Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Lala @ 2005 10 08, 09:31)
As jam daug maz pasakiau ko noriu,jis padare vaizda kad viska suprato,o gavosi ne taip kaip as norejau,na bet nieko tokio,kas padaryta,tas  mirksiukas.gif



Cituoju tavo pacios zodzius : " Buvau as siandien Simonoj,pas Vyta likau laaaaabai patenkinta... " ir dar " ... o tas Vytas tai man irgi laabai patiko,toks mielas,tikras profesionalas,beje naudojo priemones is Tigi... "
Tai turbut jau pati nebezinai ko nori, pirma viskas liuks, o paskui esi nepatenkinta. Jei nesugebi su savo plaukais susitvarkyti, tai nereiskia, kad kirpejas buvo blogas... Juk pati sakei, koks jis geras ir pan. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 08 spalio 2005 - 09:40
Sveikutės 4u.gif , pagaliau prisiruošiau ir aš parašyt savo įspūdžius apie "Simoną". Tai štai prisiskaičiusi čia visokių rekomendacijų, buvau nusprendusi eiti pas Vytą. Bet kadangi labai netikėtai taip sumąsčiau ir greitai man to kirpimo reikėjo, tai pas jį laisvo laiko nebuvo. Tad užsirašiau pas Ruslaną. Ir ką- ogi nuostabus kirpėjas thumbup.gif . Nesakiau kaip konkrečiai noriu, kad mane apkirptų, tiesiog pasakiau, kad nebūtų pernelyg "ekstremalu". Apkirpo labai fainai, nors šiaip, kadangi mano plaukų daaaug ir dar jie garbanojasi, tai tų iškarpymų nelabai matosi. Ir šiaip iš pat pradžių patarė, kaip geriau nekirpt, nes būtent dėl to garbanojimosi negražiai plaukai atrodytų ir pan. Kažkuri čia klausėt dėl kirpėjo, mokančio sutvarkyt garbanotus plaukus, tai rekomenduoju būtent Ruslaną mirksiukas.gif (pvz, garbanė Livija Gradauskienė po manęs ėjo pas jį t.p. kirptis). Tiek kad su tom garbanom nelabai ką ten "mandro" padaryt eina...
Atsakyti
Katik grizau is Bolero,buvau Pas Natalija,labai gerai isteise Vyto klaida,dabar tikrai sugebesiu susitvarkyti ir pati su savo plaukauciais rolleyes.gif Vytas gal ir profesionalas,bet nesugebejo iskart pataikyt/suprast ko as noriu,taip pirmas ispudis buvo labai geras,bet paskui verysad.gif Na bet dabar vel viskas ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
paskaitinejau mazdaug atsiliepimus ir susidare ivaizdis,kad visos eina i Simona...ir visos negaili uz kirpima moketi 80-150lt.
BEt gal kas kerpasi ne pas brangininkus? KAd uz kirpima sumokeciau iki 30lt? ir gerai atrodyciau? Kazkaip gaila kas kelis menesius moketi simtais....
TIkiu,kad ir uz pigiau galima graziai apsikirpti.... ax.gif

gal kas gali pasiulyt ka nors?
Turejau super kirpeja,tik gaila i anglija isdume cry.gif dabar nerandu sau patinkancios...
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 10 08, 17:42)
paskaitinejau mazdaug atsiliepimus ir susidare ivaizdis,kad visos eina i Simona...ir visos negaili uz kirpima moketi 80-150lt.
BEt gal kas kerpasi ne pas brangininkus? KAd uz kirpima sumokeciau iki 30lt? ir gerai atrodyciau? Kazkaip gaila kas kelis menesius moketi simtais....
TIkiu,kad ir uz pigiau galima graziai apsikirpti.... ax.gif

gal kas gali pasiulyt ka nors?
Turejau super kirpeja,tik gaila i anglija isdume  cry.gif  dabar nerandu sau patinkancios...

Mano kirpėja kerpa maždaug už 10lt thumbup.gif Ir GERAI kerpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 10 08, 17:50)
Mano kirpėja kerpa maždaug už 10lt  thumbup.gif  Ir GERAI kerpa smile.gif


o kur cia tokia? mirksiukas.gif o ji kaip parastai pakerpa galiukus ar ir su sukuosenom moka?
man tai su kirpejom ir ne kas...neturiu aisku superiniu plaukuciu, truputi banguojasi, nera visiskai tiesus, plauku turiu, siaip gana tankus smile.gif bet kazkodel nueinu i kirpykla ir nukerpa iki peciu cry.gif tada iskart atsoka fantazija eit kirptis...dabar mano plaukai yra gana ilgi, gerokai zemiau peciu, noriu, kad tokie ir butu,tik ne trumpu...norisi kazko idomesnio rolleyes.gif norisi artejancio gimtadienio proga apsikirpti mirksiukas.gif ir noriu eit pas patikima zmogu, kuris apkirptu super! aisq, kad poto namie parejus savarankiskai galeciau su jais susitvarkyti tongue.gif siaip turiu siokia tokia fantazija ko noriu,o gal ka nors pasiulytu idomaus ir tas zmogutis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ta kirpėja Justiniškėse smile.gif
O kaip ji kerpa ilgus plaukus- aš nežinau schmoll.gif Kai atėjau kirptis pas ją, mano plaukai jau buvo aukščiau pečių tongue.gif Ir vis trumpėja... Bet man tinka tai, ką ji daro. Ir šiaip eksperimentus mėgsta smile.gif

