Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(TINA316 @ 2005 11 08, 14:51)
Aš kerpuosi ,,Norimoj,,.Ten brangoka, bet kerpa neblogai...O svarbiausia pataria, koks kirpimas tinka ...



QUOTE(Indruska @ 2005 11 08, 16:13)
O man tai Ruslanas nepatiko schmoll.gif  as irgi garbanota ir dabar jau kuri laika kerpuosi Primoj ir esu labai patenkinta thumbup.gif  kainos noramalios, bet uz tai kiekviena plaukeli isglosto



Merginos o kur tos kirpyklos randasi ir nuo kiek iki kiek panasiai kainos? mirksiukas.gif
Indruska kokio ilgio tavo plaukai ir kiek moki uz kirpima? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutemamyte: 09 lapkričio 2005 - 00:54
Prima tai Vilniuj, centre, dabar tiksliai nepameu gatves, bet jei noresi galesiu tiksliau parasyt smile.gif Mano plaukai truputi ilgesni nei iki peciu, o moku mazdaug apie 50lt. Paskutini karta uz kirpima ir dazyma sumokejau 80lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2005 11 09, 14:06)
Indruska, prašau paieškok tikslesnio Primos adreso, nes man meta tik Primą Kaune g.gif  doh.gif

Kirpykla yra Saviciaus gatvej, cia is Didziosios gatves i ja patekti galima. Geri kirpejai ten dirba, beje, vien tik vyrukai tongue.gif galiu duot savo kirpejo telefona, jei norit. Va, maciau ten ir Stano is Delfinu kerpasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2005 11 08, 21:25)
esu baisiai pikta  gun_bandana.gif Grįžau iš kirpyklos "Simona" Karoliniškėse, kirpausi ir dažiausi plaukus pas Vladislavą. Tai va, mano visa kakta ištepliota dažais ir nežinau, kada nusiplaus tie dažai. Norėjau vakare į miestą, į boulingą nulėkti, tai aišku niekur negaliu tokia pasirodyti. Parodė super lygį  schmoll.gif

Nu tai ryžai ar juodai ar kitaip ryškiai galvą dažant visada pirmosiosmis dienomis dažų lieka ne tik ant plaukų, bet ir ant odos.
O aš pas Vladislavą kerpuosi. Todėl apie jį kalbu tik gerai arba nieko tongue.gif Ir nebijau jo rekomenduoti visoms, kurios mėgsta ką nors tokio nestandartinio.
O "Mažojoj Simonoj" dar Denisas tokis baisiai diplomuotas dirba. Kartą kirpausi ir pas jį, bet man Vladukas geresnį įspūdį paliko.
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 09, 00:04)
Aha, man pas Ruslana panasiai irgi buvo ax.gif  bet svarbus vakaras      buvo, tai gramdziau as tuos dazus biggrin.gif kakaip man atrodo, kad Simonoj tik Vytas gerai dirba g.gif



Ir aš visą vakarą gramdžiau dažus........ prie ausies, kaip nutyso raudonų dažų juosta, taip ir liko iki ryto, nes odą buvau sudirginusi bevalydama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashley: 09 lapkričio 2005 - 22:14
QUOTE(Smurka @ 2005 11 09, 15:06)
Nu tai ryžai ar juodai ar kitaip ryškiai galvą dažant visada pirmosiosmis dienomis dažų lieka ne tik ant plaukų, bet ir ant odos.



vargeli, man ir ant antakių dažų kliuvo blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi dazau juodai,tai kazkur kas 2 savaites tenka tai daryt,tai kol nereikia kirptis pati saknis dazau.Tai as matomas vietas,ta prasme prieki palei saknis,patepu riebiu kremu ar vazelinu ir nielieka nieko.Viskas puikiai issiplauna.
Atsakyti
Vokieciu vaistineje yra pirkti tox tepaliux, specialiai plauku dazu istepliotai odai nuvalyti, jo reikia labai mazai, tai to tiubelio porai metu kaip minimum. Apie 15 Lt
Atsakyti
Būtų gerai, kad ne tokiaa, kur ateini ir klausia kaip kirpt, bet kad pati matytų kas žmogui tinka, koks kirpimas, koks dažymas ir pan. juk kirpeja geriau mato, kas man tinka, nei as. bent jau turetu g.gif kad nebijotų naujovių ir siaip butu super:) jei galit parasykit koordinates ir kiek pan ima uz kirpima smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, kas kirposi Simonoje, pas Vyta, pas Vaida, ar pas Ruslana, kiek kainavo mazdaug? pas mane trumpi plaukai, anais metais nuejus pas Vyta, nelikau suzaveta rezultatu, beto prasiau ji nepalikti man "kasyciu" is galo, paliko...nu buvau pasiruosusis moketi, bet kad ant trumpu plauku 140 lt ir jis kiek zinai 2 kategorijos meistras, tai buvau truputi sokiruota:))...kas kirposi ir dazesi simonoj, parasykit, kiek apytiksliai mokejot?
labai noretusi sviezesniu ispudizu apie kitus salonus bei meistrus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cisarTyela: 30 lapkričio 2005 - 09:14
Pas Vaidą kiek Simonoje mokėt tai nežinau, bet kirpimas ir dažymas pas Vytą ar Ruslaną kainuodavo man 130 Lt. (dabar plaukai trumpi, bet aš tik kerpu, nebedažau ir moku 60 - 70 Lt.)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 11 30, 10:43)
Pas Vaidą kiek Simonoje mokėt tai nežinau, bet kirpimas ir dažymas pas Vytą ar Ruslaną kainuodavo man 130 Lt. (dabar plaukai trumpi, bet aš tik kerpu, nebedažau ir moku 60 - 70 Lt.)


kiek supratau dazaisi su chna ir basma misiniu?
Atsakyti