Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(elestra @ 2005 09 26, 08:57)
As taip pat noreciau suzinoti atsiliepimus apie kirpejas mokancias graziai sutvarkyti garbanotus plaukus, kazka girdejau apie Asta is Labellos, gal dar kas galite pakomentuoti.


as ne garbane, bet kerpa ji gerai. nors po Romano kol kas neradau kirpejo, kurio kirpimo technika butu geresne (skustuvu ir plauku beveik nereikdavo tvarkyt ryte). bet jis man nukirpdavo trumpai plaukus, uztai ji palikau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 09 26, 12:17)
ech reikia ir man savo plaukus tvarkytis, nes nuo Kaledu zirkliu nemate, tik problema kad pati nezinau ka noriu su savo plaukais daryti  unsure.gif  jau beveik buvau nusprendus i Simona eiti, bet kai nusivylusiu atsirado tai jau nebezinau  cry.gif  o ir 160lt man pinigai nemazi , kei kartais baisiai gausiuos g.gif  tai vat ir neapsisprendziu  unsure.gif
o siaip karoliniskiu simonoj gal kainos mazesnes negu toj Pagrindinej???  blush2.gif



QUOTE(ausrytuke @ 2005 09 26, 12:58)
kas buvot pas Vyta ir dazetes plaukus, noreciau siokios tokios informacijos  blush2.gif  kokio ilgio plaukai pas jus, kaip daze sruogelem ar visus plaukus ir kiek tas malonumas kainavo  blush2.gif kad nebutu poto kad nueisiu su ilgais plaukais sugalvos dazyti ir sumokesiu virs 200  blink.gif  blink.gif  blink.gif



Ausrytuke,jei neturi pakankamai pinigu tai geriau nekelk kojos i "Simona"
Juolab jei nori ir dazytis,be 200Lt neapsieisi.
Vytas yra 2-os kategorijos kirpejas ir super profesionalas thumbup.gif
Kai eisi tai perduok nuo mexicos linkejimus wub.gif
Manau,kad nepatenkintu jo darbu neatsiras isviso tongue.gif Zinoma konservatyvios turi eit i kirpyklas,kurios isikuria daugiabuciu pirmuose aukstuose,nes tokios "kirpejos" (jei galima jas taip pavadinti) nesugeba nieko tik kreivai nukirpti plauku galiukus doh.gif
O siaip as ne i tema,bet pas Vyta velniskai grazus ilgi plaukai rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 09 26, 15:30)
. nors po Romano kol kas neradau kirpejo, kurio kirpimo technika butu geresne (skustuvu ir plauku beveik nereikdavo tvarkyt ryte). bet jis man nukirpdavo trumpai plaukus, uztai ji palikau  tongue.gif


aha, ape Romaną, jo nesiskaitymas su manimi kaip su kliente, tai užsiutino, ir nepaisant to, kad jis kerpa gerai, negrįšiu...
Atsakyti

QUOTE(Padange @ 2005 09 26, 15:01)
aha, ape Romaną, jo nesiskaitymas su manimi kaip su kliente, tai užsiutino, ir nepaisant to, kad jis kerpa gerai, negrįšiu...



sita pastebejau, dar pries kokius 5 metus buvo normaliai, po to jam kaip menininkui tiesiog igriso matyt ir pradejo elgtis kaip sauna i galva. jei ne tas jo elgesysy, butu fantastiskas kirpjeas, nes po du meneius gali drasiai nesikirpti, forma islaikydavo ir kritima puikiai... smile.gif as vat pries dvi savaites Labeloj kirpausi ir jau noriu vel kirptis... nes nebegula taip plaukai...
Atsakyti
Aš pas Vytą paskutinį kartą sumokėjau 130 lt. (plovimas, kirpimas, dažymas, sušukavimas). Plaukai potrumpiai: nugaroje visai trumpi, priekyje - ilgesni, bet pečių nesiekia 4u.gif
Aš ėjau pas jį ir po gyvų pavyzdžių darbovietėje ir dar supermamoje paskaičiusi..
Nenusivyliau smile.gif Vien dėl to didelis pliusas, jog po to mažiausiai 2 mėn. apie plaukus galiu išvis nebegalvoti..nieko daryti nereikia, plaukai patys sugula man taip kaip reikia, jokios ypatingos priežiūros thumbup.gif Ir tikrai jaučiuosi labai gerai. Gal mane matantiems atrodo kitaip (jiems gal net negražu ar nieko ypatingo), bet svarbu man tokia šukuosena kaip dabar labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 09 26, 15:39)
Aš pas Vytą paskutinį kartą sumokėjau 130 lt. (plovimas, kirpimas, dažymas, sušukavimas). Plaukai potrumpiai: nugaroje visai trumpi, priekyje - ilgesni, bet pečių nesiekia 4u.gif
Aš ėjau pas jį ir po gyvų pavyzdžių darbovietėje ir dar supermamoje paskaičiusi..
Nenusivyliau smile.gif Vien dėl to didelis pliusas, jog po to mažiausiai 2 mėn. apie plaukus galiu išvis nebegalvoti..nieko daryti nereikia, plaukai patys sugula man taip kaip reikia, jokios ypatingos priežiūros thumbup.gif Ir tikrai jaučiuosi labai gerai. Gal mane matantiems atrodo kitaip (jiems gal net negražu ar nieko ypatingo), bet svarbu man tokia šukuosena kaip dabar labai patinka thumbup.gif



