Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Linutemamyte, anksčiau Simonoj dirbo toks Laimis. Jis ir pats garbanius, tai matyt dėl to, liuksiškai su garbanotais plaukais tvarkėsi. Bet dabar jis dirba kažkur kitur. Pasiskambintk į Simoną, Karoliniškių ir paklausk, gal pasakys jo mobilų. O jei nori rekomendacijų ne iš Simonos, tai Konarskio gatvėj paprastoj kirpykloj dirba tokia kirpėja Roza. Aš pas ją jau daug metų kerpuosi. Tai va ji moka apsieiti su garbanom, nes kitos, pas kurias man teko pabūvot, nukirpt gal ir nukerpa, bet sutvarkyt po to-oi ne sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 10 06, 19:51)
Siandien isploviau plaukus ir nesugebejau jos taip graziai susukot,is viso dabar su jais negaliu susitvarkyt,vaizdelis niekoks,bent jau man  verysad.gif  Manau kieno plaukai nepaklusnus,garbanuoti  pas Vyta is Simonos neapsimoka eiti  schmoll.gif

....... užuojauta tau, Lala. Ir aš pirmas dvi dienas bandžiau save įtikinti, kad čiotkai atrodau, bet po to pavargau save apgaudineti. Pyktis tik virė ir virė, nekenčiu netvarkingai išmargintos galvos. tarp kitko, mačiau vieną damą, kuri kirposi pas Vytą, nuo komentarų susilaikysiu..... cool.gif Pasirodysiu labai jau prikabi....
Atsakyti
Tai būtent, kad svarbiausia - patikti sau pačiai. Ką ten apgausi, jei bijai žmonėms rodytis..
Dėl mano plaukų tai visi numykia "tinka, gražu...", tik drąsesni randa jėgų pagirt "puikiai..vau.." ir pan., bet užtat aš su tokiais plaukais jaučiuosi klaikiai gerai biggrin.gif Ir man giliai vienodau, kad kitiems tai daug baisiau atrodo nei buvo biggrin.gif Aš jaučiu, kad jiems tai atrodo, nes žmonių nenatūrali reakcija manęs neapgauna. Nuoširdžiai be manęs, mano plaukai dar patinka mano vyrui. Sprendžiant iš to, kad jis dabar mane nuolat randa progų pabučiuoti į kaklą wub.gif Nemainyčiau į nieką šukuosenos, nes diedo bučiniai į kaklą man geriau už kitų žmonių komplimentus tongue.gif
Atsakyti
Pirmas ispudis kai mane apkirpo Vytas buvo viskas ciki,bet paskui kai as pati isploviau plaukus na ir t.... as nusivilusi,tikejausi,kad bus geriau,tiesa sakant gailiosi,kad apsikirpau verysad.gif
Atsakyti
Yra ko nusivilti ir graužtis ax.gif Mėnesis, du ir vėl bus tie plaukai ataugę, galėsit kitaip ir kitur kirptis..
Atsakyti
Noriu paklausti kokio tipo, stiliaus ir t.t. šukuosenas mėgsta Vytas iš Simonos?
Iš savo patirties- kiek teko susidurti, tai kam vienas super, kitam visiškas š.....
Ir man prirekomendavo LAAABAAI gerą kirpėja.... Nu jo kerpa profesionaliai, bet gražu tik toms, kurios mėgsta tortus ant galvos.
Atsakyti
Man nepatinka,kad prie veido plaukai ilgesni,negu nugaroj,patiktu jei jie butu truputuka iskarpyti,tiek prie veido,tiek ir is nugaros,kad grifka eina is plauku paimtu is virsugalvio,na nezinau kaip cia paaiskint,nu blin as gi jam pasakiau,kad auginu plaukus,kad man mano plaukai kaip ir puciasi,ir man tai nepatinka,nenoriu vaiksciot kaip pudelis,arba visalaik suristais plaukais,o jis patrumpino man plaukus,grifka kazkokia dabar kreiva,nezinau ka cia darytis,reikes vel eit kirptys unsure.gif
Atsakyti
Na, atejo ir man, eile vel kirptis smile.gif Praeita karta buvau pas Asta is La bellos, bet kazkaip rezultatas nebuvo vertas savo kainos sad.gif Daugelis Jusu giria Vyta is Simonos, bet rezultatais ne visos patenkintos, o kainos irgi ne superines. Sian vienas bendradarbis gyre kazkokia kirpeja ant Tauro kalno dirbancia. Jos pavarde Fedoroviciene V. Gal esat apie ja ka nors girdejusios? Nes jei kerpa gerai vyrus, nebutinai, kad ir ilgaplaukes mergaites gerai apkirps tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmala @ 2005 10 07, 13:51)
Na, atejo ir man, eile vel kirptis  smile.gif  Praeita karta buvau pas Asta is La bellos, bet kazkaip rezultatas nebuvo vertas savo kainos sad.gif  Daugelis Jusu giria Vyta is Simonos, bet rezultatais ne visos patenkintos, o kainos irgi ne superines. Sian vienas bendradarbis gyre kazkokia kirpeja ant Tauro kalno dirbancia. Jos pavarde Fedoroviciene V. Gal esat apie ja ka nors girdejusios? Nes jei kerpa gerai vyrus, nebutinai, kad ir ilgaplaukes mergaites gerai apkirps  tongue.gif


Mano dukros buvusio klasioko mama smile.gif
Tiek tezinau,norejau kazkada eiti kirptis,bet apsigalvojus patraukiau pas Vyta ir nenusivyliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 10 06, 20:51)
Siandien isploviau plaukus ir nesugebejau jos taip graziai susukot,is viso dabar su jais negaliu susitvarkyt,vaizdelis niekoks,bent jau man  verysad.gif  Manau kieno plaukai nepaklusnus,garbanuoti  pas Vyta is Simonos neapsimoka eiti  schmoll.gif

Na ir išgasdinai tu mane, aš pirmadienį einu pas Vytą, niekaip nerandu savo kirpėjo. mano plaukai nei garbanoti, nei tiesūs, na tokie banguoti, iškarpyti dabar, bet jau seniai nematė žirklių, o ir dažiausi paskutiniu metu namie, tai nusprendžiau pabandyti pasikeisti Simonoj g.gif
Atsakyti
As Vytu pasitikejau,atsidaviau i jo rankas,o jis viska sugadino,daugiau pas ji neeisiu schmoll.gif As anksciau jau rasiau kas man nepatiko,kaip jis apkirpo.
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 10 08, 09:16)
As Vytu pasitikejau,atsidaviau i jo rankas,o jis viska sugadino

Aš manau, kad negalima visiškai pasitikėti nauju kirpėju pirmą kartą sėdint jo kėdėje, kad ir kokios geros rekomendacijos būtų. Žmonių skoniai juk skiriasi wink.gif Geriau jau vieną ar du kartus nueiti ir pasakyti KO nori ir KAIP kirpti ir tik tada, jei matai, kad kirpėjas dirba taip, kaip taip patinka, pasitikėti juo. Tada ir nusivylimų mažiau bus thumbup.gif
Atsakyti