Vos vos pakirpti galiukus, manau, gali kiekviena kirpėja. O jei nutrumpina per daug- tai arba nesusikalbėjot, arba galiukai buvo labai nesveiki ir nukerpa iki ten, kur jau sveikas plaukas. O dėl pasikeitimų- gal kirpčiukų reikia, kad įdomiau būtų? Ir plaukų ilgis nepakis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 09 spalio 2005 - 12:21
QUOTE(Will @ 2005 10 09, 13:19)
Ta kirpėja Justiniškėse smile.gif
O kaip ji kerpa ilgus plaukus- aš nežinau  schmoll.gif  Kai atėjau kirptis pas ją, mano plaukai jau buvo aukščiau pečių  tongue.gif  Ir vis trumpėja... Bet man tinka tai, ką ji daro. Ir šiaip eksperimentus mėgsta smile.gif

Vos vos pakirpti galiukus, manau, gali kiekviena kirpėja. O jei nutrumpina per daug- tai arba nesusikalbėjot, arba galiukai buvo labai nesveiki ir nukerpa iki ten, kur jau sveikas plaukas. O dėl pasikeitimų- gal kirpčiukų reikia, kad įdomiau būtų? Ir plaukų ilgis nepakis  4u.gif


svarbiausia gerai, kad tau paciai patinka ka ji "daro" su tavimi smile.gif
na pvz as visada ziuriu i pacia kirpeja, kaip ji pati atrodo...ir tada ziuriu ar sest i kede ar lekt lauk biggrin.gif na, o takart kai apkirpo taip nerealiai, tai kaip supratau is noro gerai padaryti, zhz persistenge...va kur kur likau patenkinta, kai pries pora menesiu pries pusbrolio vestuves pakirpo saikingai galiukus! na ten tikrai saikingai, ir cia net ne Vilniuje buvo mirksiukas.gif o dabar noriu ne tik galiukus pakirpt, padayt kazka fainiau tongue.gif vat apie kirpciukus galvojau, buvau dukart su kirpciukais ir dukart atsiauginau, na dabar nebent ant sono kirpciukus biggrin.gif zdz vat su plaukuciais prieki ir noriu ka nors padaryt smile.gif o taip tai dekui, zinosiu, kaip tik man greta justiniskes butu, o beje, kur ir kokia cia kirpeja? mirksiukas.gif
Atsakyti
O as Vytuku bunu patenkinta, tik visuomet ir pasakau, ko daug maz noriu, t.y. "apibreziu remus", kad pvz.: labai trumpint nenoriu ar labai iskarpyt plaukus ax.gif Tada jisai paziuri ir pasiulo, ka mazdaug galetu daryti, o veliau jau as sakau ar sutinku ar ne ir tariames mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kuri nors lankosi Figaro, kuris yra "Europoje". Kaip jusu atsiliepimai apie siuos meistrus. As ten kerpuosi pas Oksana ir esu labai patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien apsikirpau ir šiek tiek nusivyliau savo kirpėja doh.gif Ji baisiai skuba. Nukirpo mane maždaug per 15 minučių blink.gif Praėjusią savaitę vyras kirposi, tai irgi baisiai skubėjo doh.gif Ji visada greitai dirbdavo, bet dabar atrodo, kad neatidžiai ir kad tik greičiau kerpa sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2005 10 10, 18:41)
O gal kuri nors lankosi Figaro, kuris yra "Europoje". Kaip jusu atsiliepimai apie siuos meistrus. As ten kerpuosi pas Oksana ir esu labai patenkinta.  biggrin.gif


As ten pries metus buvau pas Liuda. Nieko ypatingo. Nerupestingai pakarpe plaukus per 10 min. ir po to gal valanda juos RAITE su daugybe modeliavimo priemoniu ir difuzorium, nors to as visai neprasiau ir neketinu nesioti garbanotu plauku. Jai taip ir pasakiau, bet ji toliau raite, garbiniavo mano plaukelius, sakydama "tuoj tuoj, cia tik truputi". Na ir ka wink.gif Dvi valandas sukuosena laike smile.gif O paskui pradejau eiti kirptis i Femina Bona, ten man labiau patinka.
Atsakyti