėmis smile.gif ). "Simonoje" berods dažo "Keune" firmos dažais, kurie irgi yra gaminami augaliniu pagrindu.


Tas prasme, pas tave ima ant chnos ir basmos kiti dazai, ar ten kaip supratau buvo taip pat augaliniai?smile.gif
tarp kitko rasma, kaip tau pavyksta islaikyti "zoleliu" blizgesi, nes kazkada labai ilgai daziau su chna, bet taip man igriso, kad ji pakankamai greit nubluksta?
ata, tu moki vien uz kirpima 70 Lt, teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 10:38)
Tas prasme, pas tave ima ant chnos ir basmos kiti dazai, ar ten kaip supratau buvo taip pat augaliniai?smile.gif
tarp kitko rasma, kaip tau pavyksta islaikyti "zoleliu" blizgesi, nes kazkada labai ilgai daziau su chna, bet taip man igriso, kad ji pakankamai greit nubluksta?
ata, tu moki vien uz kirpima 70 Lt, teisingai supratau?



taip. tik uz kirpima 70 lt. dazytis Simonoj dar nebandziau
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 08:38)
Tas prasme, pas tave ima ant chnos ir basmos kiti dazai, ar ten kaip supratau buvo taip pat augaliniai?smile.gif
tarp kitko rasma, kaip tau pavyksta islaikyti "zoleliu" blizgesi, nes kazkada labai ilgai daziau su chna, bet taip man igriso, kad ji pakankamai greit nubluksta?
ata, tu moki vien uz kirpima 70 Lt, teisingai supratau?


Chna ir basma dažytus plaukus man "ima" bet kokie dažai. Bet "Simonoje" man rodos dažo tik "Keune" (mane dažė tikrai augalinio pagrindo dažais, nes aš pasakiau, jog plaukai mano buvo nuolat dažomi chna ir basma), dar sakė kažkokie rūgštiniai yra, kurie negadina plauko, bet tada labai brangiai dažymas kainuotų g.gif
Aš kas 2 savaites jei netingiu chna+ basma makaluoju. Žolelių blizgesį aš palaikau tokiu "Tigi" firmos plaukų modeliavimo balzamu (ar kremu, nežinau kaip pavadint. Pirkau toje pačioje "Simonoje" už 55 Lt., bet labai ilgam užtenka). Kai po plovimo paskirstau plaukuose ir išdžiūsta, tai ir nesielektrina, ir slidūs ir blizgesio yra..normaliai visai.
Vien už kirpimą aš moku 60 arba 70 Lt., turbūt priklausomai nuo to ar tik atnaujinu buvusį kirpimą ar prašau kažko naujo smile.gif (bent jau man susidarė toks įspūdis).
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2005 12 04, 18:47)
Cia Pasilaiciu Simona? kiek pas ji kainuoja kirpimas?

4u.gif


Taip,pasilaiciu.
Brangininkai jie visi lotuliukas.gif 60Lt mokejau ana kart,tai gal ir dabar taip pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2005 12 04, 15:27)
Kokios ten kainos? Ir gal tel nr kas nors turit?  unsure.gif

butu aciu  4u.gif

Už kirpimą su sušukavimu Vladas iš manęs ima 40 litų. jei dar ir dažausi, tai iki 110 kaina šokteli.
O telefonas yra įmestas šioje temoje, kažkuriame puslapyje
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Je je je. Vakar buvau Davines, - rezultatu labai patenkinta. Rekomenduoju visoms norincioms. Kirpeja vardu Vita. ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 12 07, 09:11)
O kur tas Davines?ir kokios ten kainos?



"Davines " yra Naugarduko g. 8, tel 212 3888. Girdejau tikrai geru atsiliepimu.
Atsakyti
As uz savo plaukus zemiau peciu sumokejau 125 Lt. Man daze ir (tamsiai) ir kirpo. Bet cia speju man padare nuolaidele, nes pries mane mokejo moteriske uz visiskai trumpus plaukus 109 Lt. Jai daze sruogelem. As kai isgirdau, jau pradejau dvejoti ar uzteks pinigeliu unsure.gif , bet super kirpeja, pasake administratorei, kad 125. Si siek tiek nusistebejo, bet neleipe moketi daugiau thumbup.gif
Tai tiek ispudziu.

O taip pat turiu klausimeli- ar paliekate kirpejoms arbatpinigiu? Duoti lyg ir norejosi, bet kazkaip sudvejojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmala @ 2005 12 07, 16:58)
O taip pat turiu klausimeli- ar paliekate kirpejoms arbatpinigiu? Duoti lyg ir norejosi, bet kazkaip sudvejojau  unsure.gif



schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

dar tiek neuždirbu, kad kirptis ir pas gerą kirpėją (kuris beje šukavo "Kelias į žvaigždes" dalyvius blush2.gif), ir duoti arbatai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 12 07, 16:52)
laukiam atsiliepimu  bigsmile.gif


Mano gyvenime labiausiai pasitvirtinantis desnis - kiaulystes desnis lotuliukas.gif
Aisku kaip visada planai nuplauke,todel neteko nueiti pas vytauta,bet nusiunciau dukra biggrin.gif Jos dar nemaciau,bet manau abi busim patenkintos. Kai parvaziuosiu namo pasakysiu kaip ir kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 07 gruodžio 2005 - 17:31