na imeskite foto, o tai zodines rekomendacijos man nieko nesako ...as kerpuosi labeloj tai pas viena tai pas kita, bet kazko truksta iki pilnos laimes. Ieskau kito kirpejo, kuris nemegsta nutrumpinti plauku ir sugeba isgauti gera plauku kritima, o jei dar greitai ir su skustuvu kerpa... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zefyras @ 2005 09 26, 16:03)
paaiskinkit man tundrai, kas cia per kirpimas skustuvu  blush2.gif
ir kur ta Vyta galima rast?

Vytas tai grozio salone "Simona" dirba smile.gif pasilaiciuose
www.simona.lt
Atsakyti
QUOTE(zefyras @ 2005 09 26, 16:03)
paaiskinkit man tundrai, kas cia per kirpimas skustuvu  blush2.gif
ir kur ta Vyta galima rast?



simona.lt
kiek maciau

o skustuvu - na tiesiog kerpa skustuvu. ciumpa tavo plauku sruoga ir pjauna thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš atradau labai gerą kirpėją. Paprastame salone, vyresnio amžiaus, bet puikiai kerpanti, o jau šukuosenas kokias daro !!! (jei jau kam vestuvėm reikia, drąsiai galiu rekomenduoti).

Kažkaip gerais brangiais salonais nusivyliau. Kai prie namų atsidarė ARS Loreta (kur dirba žymioji Loreta, kuri Paksą ir jo žmoną kirpdavo) nuėjau ten. Tai jau kaip nudažė, kaip viščiuką. Kai pradėjau klausinėt, kodėl gavosi ne taip kaip tikėjausi, visos supuolė ir pradėjo aiškint, kad čia labai gražu, kad tipo taip ir turi būti... sad.gif vienu žodžiu depresija.
O dabartinę kirpėją man pasiūlė kaimynė, nuėjau ir likau labai patenkinta. Ji manęs normaliai paklausė, ko aš noriu, ar man taip aptinka. Matosi, žmogui svarbu, kaip aš jaučiuosi, o ne tik pinigus paimti.
Atsakyti
Salonas Jasinskio g. prie buvusio Angaro. Kirpėja Irena, jei norėsi, galėsiu parašyti telefoną. Kirpimas apie 25 lt. Vienu žodžiu, ji man labai patiko.
Atsakyti
Buvau as siandien Simonoj,pas Vyta biggrin.gif likau laaaaabai patenkinta,plaukai iki pieciu buvo ir daugmaz tiesus,tai jis mano veiduka kaip ir iremino,padare grifka ir truputuka patrumpino plaukus,na nezianu kaip cia jums papasakot blush2.gif o mano vyras tai kazkas su kazkom,susitarem susitikti parduotuvei,as stoviu laukiu jo prie duru,o jis ejo ir praejo mane,as ji pasivyjau,o jis ziuri i mane tokiom akim blink.gif as klausiu,kas yra,o jis tu laaabai pasikeitei,ir kol vaiksciuojom po parduotuve jis visa laik mane laike uz rankutes,kad nepamestu,nes tipo neatpazintu doh.gif Ox tie vyrai,bet paskui pasake,kad labai graziai atrodau wub.gif
Tai va tokie ispudziai,o tas Vytas tai man irgi laabai patiko,toks mielas,tikras profesionalas,beje naudojo priemones is Tigi,tai jau kvapas mmm wub.gif idomu butu suzinuoti,kokios kainos sampuno,balzamo,kaukes unsure.gif
Pamirsau pasakyti,kad mano super pasikeitimas kainavo 70lt
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif gal kuri galetu parekomenduoti gera kirpeja kuri atvaziuotu i namus blush2.gif ir gyventu netoli jeruzales ax.gif labai jau reikia vienai mano pazistamai, ir butu geriau,kad rasytumet i az, nes cia nedaznai uzsuku 4u.gif
Atsakyti